Gay

αδιαφορουμε για γκεηδες που δουλευουν σε μαγαζια με ρουχα και σε χουφτωνουν στην πρωτη ευκαιρια,ντεμεκ σε παιρνει μετρα…προσκυναμε γκεηδες που τραγουδαν another one bites the dust φορωντας μοναχα ενα κοντο σορτσακι και ενα φουλαρι.

ROCKING

:thumbup::thumbup:

με αφορμη την συζητηση ειπα να ανοιξουμε τοπικ πανω στο θεμα…
ποια ειναι η αποψη σας για τις παραπανω ‘‘κατηγοριες ανθρωπων’’ και πως τους αντιμετωπιζετε…ανηκετε σε καποια απο αυτες τις κατηγοριες?

απλα νομιζω πως οι αντρες εχουν προβλημα με τους γκει γιατι ετσι νομιζουν οτι ησουν ριχνουν τον αντρισμο τους και νιωθουν κοινωνικα κατωτεροι…πραγμα που πιστευω πρεπει να ξεπεραστει
οι ανθρωποι ανηκουν στο ζωικο βασιλειο οπου ολοι ειναι κατ’ουσια μπαι…(νομος της φυσης) δειτε την αρχαια ελλαδα( οι περισσοτεροι ηταν μπαι) και παρτε παραδειγματα απο τον κοσμο που πριν τοσα χρονια ηταν πιο ανοιχτομυαλος παρολο που σημερα ειμαστε στην εποχη την εξελιξης και της προοδου.relax guys its nice to be gay/μπαι

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4280&highlight=����
:lock:

μα δεν θελω να πω μονο για γκει,αλλαξε τον τιτλο του αλλου κ κλειδωσε αυτο κ αν μπορεις μετεφερε το ποστ

Πρόλαβα λέμε…

δεν ειμαι μοντ:wink:

πάλι πρόλαβα…

Black Tulip, κάνε κόπυ-πέηστ το ποστ σου στο τόπικ που ήδη υπάρχει για τους γκέι αν θες. :wink:

edit. Ακυρο τα έκανα merge.

Περιμενω ποστ Mackintosh8)

H αφίσα που έβγαλαν για την σημερινή τους παρέλαση είχε πάντω τρελό γέλιο. Έγραφε: "Gay, λεσβίες, Τρανς, Αμφί: Eίμαστε Παντού! και είχε τη φωτογραφία ενός ευζώνου! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

relax guys its nice to be gay/μπαι

οχι δεν ειναι ωραιο να εισαι γκαιη, μπαη. ουτε ωραιο ειναι να εισαι στρεητ…αυτη η νοοτροπια ειναι λαθος. ειναι ωραιο να εισαι ο εαυτο σου και ως εκει…το να διαφημιζεις και να αισθανεσαι περηφανος για την σεξουαλικοτητα σου (ειτε ομοφυλοφιλικη ειτε στρεητ) ειναι τελειως λαθος. σιγα το πραμα δηλαδη…
μου σπαει τα νευρα που ολη η κουβεντα δημιουργειται απο τους ιδιους τους ‘‘γκαιη’’ που το παιζουν θιγμενοι καταπιεσμενοι και οι ιδιοι ανακυκλωνουνε το κομπλεξ και τις ανισοτητες και καλα…ρε φιλε αν εισαι κραγμενη και προκαλεις καλα θα κανουνε να σε κραξουνε…οπως καλα θα παθει και ενας αντρακλας καγκουρας που το παιζει ματσο και επιδυκνυει τον ανδρισμο του ποσο γαμαει κιετς, του οπου σταθει και οπου βρεθει, αν βγει και τον κραξουνε στον δρομο.
Για μενα δεν υπαρχει καμμια συζητηση για αυτο το θεμα…μια χαρα δουλευουνε ολοι αυτοι οι ανθρωποι μια χαρα στο συστημα ζουνε και η συντριπτικη πλειοψηφια δεν αντιμετωπιζει κανενα προβλημα τη σημερον ημερα. προβλημα αντιμετωπιζει οποιος προκαλει σε αυτη την κοινωνια ειτε στρεητ ειναι ειτε γκαιη…πραγματικοι ρατσιστες απεναντι σε ομοφυλοφιλους εν γενει πιστευω οτι λιγοι ειναι, οπως λιγοι ειναι οι ακροδεξιοι φασιστες κτλ.

και οσο για αυτες τις αστειοτητες γκεη πραηντ μονο κακο κανουνε. ας κανουνε οτι θελουνε νο προμπλεμ δηλαδη, απλα οι ιδιοι διαιωνιζουν το οποιο προβλημα…ας βγουνε και ας κανουνε παρεηντ μετα και αυτοι που την εχουνε μικρη ξερω γω…

Εδώ η user από πάνω σου φέρνει και επιστημονικές αποδείξεις σχετικά με την ανωτερότητα των γκεϊ/μπαϊ και εσύ ακόμα διαφωνείς;;
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εσυ που διαφωνεις τι κανεις γι’ αυτο ρε αντρα; Βαζεις 3908432098 :lol: ? Ή προσπερασε το ή πες κανα δυο κουβεντες να συνεννοηθουμε.

Δεν είπα ότι είμαι άντρας ούτε παίζω ούτε τίποτα.
Και γκεϊ να ήμουν πάλι θα γελούσα.
Εν ολίγοις συμφωνώ με αυτά που είπε παραπάνω ο rocking_monster_0666.
Ο καθένας επιλέγει ότι του αρέσει.Για να μην τρώει κράξιμο καλό θα ήταν ότι κάνει να το κάνει με αξιοπρέπεια και σεβασμό προς τον άλλο.Να γουστάρει αυτός αλλά να μην προσβάλει και τον άλλο άνθρωπο.
Το επιχείρημα “Στην Αρχαία Αθήνα ήταν μπάι” είναι αφελές.Και λίγο ως πολύ όσα γράφει παραπάνω η φίλη:)

Δεν εχει να κανει με το θεμα γκεη/μπαη ο χαρακτηρισμος “αντρα” αλλα με την υπερανω και “γαμαω” σταση σου απεναντι σε ο,τι ειπε η black tulip. Ας ελεγες αυτα που ειπες τωρα απο την αρχη. Κι εγω διαφωνω και πιστευω οτι ειναι οτιναναι ολα οσα λεει, αλλα αν ηθελα να πω πως διαφωνω δε θα το ελεγα ετσι, δεν εχει κανενα νοημα εκτος των αλλων.

Και για να ειμαι οντοπι πιστευω πως συνηθιζεται να γεννιομαστε στρεητ για να μπορεσουμε να συνεχισουμε να υπαρχουμε σαν ειδος. Λεω εγω τωρα ενα τρελο σεναριο :Ρ

Δεν ειναι οτι μισω τους gay αλλα εχει καταντησει αηδια με ολες αυτες τις πουσταρες
Αν ηταν 50-100 θα μουν οκ αλλα νιωθω να με πνιγει μια θαλασσα απο μαλακισμενη χαρα και μαλθακοτητα
επισης δεν ειναι τυχαιο που στην τιβι ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ και gay-wannabees ασχολουνται με lifestyle μπουρδες.

Δεν ειναι οτι μισω τους white zombies του κοσμου αυτου αλλα εχει καταντησει αηδια με ολους αυτους τους ηλιθιους.
Αν ηταν 50-100 θα μουν οκ αλλα νιωθω να με πνιγει μια θαλασσα απο αρνητικο IQ και λοβοτομημενους εγκεφαλους.
Επισης δεν ειναι τυχαιο που στα φόρα low-life ρεταλια και αχρηστοι της κοινωνιας ασχολουνται με trolling καραγκιοζιλικια.