Helloween

Chameleon?xaxa…mh vrizeis gti tha arxisw kai egw…Pink Bubbl…eee…oups tpt mou xefige!:stuck_out_tongue:

Επρεπε να βαλεις και το Rabbit Don’t Come Easy.:frowning:

Αμφιταλαντευομαι μεταξυ του Keeper 1 και του 2…

2:p

Διορθωσε τον τιτλο, το ματι μου. :frowning:

Logw periodou synayliwn kai afragkeias 8a to katevasw mallon!

Dark ride γιατί ήταν κάτι διαφορετικό μα ταυτόχρονα και τόσο εθιστiκό.(Eννοείται ότι τα Keepers είναι η βίβλος του ευρωπαικού power…:wink: RESPECT…)

Από το ομώνυμο EP μέχρι το Keeper 2 γράψανε τη δική τους ιστορία στο metal! Από Deris εποχή σαφώς Dark Ride με το Time Of The Oath να ακολουθεί.

Walls of Jericho etsi apla!!!

Walls Of Jericho!!!To speed/power sta kalitera tou EVER!!

Pt. 2 giati einai all the money apo tin arxh mexri to telos kai ta solos tou Eagle… me pwronoun atermona!

Ετσι!!! Για τους ιδιους λογους εβαλα και εγω Dark Ride!!!

Keeper Part 1 για ευνοητους λογους. 8)

Πού είναι το E.P.; :-k

Anyway, είμαι ανάμεσα στα “Walls Of Jericho” και “Keeper Of The Seven Keys (part I)”… :dunno:

Δύσκολο poll, πολύ δύσκολο… :-s

Σιγουρα αναμεσα στα δυο πρωτα κιπερς. Η επιλογη μεταξυ τους ομως ειναι πιο δυσκολη και απο αυτην του καλυτερου maiden αλμπουμ. Ισως το 2ο…:dunno:

mallon ektos apo to poll gia to best alboum tha prepei na ginei kai gia Kai Hansen,Kiske h Derris…

to “alboumi”?lol epitides to grapsa etc daneismeno apo imiz…:smiley:

Α. Ε, και παλι διορθωσε το γιατι δεν γραφει ουτε “alboumi”.:stuck_out_tongue:

Keeper Of The Seven Keys pt.1

(μέχρι να αποφασίσω όμως…)

plzzz μην το κάνεις δεν μπορώ να αποφασίσω …

γιατι ειναι ep και οχι alboum οπως αναφερει ο τιτλος:p

ναι ρε φιλε και μενα με βασανιζει εκει που κατασταλαζω σε εναν σκεφτομαι κατι και αλλαζω…

Πάρα πολύ καλοί!! Τα Walls of Jericho, keeper…Pt1 και Pt2 τα αγαπημένα μου. Μόνο, ρε σεις, δε μ’ άρεσει ο τωρινός τραγουδιστής! προτιμώ άαααααααααααααπειρα περισσότερο τον Kiske!
Ελπίζω να επιστρέψουν στις παλιές καλές εποχές γιατί τώρα τελευταία δε μας τα λένε καλά…!

Kiske γύρνα πίσωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!
:metal: :bow2: