Guns Ν' Roses

Ντάξει κοντά στο χιλιάρικο για το box set με τα βινύλια δε νομίζω πως ούτε οι GnR έχουν 10.000 τρελούς να τα δώσουν.

Με τα μισα λεφτα πας κ τους βλεπεις Ευρωπη τι να λεμε τωρα…

Οταν ειδα απο περιεργια την τιμη δεν πιστευα στα ματια μου… Μονο για συλλεκτες εκατομμυριουχους.

1 Like

re man edo einai panakrives oi blouzes sto site tous (40$ i pio ftini imarton) to kouti 8a tan ftino?

Οι Guns N Roses θα είναι το συγκρότημα που θα ρίξει την αυλαία της φετινής F1 με τη συναυλία τους μετά το Γκραν Πρι του Abu Dhabi.

Ευτυχως,θα φερνανε κανενα ποπ σουργελο αλλα το σωσανε στο τελος.

1 Like

Μακάρι με πανηγύρια από Φετελ

:sunglasses:

5 Likes

Γαμω η αφισα!!

2 Likes

καλα να περασουμε αυριο!!!:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Likes

Yeeeaaaah :sunglasses:

Μαντραπηδα φαση η σας εκαναν δωρο γενεθλιων?:joy: Θα τα κανουν ολα τανα ενα 3ωρο.

once in a lifetime επρεπε να λεγεται η περιοδεια,γιατι δεν ξαναχει(πανακριβα).εμενα μου τα εκανε δωρο η συζυγος παντως

she’s a keeper :grin:

1 Like

Οπα,τι εχουμε εδω,Slither απο τον Axl? Eνταξει,σου λεει ο αλλος,εγω επαιξα ποσα απο chinese,πες και εσυ ρε φουστη ενα δικο μου.:joy: Πρωτη φορα το λεει,εξω απο τα νερα του προφανως.

2 Likes

Α ρε τιτάνα Αξλ!

1 Like

4 times…Until next time :heart::heart::heart:

13 Likes

Ω! Ανέλπιστο! Η διαφορά είναι ότι, ναι μεν ο άλλος έπαιξε τόσα από Chinese, αλλά το Chinese γράφει επάνω Guns n Roses, ενώ το άλλο γράφει Velvet Revolver! Γουστάρω πάντως, μια τέτοια κίνηση ίσως δείχνει ότι τα κόμπλεξ έχουν καλμάρει κάπως…

4 Likes

Δεν επαιξαν παραδοξως το YCBM και το setlist ηταν καπως πιο περιορισμενο σε συγκριση με αλλες φορες,γκρινια στο mygnrforum για την αποδοση του Axl,οπως και για το drumming.

Για γραψε review maiden1985.:thinking:

Έβγαλαν και το Coma, κρίμα γιατί το κομμάτι είναι όλεθρος λαιβ.

3 Likes

Πρωτο λαιβ ηταν. Συνηθως οσο προχωραει η περιοδεια, προσθετουν κομματια.

1 Like