Heavy By The Sea 2014

DEFTONES???

:D:D
δεν εχω ιδεα για τα αλλα γκρουπ ουτε τι φεστιβαλ ειναι αυτο αλλα οι Deftones ειναι απιστευτο που ερχονται

ωραια μεχρι εδω…παμε στα σοβαρα τωρα…

DEFTONES???

[B][SIZE=3]ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΡΕ ΜΕΓΙΣΤΟΙ? [/SIZE][/B]

Δεν τυγχάνει να είμαι fan των Deftones, αλλά η προσπάθεια που κάνει η Detox με το Heavy By The Sea και αντίστοιχα με το πιο εναλλακτικό Ejekt, είναι τουλάχιστον αξιοπρόσεκτη… :smiley:

με μια καλη τιμη θα τιμηθει σταντε. για να δουμε και τα υπολοιπα ονοματα, ειμαι πολυ περιεργος τι αλλο εχουν κλεισει

8O :’) μαλάκες ειναι δυνατόν??? όποτε τρώνε πουλο οι kasabian…

DEFTONES! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Εχω να παω σε φεστιβαλ της detox απο το 2010 με Bad Religion κυριως επειδη τα γκρουπ που εφερνε δν ηταν στα ακουσματα μου, παρ’ολαυτα τους βγαζω το καπελο γιατι ασχετα με τα γουστα μου ονοματα οπως deftones,kasabian,faith no more,down,bad religion οπως κ να το κανουμε δν ειναι αμελητεα

Ο Neo φέτος θα βγει για μία και μοναδική φορά απ’ το μπουντρούμι όπου παίζει Dark Souls 2, οπότε η επιλογή είναι κρίσιμη… :lol:

deftones δεν κατεχω.ας βαλουν κ κατι αλλο στα γουστα μας να στηριξουμε…

έλεος με τους ψευτομουσάτους στονεράδες όμως

σκασε βρε γκρινια να πουμε, σα τη μανα μου να πουμε…

Σε παρακαλώ… τα μούσια είναι φυσικά και ΓΑΜΑΜΕ.

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!
Ελπίζω μην τους καπελώσουν μόνο με κάνα τρου μέταλ,αν και χλωμό να τολμήσουν

μια φορά σε ένα γ#^$#νο thread να μην υπάρχει γκρίνια… Ήμαρτον. Δε πάτε αναγκαστικά στο live, get over it already.
Ακόμα να ανακοινωθούν οι Maiden? Μεσαίωνααααας!
Στα τρένα ρε.

Γιατι να μην υπαρχει γκρινια, δεν το καταλαβαινω. Ο καθενας λεει την γνωμη του. Μεχρι στιγμης εγω δεν θα τιμησω γιατι δεν ψηνομαι για κανεναν τους. Σε σχεση με τα περσινα ονοματα, φετος ειναι 0 μεχρι στιγμης. Οσο για τους Maiden…ελεος πια, μας τα εχετε πρηξει…( με το συμπαθειο ).

ρε deftones μόνο!

οι μαϊντανοί τι μαζεύονται;

thanasis00 μη μπερδεύεις την κάλτσα με τα σώβρακα

Με Deftones πρώτο όνομα ούτε το Gagarin δεν θα γεμίσουν.

Ε καλα,μην βιαζομαστε,ακομα νωρις ειναι. Εγω δεν νομιζω να ειναι αυτοι 1ο ονομα. Οπως ειπα και σε αλλο ποστ…Megadeth,Soulfly,Machine Head και 2-3 μικροτερα ονοματα. Τα 2-3 μικροτερα ονοματα ανακοινωθηκαν,ωρα για τα μεγαλα τωρα.

Σωστός σε όλα όσα γράφεις. Και να σου πω, ούτε εγώ θα τιμήσω για τον ίδιο λόγο. Η μόνη περίπτωση να πάω είναι να παίξουν headliners οι Megadeth. Και αν έρθουν πακέτο με Soulfly θα μιλάμε για φανταστικό φεστιβάλ.

:lol: Στο μυαλό μου είσαι?

Μα γιατί? Εγώ πιστεύω οτι θα πέσουν τα τσιμέντα! “Heavy” by the Sea…Αχ και μακάρι να μην βάλουν κάνα τρου μετσαλ από πάνω γιατί θα χαλάσει η μαγιά και η όλη ατμόσφαιρα.