Gayest Things Ever

Ναι, δηλαδή τώρα που μου λέτε πως ενδιαφέρεστε για την καθαριότητα του μπάνιου σας, η συζήτηση τίγκαρε από τεστοστερόνη; :stuck_out_tongue:

Σε λίγο θα μου πείτε πως κατεβάζετε και το καπάκι όταν κατουρήσετε! :bleh:

[SPOILER]πάντως, υπάρχει και η λύση της κουρτίνας στη μπανιέρα, που τη βάζεις να κοιτάει μέσα από τη μπανιέρα-ντουζιέρα και δε φεύγει σταγόνα. Για τα νερά που στάζουν όταν βγαίνω από το μπάνιο εγώ έχω 2 χαλάκια, που ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πατήσει άνθρωπος με παπούτσια/παντόφλες πάνω τους και τα πλένω κάθε λίγους μήνες στο πλυντήριο όμορφα και ωραία.

Επίσης, το Φόρτε Κάζα έχει την καλύτερη μυρωδιά από όλα και νομίζω πως τα καθαριστικά για τα άλατα, δεν κάνουν καθόλου καλή δουλειά και απλά μας κοροϊδεύουν οι κατασκευαστές τους. Αν είναι πάλι να τρίβω μισή ώρα για να αστράψει το τηλέφωνο της ντουζιέρας, παίρνω και το black n decker και το κάνω τζι-τζι ρε φίλε![/SPOILER]

μαμά; :-s

φιλε, ελειπα αγγλια για χρονια…και καποια στιγμη ειπαμε να αλλαξουμε πλακακια στο μπανιο…

το ανελαβε η αδερφη μου…εβαλε κατι μπορντω (σαν μπορντελλο ειναι!)

ΤΙ ΦΟΡΤΕ ΚΑΙ ΑΛΑΤΑ?!?!?! ΠΟΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑ?!?!?!?!
οτι και να γινει, το πατωμα γινεται σκτατα!

αυτο με το B&D ηταν καλο!

επισης, το χαλακι ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΪ…δεν παιζει χειροτερο πραγμα στο μπανιο!γαμω τις εστιες μολυνσης και υγρασιας!

ΟΥΡΤ!

Χαλακι τερμα γκαιη και εστια μολυνσης-υγρασιας οπως λεει κ ο αποπανως…ξυπολητος και π@@τανα ολα ή πεταω κανα μπλουζι απο τα απλυτα κατω,το παταω και το ξαναριχνω μεσα…(μπρουταλ σκηνικα δλδ)…

Lupin
Χαλακι τερμα γκαιη και εστια μολυνσης-υγρασιας οπως λεει κ ο αποπανως…ξυπολητος και π@@τανα ολα ή πεταω κανα μπλουζι απο τα απλυτα κατω,το παταω και το ξαναριχνω μεσα…(μπρουταλ σκηνικα δλδ)…

true…και αρκετα “δοκιμασμενα” ανα περιπτωσεις!:stuck_out_tongue:

λοιπόν, για να μην οφφ τόπικ στο τόπικ των Μoral, αυτού του πράγματος τέλος πάντων, όπως εύστοχα το χαρακτήρισε ο Red Rum…
GAY, είναι να απαντάς στον άλλον έτσι

:lol::lol::lol::lol:

Gay ειναι:

να πηγαινεις σε αντρικη τουαλετα με 2 καμπινεδες και 10 ουρητηρια και ολοι να εχουν κανει ουρα για τους καμπινεδες ενω τα ουρητηρια ειναι ολα διαθεσιμα

χαχαχα μονο κατι γερουληδες κατουρανε στα ουρητηρια,λες και δεν εχουν αλλη δουλεια και θα σου κοιτανε το π***ο

Gay ειναι να κατουριεσαι ενω εισαι στο δρομο, και να περιμενεις να πας σπιτι για να πας τουαλετα

πολυ τρου ποστ8)

Gay επισης ειναι να αποφευγεις τις τουαλετες καφετεριων/μπαρ επειδη εινα υπερ βρομικες…Και το χειροτερο ειναι οτι αν δεν εχω πιει μπυρες το κανω…
Σπιτι μου σπιτακι μου

αναλογως…

παιζουν ουρητηρια που για να πραξεις χωρις να μετανιωσεις, πρεπει να κανεις ρισκυ σταφ!
να πιασεις μαξιμουμ βελοσιτυ και να του δωσεις να καταλαβει!8)
(σουρωμενος το κανω ΣΙΓΟΥΡΑ σαν να μην υπαρχει καν η ουρά διπλα μου!)

Επισης,καποιες φορες, αυτοι που τα εγκαθιστουν δεν εχουν ιδεα απο μετρησεις…υψη και αλλα τετοια περιπλοκα πραγματα!

Το νοικοκυρέικο ποστ του Καρβού ήταν όλα τα λεφτά!!! :lol: Total gay

Eπίσης απίστευτα gay είναι να μην έχεις χέσει πότε στο σχολείο, ενώ ήταν μεγάλη ανάγκη, γιατί σε χαλάνε οι τούρκικές τουαλέτες!

Κι ένα για τους all-star funs πάλι: Πολυ gay είναι να τα λες ΣΤΑΡΑΚΙΑ

Εχω σηκωθει και εχω παραδωσει σχεδον αδειο γραπτο σε ενδοσχολικες επειδη με επιασε κοψιμο, και καπακια πηγα σπιτι:D

Tι??? Για κανέναν λόγο

Ή μόνη φορά που πήγα σπίτι ήταν όταν με είχε πιάσει κόψιμο στο σχολειό αφού όμως είχα τιμήσει τις τουρκικες γύρω στις 9 φόρες σε μια μέρα

Κι όμως. Υπό προϋποθέσεις δεν είναι γκέι. Εγώ μια φορά, όντας μεθυσμένος σε κλαμπ, στήθηκα σε ουρά για καμπινέδες.

Έπρεπε να έρθει φίλος να με ενημερώσει πως η ουρά ήταν για τις γυναικείες :oops:

δηλαδη να υποθεσω οτι τους εχεις χεσμενους τους τουρκους;

χαχαχ :lol:

άσε δεν θέλω να θυμάμαι εκείνη τη μέρα

ETΣΙ!

Γαμανε οι τουρκικες ρε !