Guns Ν' Roses

Φιλε General_Aetius .:? Οκ συμφωνω οτι καποια συγκροτηματα ειναι υπερεκτιμημενα ειτε αυτοι λεγονται GNR η οπως αλλιως αλλα αστο καλυτερα…, εχουμε “πλακωθει”(:lightsabre:) πολλες φορες εδω μεσα για τους GNR για διαφορους λογους , δεν θα αντεξω αλλο…:lol::lol:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
+10000000000000000000000000000
Ως πότε επιτέλους θα ταλαιπωρούν και όλους τους υπόλοιπους, οι παιδικές ασθένειες που ακόμα περνάνε κάποιοι;;;; Έλεος!

Θα το πω όσο πιο απλά μπορώ για να το εμπεδώσουν μερικοί.

[SIZE=“4”]GUNS N’ FUCKIN’ ROSES PE MOYNIA!!![/SIZE]

Πέστα ρε στρατηγέ! :thumbup:
Και σιγά τον τεχνίτη τον Slash. Υπάρχουν τόσοι και τόσοι.

Δεν θα μπορουσα να το θεσω πιο απλα:

Ψιτ! Παιδί!

Μπορείς επίσης να αφήσεις το hard rock, δεν κάνει για 'σένα!
Υπάρχουν και άλλα “αθλήματα” για να ασχοληθείς! 8)

Ήμαρτον με το κάθε 15χρονο… #-o

Πεσ’τα ρε Δημητρη… Βγαινει ο καθενας, λεει την μπαρουφα του και πρεπει και να την ακουμε…

Ο συγκεκριμένος δεν είναι ο καθένας, είναι γνωστός μπαρουφολόγος! :wink:

Δεν κάνει κάτι άλλο όλη την ώρα! [-X

καλα δεν θα αναφερθω σ οσους μιλησαν για μενα…ας τους κρινετε οι υπολοιποι απο τα γελοια τους σχολια…δεν εχουν τι να πουνε για την μουσικη .σε φορουμ βρισκεστε οχι στον δρομο,μαζευτειτε

αν εχετε να πειτε κατι σχετικο με τους GnR ευχαριστως να σας ακουσω,αλλα δεν θ ανεχτω προσβολες τετοιου τυπου

μπορει οι guns να μην μου αρεσουν
αλλα ρε maiden ΕΓΡΑΨΕΣ! :lol:

Γιατι εσυ τι ειπες; Οτι εχουν τεχνικη αλλα ειναι υπερεκτιμημενοι και αξιζει μονο το November Rain; Οτι δεν συγκρινονται με τους Dire Straits;

Ποτε δεν θεωρησα οτι καποιο συγκροτημα ειναι στο απυροβλητο λογω ονοματος και ιστοριας(κι εμενα δεν μ’αρεσουν καποια μεγαλα συγκροτηματα και δεν εχω ντραπει να το πω) αλλα οταν πας να πεις την αποψη σου μην πετας ακυρα ουτε γενικευσεις.

[QUOTE=sofi-k;133947αλλα οταν πας να πεις την αποψη σου μην πετας ακυρα ουτε γενικευσεις.[/QUOTE]

Kαι αυτο το κανεις συχνα κι ολας…

ακριβως!και ενταξει εχουν και αλλα μερικα ωραια κομματια.ρε παιδια λιγο support εδω…μη συγκρινουμε μεγαλα συγκροτηματα με γελοια…

που ειναι το ακυρο?

αν σου φαινεται ακυρο εσενα ειναι αλλο θεμα αλλα δεν γενικευω τιποτα,μιλαω για τους GnR,αντιθετως εσεις δεν λετε και τιποτα…

Γενικευεις οταν λες οτι επειδη δεν αρεσουν σε σενα ειναι υπερεκτιμημενοι, γραψανε βλακειες, ειναι γελοιοι, για τον καδο απορριματων και αλλα τετοια χαριτωμενα.

για μενα ισχυει αυτο φυσικα,ο καθενας την αποψη του γραφει,.για μενα αυτο καναν οι guns n roses.τωρα αν δεν σ αρεσει κ

και οποιος στην τελικη οντως εχει επειχηρηματα εδω μεσα ας μου πει τι καναν οι Guns N Roses γιατι εγω ειμαι και μικρος και δεν καταλαβαινω…αντε ολοι βριζετε σαν βοδια αντι να μιλησετε σαν ανθρωποι…εγω μπορει να ειμαι μικροτερος αλλα ξερω να κανω διαλογο,δεν μιλαω λες και ειμαι σε παραθυρο στην τηλεοραση ουτε στη ζουγκλα με τα αγρια θηρια…αν οντως εχετε να πειτε κατι για τους GnR πειτε το αντι να μιλατε σαν πρωτογονοι

ehm oi straits exoun anagei to finger playing se trelo styl kai giauto kai tis bluesorokies tous einai sebastotatoi.
oi guns - phran polla eteroklhta stoixeia kai ta metetrepsan se kick ass rock n roll gia 3 diskous kai ena ep.
oi tool ? oi pioi ?!

auta !

ρε καργια σε καταλαβα!!!:stuck_out_tongue: :lol:

:yahoo: =D> \:D/ :trumpet:

οι πρωτοι εχουν απο πληκτροφορα μεχρι πνευστα,10ατομα ειναι συνολικα αν δεν απατωμαι…ενω οι αλλοι παιζουν κατι 5ες και 7ες ολη την ωρα και απο πανω βαζουν ενα γρηγορο σολακι για πορωση…οι πρωτοι ειναι οι μουσικοι ενω οι 2οι ειναι τραγουδοποιοι

οι πρωτοι ειναι για τα μανταρινια κ οι δευτεροι για τα μουζμουλα!8)
αιντε γιατι μας τα πριξατε! :wink: