Helloween

Εσυ ασε τα μπλοκ, γιατι η λεξη αυτη θυμιζει απεργιες. If you know what I mean…

1 Like

κασκολάκι, περικάρπια και το απλό το Pumpkins United tshirt γιατί τα άλλα είναι πολύ φανταχτερά…

1 Like

Ετοιμάσουν για πολύ στριμόκωλο άναμα αναπτήρα στο romexpo!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

2 Likes

για

https://www.picclickimg.com/d/l400/pict/202138295439_/Telefunken-Reel-To-Reel-Tape-Recorder-player-Magnetophon-204.jpg

2 Likes

Σοβαρά τώρα, όποιος είναι αρκετά μεγάλος ώστε να έχει δουλέψει το παραπάνω μαραφέτι με τα χέρια του, ας μου πει ότι δεν έχει δει ποτέ στη ζωή του το συγκεκριμένο τραπεζομάντηλο! :scream:

Εγώ ένιωσα ότι μόλις τηλεμεταφέρθηκα στις αρχές του '80…

1 Like

3 σήμερα, αρκεί να μη μας κάνει καμια παπαριά η ryanair με καμια καθυστέρηση γιατί την κάτσαμε…

Μην το γρουσουζεύεις.

Μη μασάτε ρε…όλα θα γίνουν…

Ε απλά έτυχε πρόσφατα σε φίλο κ με έχει πιάσει μια ανατριχίλα… Μεγαλύτερη απο αυτούς που νομίζουν ότι δε θα ταξιδέψουν την Πέμπτη :stuck_out_tongue:

90 % είναι 15λέπτες καθυστερήσεις, αν φεύγεις πρωί No problem. τώρα το άλλο 10 είναι μέχρι 3 ώρες που και πάλι την παλεύεις, να φτάσεις μεσημέρι, επομένως, why worry ?

Γιατί φτάνω 6παρα το απόγευμα… Κ πρέπει να προλάβω να κάνω αποβίβαση,παραλαβή αυτοκινήτου,να βρω το ξενοδοχείο μου, τσεκ ιν στο δωμάτιο, αλλαγή ρούχων κ κατα τις 8 να είμαι στη συναυλία…
Α αν βρω κ κανα ρουμάνικο σαντουιτσάδικο να χτυπίσω κάτι, θεμιτό θα είναι…

Αμα δεισ οτι αργεισ βαλε στο αμαξι το Halloween απο το CD. Το ιδιο ειναι.

Θέλω να προλάβω να μπω καλά μέσα κ να βρω κ τίποτα να αγοράσω απο έξω…
Η μόνη μου ελπίδα είναι το ώρα έναρξης 20:00 να είναι κανα ελληνικό, στις 22:00

Βρε βρε βρεεεεε…

https://www.youtube.com/watch?v=AcqKWjFtp2U

2 Likes

Δεν είναι “Ελληνικό” το ωράριο, που πολλές φρές πλέον τηρείται.

Μην ασχολεισαι με τον Alexander The Great ρε @toxikos, εχει σκολειο αυριο. Πρεπει να διαβασει. Don’t feed the troll.

1 Like

Δεν είναι τρολλλλλλ. Την αλήθεια λέει…

Πάρε ταξί. Σοβαρά στο λέω.

Το τουτού είναι νοικιασμένο για όλο το 3ήμερο.
Να πάω να δω τους προγόνους μου στα Καρπάθια…

Είδα στο γνωστό σαητ απεργιών ότι δεν θα κυκλοφορούν Τρολευ & Λεωφορεία μέχρι 09:00 . Ομοίως το Μετρό

Το παραθέτω για όσους τους εξυπηρετούσαν τα ΜΜΜ ( όπως εμένα :rage: )

24ωρη τα πλοία

που σημαίνει ότι

:grin: