Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Εντωμεταξυ στα προηγουμενα ποστ σου, σου εφταιγαν οι αθεοι και εσυ εχεις γαμησει ο,τι θεικο υπαρχει, χριστο , παναγια και ποιος αγιος εχει σειρα δεν ξερω…

ευτυχώς που υπάρχει και ο ignorant και ηρεμούμε λίγο…γιατί αρκετά συγχίστηκα με τον ρουφιάνο σήμερα…ελπίζω η ο montechristo η κάποιος άλλος να δώσει ένα μπάν στο Nightsky και σε μένα για 20 μέρες για προσωπικά δεδομένα και το θέμα λήγει εδώ θα ειναι το πιο δίκαιο και αν μου ξαναπροσβάλλει την οικογένεια θα τον βρώ θεσσαλονίκη και θα του γαμήσω ότι έχει και δεν έχει και δεν ειναι απειλή…θα το κάνω
Τέλος το λήγω εδώ οι μοντς ας πάρουν μια σοβαρή απόφαση…πάντως όχι να την πληρώσω πάλι μονο εγώ όπως την προηγούμενη φορά
Συγγνώμη απο ΟΛΑ τα παιδιά για το λεξιλόγιο μου αλλά όταν σου ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ αρχίδια την οικογένεια σου πρέπει να απαντάς ανάλογα…ότι πιο ΙΕΡΟ ειναι η οικογένεια

:lol: :lol: :lol: :lol:

φιλε δεν ειναι για γέλια όταν σου προσβάλλουν την οικογένεια!!!

Τώρα που το καλοσκέφτομαι ειναι επικές στιγμές ανακαλύψαμε εναν ρουφιάνο στο φόρουμ και λασπολόγο που εκθέτει κόσμο χωρίς να τον ξέρει!!!
:stuck_out_tongue:

Ρε εγω μαζι σου ειμαι.

Με τον αθλιο το Night*Sky γελαω.

Ρομαντικ χαλαρωσε, εγω δεν σου προσεβαλλα τιποτα απολυτως.

Σου εκανα μια απλη ερωτηση και εσυ αντι να απαντησεις (αν δεν εχεις να φοβηθεις την αληθεια), αρχισες το ακατασχετο βρισιδι, δειγμα του πανικου σου.

Τυχαια επεσα μια μερα σε ενα αρθρο και γιαυτο σε ρωτησα, γιατι παλι απο το πουθενα αρχισες τις ειρωνιες. Και προς τιμην μου, για να μην θιξω ουτε εσενα ουτε και την οικογενεια σου φυσικα, δεν το ποσταρα.
Αν θελεις στο στελνω σε pm για να μου απαντησεις με ηρεμια και σοβαροτητα στο ερωτημα μου.

εκεί εκεί στην γ’(:wink: εθνική μαζί με τον ακράτητο και την προδεφτικί

Φοβαμαι οτι θα σβηστει το πρωι απο τους μοντς και θα εισαι απο τους ελαχιστους τυχερους της βραδιας. :lol:

Δεν ξαναμιλάω μαζί σου…το θέμα πλέον ανήκει στην διακριτικότητα των μοντς…εγω έκανα ρεπορτ απο εκει και πέρα κάνε ότι θέλεις!!!
Α επίσης δεν απαντάω σε pm σε ρουφιάνους και σε ατομα που αντι να θίξουν εσένα θίγουν την οικογένεια σου δίχως λόγο!!!

μην ανησυχείς, δεν χάνονται αυτά. :stuck_out_tongue:

Ενταξει αποφευγεις την αληθεια εστω και μεσω pm που κανενας δεν θα το δει, πραγμα που αν δεν το καταλαβαινεις δικαιωνει εμενα. :wink:

Δηλαδη ποτε θα καταλαβεις οτι ο τροπος με τον οποιον συμμετεχεις στο φορουμ απλα σε κανει να φανταζεις γελοιος ? Για καθε μια υπογραφη που βαζεις βριζοντας εμενα, υπαρχουν αλλοι που βαζουν υπογραφες δικες σου ‘‘ατακες’’, και μερικες δεκαδες που περιμενουν το επομενο facepalm που θα πεσει… :dunno:

Λυπαμαι που καθομαι και ασχολουμαι εγω μαζι σου τωρα, αλλα καποιος πρεπει να σου τα πει ευθεως μπας και διορθωθεις.

Έκανες μαλακία σήμερα παραδέξου το…αυτό έπρεπε να μου το πεις εξ αρχής και όχι αφοτου είπες μαλακίες για τον Πατέρα μου…αν πω εγώ ότι πω εγώ οτι ο πατέρας σου γαμιέται και τον παιρνει απο τον κώλο θα ειναι δικαιο?
Δηλαδή έτσι θα διορθωθεί κάποιος γράφοντας για την οικογένεια του και προσβάλλοντας αυτήν…παράδεξου ότι έκανες μαλακία και δεν ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να ασχοληθώ μαζί σου
Το λήγω το θέμα εδώ και ελπίζω οι μόντς αν δούν ποιος ξεκίνησε το θέμα να πάρουν τις αποφάσεις τους και πάλι συγγνώμη απο τα παιδιά για το υβρεολόγιο αλλά όταν σου ΘΙΓΟΥΝ την αξιοπρέπεια δεν υπάρχουν όρια…

Ποιος μιλησε για τον πατερα σου ??? Εγω απλα ανεφερα συγγενης ! Να βλεπεις, μονος σου εκτιθεσαι.

Μιλησες δεν μίλησες κάταφερες και με εκνέυρισες και έθιξες έμμεσα την οικογένεια μου…το ξέρεις ότι αυτό ακομα και μήνυση μπορεί να γίνει και επίσημη καταγγελία για πάρτυ σου και δεν τρολάρω…άνετα μπορώ να ειδοποιήσω επίσημα την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματα για συκοφάντια κλπ…γνωρίζω τους νόμους του διαδικτύου κυρίε Nightsky…
Έτσι για να δούμε ποιος λέει μαλακίες και ποιος όχι…ποιος ειναι ο γελοίος και ποιος ο ρουφιάνος

Αυτα που εγραψα ομως δεν ειναι δικα μου λογια. Ειναι γραμμενα σε δημοφιλεστατη ιστοσελιδα.
Και φυσικα δεν ανεφερα καν το ονομα. Τα δημοσια προσωπα αλλωστε κρινουν και κρινονται στις δημοκρατικες κοινωνιες. Με την ιδια λογικη και ο ΓΑΠ θα επρεπε να εχει μυνησει ολοκληρη την Ελλαδα για αυτα που εχει ακουσει.

Ναι το θέμα ειναι ότι εγώ την δουλειά εχώ με την ιστοσελίδα ρε μαλάκα Nightsky αν έχεις να πεις ενα γαμημένο επιχείρημα πέστο για ΜΕΝΑ όχι για να προσβάλλει την οικογένεια του άλλου…τέσπα κατάλαβε επιτέλους ότι εκανες ΥΠΕΡΤΑΤΗ μαλακία που αντι να πεις πόσο καραγκιόζης ειμαι έγραψες αυτες τις παπαριές που έγραψες…και τώρα σαν κλαμμένο αιδοιο λές ότι τα ειδες σε ιστοσελίδα και παπαριές…ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του!!!
Πάντως αν εγώ ειμαι ο καραγκιόζης του φορουμ εσύ επίσημα έγινες ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ του φόρουμ…προτιμώ να ειμαι καραγκιόζης και γελοίος παρά ρουφιάνος χωρίς επιχειρήματα