Heavy Metal Championship Β' Φάση Όμιλος 8/8

είναι το 3ο καλύτερό τους. το αντίστοιχο 3o των POS το entropia

φταίω εγώ τώρα αν ποστάρω Τσουκαλά να λέει ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ?

Ειστε ολοι αμπαλοι, αλλα μη το πειτε παραεξω, υπαρχουν και καααποιοι Exodus στο πολλ 8)

παρόλα αυτά 0 ψήφοι οι enforcer…:stuck_out_tongue:

με θυμίζεις τον υποψήφιο του ΚΚΕ στη διποταμία στην καστοριά που ο συνδυασμός του δεν πήρε ούτε μια ψήφο…ούτε ο ίδιος δεν αυτοψηφίστηκε…

ναι και

ναι

Γράκχε αν δε μπαίνεις στην εφηβία δε δικαιολογείται αυτή η έξαρση.

Στα λόγια μου έρχεσαι. Όσοι το πιστεύετε αυτό είναι λογικό να προτιμάτε… Pain of Salvation από PARADISE LOST.

Άιντε γατάκια!

Μετά από την άλλη περίφημη δήλωση προ μηνών τύπου “καλά σε γαμάει ο… Steven Wilson”, αυτό :!:

Πραγματικά λατρεύω την επιλογή των συγκροτημάτων με βάση την οποία οι μασόνοι εκφράζουν το χουλιγκανισμό τους :lol:

Κι εγώ ρε μούλε;!
Εντάξει αν σου λεγα τίποτα σε φάση “σου γαμάνε τους Exodus οι Paradise Lost, γατάκι”, θα μπορούσες να με δουλέψεις όσο ήθελες.
Αλλά εγώ τις φλωράντζες τραμπουκίζω ωρέ :!:

Ήταν ωραία εποχή η εφηβεία.
Θυμάμαι που άκουγα Pain of Salvation και έλεγα “πω πω, διαλύουν το σύμπαν λέμε” :smiley:

Αυτό τον καιρό, διάολε. ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. :frowning:

Ακους και μαλαμα αυτο το καιρο;;

Παραείναι Μαιταλ στίχοι σαν το “τρύπιες τσέπες και μακό φανελάκι” για να τους αντέξει
και αποχωρώ

[SPOILER](γαμώτο πριν εφηβΕια ήθελα να γράψω, πάλι ορθογραφικό :frowning: )[/SPOILER]

Δωστα ολα Αθανασια

Ενα δικιο το χεις :wink: :stuck_out_tongue:

παντως μεχρι και σε διασκεδαστικες διαδικασιες οπως αυτες των ομιλων παντα θα βρεθει καποιος να τρομπαρει :-s

ε βέβαια
Με τον Γράχκο δώσαμε και ραντεβού θανάτου κάτω από μια γέφυρα

Ε είπαμε ρε μαλάκα, δε θα πέσουμε και τόσο χαμηλά :!:

Χωρίς πλάκα, αυτά που ακούω τώρα μπορεί να μην είναι μέταλ αλλά έχουν κάτι αρχιδάρες από δω μέχρι τον Ατλαντικό Ωκεανό 8)

Btw, έχεις ακόμα χρόνο για forfeit και να σώσεις τη μασονοζωούλα σου.
Εκτός κι αν στο ραντεβού βγάλεις και κάναν άλλο άσσο απ’ το μανίκι εκτός από 15λεπτο σόλο στο thrusting του στιλέτου και πολεμική κραυγή στα γνωστά τσαμπουκαλίδικα πρότυπα του Daniel Gildenlow :!:

Α, να μην το ξεχάσω: Storm, σόρι που σου χαλάω τη διασκέδαση αγορίνα!

εγω δεν ανεφερα καποιον συγκεκριμενα αλλα απο οτι φαινεται οποιος εχει την μυγα…να την φερει πισω που λενε και στο χωριο που δεν εχω :lol:

Μόνο στο ροκινγκ θα μπορούσαν οι PoS να είναι πάνω από την μεγαλύτερη μπάντα των 90s [-X

ε αρχιζει και γινεται λιγο εκνευριστικο αυτο με τους PoS λες και ειναι κανενα μικρο συγκροτημα…Δεν ψηφιζουμε ποιος ειναι ο καλυτερος η ο πιο “μεγαλος” ιστορικα αλλα ποιος μας αρεσει περισσοτερο ή ισως εχουμε περισσοτερη ορεξη να ακουσουμε τον τελευταιο καιρο.

Οι PL ειναι απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα αλλα οπως και να το κανουμε οι PoS μου αρεσουν περισσοτερο για διαφορους προσωπικους λογους…Δεν νομιζω οτι θα ερθει και η καταστροφη του κοσμου αν περασουν πρωτοι σε ενα δημοψηφισμα…

επειδή δεν ζούμε, όμως, στα 90’ς είναι από πάνω :wink:

Εντάξει γούστα είναι αυτά…άβυσσος.

'Ντάξει οι Priestαροι το 'χουνε πάρει στο ρελαντί και δεν το χάνουν με τίποτα οπότε κάνουμε μια καλή και το ρίχνουμε Enforcer.

edit

Ασ’ τις μαλακίες ρε. Όταν εσύ ήσουν έφηβος οι άνθρωποι ζούσαν ακόμα πάνω στα δέντρα και δεν είχαν ανακαλύψει τη φωτιά. Πού τους βρήκες τους PoS? Κανά μαμούθ αν άκουγες και πολύ σου είναι.