Helloween

Τους προγόνους σου θα τους δεις, άλλους δεν ξέρω αν θα προλάβεις να δεις.

Δεν έχω άλλη επιλογή. Πάντως φρόντισα να έχω σοφέρ… Τη γυναίκα μου. Να με πάει, να με αφήσει, να κάνει ότι θέλει μετά κ να έρθει πάλι να με πάρει… :stuck_out_tongue:
Αρκεί να μην τρακάρει με κανα ρουμάνο ταρίφα…

1 Like

Έχω κατεβάσει τους χάρτες της Ρουμανίας στο κινητό, οπότε καβατζώνω το πίσω κάθισμα και θα παρέχω υπηρεσίες πλοηγού.:stuck_out_tongue:

1 Like

Με πλοιο θα πας;

Για τους helloween και με τα πόδια . Έχω ξεκινήσει ήδη

δεν έχω πρόβλημα να σε πάρω…
απλά εσύ δε πρέπει να πας ξενοδοχείο πρώτα??
(δε πληρώνουμε roaming στη ρουμανία :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Το roaming στην Ευρωπαϊκή Ένωση καταργήθηκε από τον Ιούνιο, οπότε θα μιλάμε και θα σερφάρουμε χωρίς επιπλέον κόστος.

χαχα δε θα προλάβουμε να πούμε κ πολλά στο τηλέφωνο. Εσύ σαββάτο γυρνάς Ελλάδα κ εγώ φεύγω για Καρπάθια… :stuck_out_tongue:

Εννοειται. Απλα δεν εχω αποδειξεισ πλεον γιατι μαεστρικα αλλαξαν την ιστορια σβηνοντασ τα video απο το youtube.
Και κοιτα να δεισ που επιασε το κολπο.

Μαλλον τελειωσαν τα αγγλικα. Αντε να δουμε αν εχει φροντιστηριο σημερα…

3 Likes

1 ευρω για οτι εχεις απο Helloween, τελευταία ευκαιρία πρίν τα κάψεις.

6 Likes

Τώρα είδα ότι τελείωσε και το φροντιστήριο. Τουλάχιστον πήγε έντεκα, θα πέσει για ύπνο όπου να 'ναι και θα ηρεμήσουμε. Φαντάζομαι αύριο πάλι, αφού ξεφουσκώσουμε.

Για μπλούζες και τέτοια εποχής Κάι εγώ δίνω +1 ευρώ από ότι προσφέρει ο matia

oλα έτοιμα παίδες, σχολάμε από τη δουλειά, χαιρετάμε τα γυναικόπαιδα και πέφτουμε για ύπνο, ξύπνημα και εκκίνηση στις 1.

Ραντεβού στον πύργο το Λευκό στις 8! Το ταξίδι στο όνειρο ξεκινάει.

4 Likes

για

Ραντεβού στα μεταλλάδικα.

3 Likes

Φιλοι εκλεισαν εισιτηρια για τη συναυλια, θα τα παραλαβω εγω επειδη θα φτασω πρωτος εκει (εχει δηλωθει στην αγορα, εχω το receipt στα χερια μου). Ελα ομως που βλεπω οτι πρεπει να ειμαι παρων εγω (προφανως), με ID (προφανεστατα) ΚΑΙ με την πιστωτικη καρτα που εγινε η κρατηση (η οποια πρεπει να ταιριαζει με το ID). Φυσικα αυτο ειναι αδυνατον - λολ και φεισπαλμ μαζι. Σκ@τ@ τα εκαναν…

Long shot ερωτηση σε οσους εχουν ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ in person εισιτηρια συναυλιας απο eventim Βουλγαριας:

Υπαρχει προηγουμενο στο παραπανω; Θα μου δωσουν αραγε τα εισιτηρια; Ειναι απολυτοι σε αυτο, ή παιζει να τα παραλαβω χωρις καρτα και μονο με το διαβατηριο;

Το πιθανοτερο ειναι να μην λαβω απαντηση, αλλα δεν χανω τπτ να ρωτησω. Ευχαριστω.

άσχετο, αλλα δε τα παραλάβανε με μεηλ κ’ κάνανε εκτύπωση απευθείας ο καθένας για την πάρτυ του??

Οχι. Μην ρωτησεις τον λογο, δεν ρωτησα ουτε εγω :slight_smile: Σιγουρα υπηρχε καπελο νταβατζιλικι για την… αποστολη email, αλλα δεν θυμαμαι το ποσό. Ισως ηθελαν φυσικα εισιτηρια. Κι εμεις απο εκει θα παραλαβουμε. Αλλα εγω εχω τον @toxikos μαζι μου, πρωτα θα παρω το εισιτηριο κι επειτα θα του βγαλω την αλυσιδα…

1 Like

YEAPPP!!!

1 Like

Αν παίζουν φυσικά εισιτήρια, ξέρεις όχι απλά κουπονάκια, τότε τους καταλαβαίνω. Κ εγώ θα ήθελα…
Αλλα λόγο χρόνου, δυστυχώς το έκανα γαργάρα κ είμαι πολύ δυστυχής με αυτό… Με βλέπω να ψάχνω μετά στα πατώματα μπας κ κάποιος ρουμάνος το πετάξει… :frowning: :frowning:

1 Like