Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

καλά αυτή η στιχομυθία είναι ο ορισμός του: “έκανα ότι θέλω τον πιτσιρικά”

:’) :’)

με κάνεις και κλαίω:D

και συ εμας, συνεχισε ετσι μαγκα μου

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΛΛΑ μου χαλάνε την μαγεία:D

είπες μουνί;;; :?

οχι δεν λέω ποτέ κακες λέξεις:p
προσέχω για να έχω απλά τις γράφω με κωδικές ονομασίες πώς λέμε χωε ραμπυ στο γειοψυ:p

τασέμηγά :Ρ

Ακου βλακακο ρομαντικ, επειδη δεν λες να ξεκολλησεις με την παρτη μου, και ολων οσων δεν αντεχουν τις μαλακιες σου, ασε τους συριζαιους ησυχους και πες πρωτα εσυ αν εγινες νεοδημοκρατης απο ιδεολογια ή μηπως γιατι καποιος συγγενης σου απο τη Ζακυνθο ηταν υποψηφιος με τη ΝΔ στις τελευταιες εκλογες και μαλιστα προκαλεσε αντιδρασεις το γεγονος οτι ο Σαμαρας τον εβαλε στα ψηφοδελτια γιατι ακουγοταν το ονομα του για διαφορες ‘‘εξυπηρετησεις’’ που εκανε στο νησι.
Εσυ με ποιο σκεπτικο ψηφισες τελικα, για τις ιδεες σου ή για το βρωμικο βολεμα σου ??

Βρε γαμημένε ψεύτη τι μαλακίες λές…ποιος συγγενης μου και τι μαλακίες ειναι αυτές που λές δημόσια αν έχεις αρχίδια ποιος εισαι και τι μαλακίες μου λές?
Πραγματικά αν υπάρχουν μοντς πρέπει να σε μπανάρουν εκτός αν εισαι ρουφιάνος όπως κάνουν οι φίλοι σου οι συριζαίοι!!!

Απλα διαβαζω πιτσιρικο.νετ :wink:

Δεν ποσταρω δημοσια το λινκ για να μην σε εκθεσω.
Αλλαξε υπογραφη, σοβαρεψου, και το ληγουμε εδω.
Αλλιως μπορουμε να συνεχισουμε το τρολλινγκ, και πιστεψε με, το φορουμ ειτε μουσικα ειτε οφφτοπικα το κανω ανετα μπουρδελο σε χρονο dt. :rasta:

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ…ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΕΣΑ…ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ…Η ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ Η ΤΟ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ

Καλα βρε μαλακα , ποιος προσβαλλει ποιον ?? θα με τρελανεις ??

Εσυ δεν βαζεις συνεχεια υπογραφες σχετικα με εμενα ??

Μην με τρελενεις τωρα βραδιατικα που πας να βγεις και ο θιγμενος απο πανω…

Οταν ποσταρει καποιος κατι που απο καποιους αλλους χρηστες θεωρειται γελοιο, τοτε εχουν το δικαιωμα να κραξουν και να ειρωνευτουν. Σε ιντερνετικο φορουμ ειμαστε. Εσυ ομως ξεπερνας τα ορια με τις προσωπικες προσβολες στο username μου.

http://www.youtube.com/watch?v=aA8n_bWVZGI

ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ…ΜΕ ΕΙΠΕΣ ΔΗΘΕΝ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΓΙΑΤΡΟ…ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ?
ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ…ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!
ΛΗΧΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΑΛΛΙΩΣ…
ΥΓ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΣ

η καλύτερη φορουμοπερσόνα έβερ

Ασε ρε πιγκ με το κάθε ρουφιάνο καριόλη να πούμε…δεν υπάρχει μεγαλύτερος ΜΑΛΑΚΑΣ και αρχίδι απο τον Nightsky ελπίζω να κατάλαβε το λάθος του και αυτός αλλά και η μοντς που τον αφήνουν να βρίζει οικογένειες άλλων χωρίς αιτιά…αλλά έτσι κάνουν ορισμένοι ρουφιάνοι του Τσίπρα

Ε οχι και χωρις λογο. Αφου αυτα που γραφεις δεν βγαζουν κανενα νοημα.
Παλι σημερα δηλαδη για να καταλαβεις, στην ερωτηση που εκανες, ο vic Vega σου ειπε οτι η απαντηση ‘‘ναι’’ δεν στεκει, και ενω ολοι καταλαβαμε οτι το ελεγε γιατι οντως δεν εστεκε [U]συντακτικα[/U] μονολεκτικη απαντηση με ενα ‘‘ναι’’ σκετο, εσυ παλι αρχισες να του απαντας για τον μαο κτλ, δηλαδη ησουν παλι ο μοναδικος που δεν καταλαβε τι ηθελε να σου πει ο συγκεκριμενος.

Θαυμαστε επιπεδο κυριοι… μαλακα και αρχιδι με αποκαλει…

ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ/
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ…ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ…ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ?
ΕΣΥ ΣΑΝ ΚΑΛΟΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΑΣΥΣΤΟΛΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ…ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΣΟΥ ΜΑΖΙ

λατρεύω που αλλάζει ανα 5 λεπτά τις υπογραφές του, είναι τέλειος