House MD

Θύμιζε τα παλια άρα νομίζω σιγά σιγά επιστρέφουμε στους κανονικούς ρυθμούς!

πωω ρε πουστη μου! δεν εχω χωρο στον σκληρο για να κατεβασω!!

πολλα μειον στο Star που εκοψε τις επαναληψεις των πρωτων κυκλων για να βαλουν κατι χαζοχαρουμενες και ακομα περισσοτερα μειον στην γκαντεμια μου που μου καηκε ο εξωτερικος σκληρος και εμεινα μονο με την 6η σεζον!!! :blow::blow:

Γιατί δε το βλέπεις streaming?

δεν τα ξερω αυτα το κολπα…!:stuck_out_tongue:
για πες… 8)

Έχεις pm!!!

Τέλειο, τα πάντα σε ισορροπία.

House στα καλύτερα του(ειδικά όταν έκανε το μουαχαχα στο cart, έκλαψα από τα γέλια). Ισορροπία σε σχέση House - Caddy χωρίς υπερβολές, χωρίς πολλές γλύκιες. Μου άρεσε η ιατρική υπόθεση, γουστάρω να βλέπω ασθενής είτε που να την μπαίνουν στον House, είτε που να τον αιφνιδιάζουν. Δυστυχώς δεν είχε πολύ Wilson, αλλά νταξ δεν πειράζει. Μακάρι να συνεχίσει έτσι λοιπόν.

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω με Angel_Death!

μια χαρά το καινούριο…

Mouahahahaha
σε αυτό το σημείο έκλαψα από τα γέλια, ήταν τελείως αυθόρμητο, δε το περίμενα με τίποτα.


http://www.youtube.com/watch?v=MX3MzkMQUPk

καλούτσικο και το 4ο.

ΑΛΛΑ

[SPOILER]ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ 13!!![/SPOILER]

Μέτριο ήταν

[SPOILER]ούτε σοβαρή υπόθεση, ούτε τίποτα άλλο σπουδαίο, εκτός από τη σκηνή στη κρεβατοκάμαρα που παίζει xbox:lol::lol::lol:. Επίσης το μωράκι είναι μια σκέτη γλύκα, αξιολάτρευτο, όπως είπε και ο House.:oops::oops:

Επίσης ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ 13!!![/SPOILER]

Απογοήτευση και το τελευταίο.Μέχρι τώρα η σεζόν απλά δεν παλεύεται. Πιο μέτρια και από την 5η μου φαίνεται. Στέρεψαν από ιδέες μάλλον καλύτερα η 7η να είναι και η τελευταία.

όπως προειπώθηκε , πολύ μέτρια μέχρι στιγμής η σεζόν για δεδομένα HOUSE . καλύτερα να το κλείσουν το μαγαζί φέτος …

εκνευριστικά απλό…

αυτά :?

Medusa at Six o’clock, don’t look back! Move! Move! :lol::lol::lol:

[SPOILER]Πολύ καλό, από τα 3-4 πιο αστεία επεισόδια του House γενικά. Η μικρή είναι μια γλύκα. Άψογο δίδυμο House - Wilson για ακόμα μια φορά. Πολύ ωραίοι διάλογοι και τρομερές ατάκες. Είχα να γελάσω με House πολύ καιρό. Η ιατρική υπόθεση νταξ λίγο πλάκωμα, ειδικά το τέλος:(

-How you eat a dime?
-House.

και να έχω πεθάνει στο γέλιο με το σκηνικό και το ύφος του. Επίσης στο σημείο που έκανε τη πουστιά με τον μετρητή ραδιενέργειας, το απίστευτο γελάκι απόλυτης επιτυχίας ήταν όλα τα λεφτά.[/SPOILER]

^^ αυτο!

Άντε ένα καλό επεισόδιο. Είχε χιούμορ είχε ιατρική υπόθεση θύμισε κάτι από τον παλιό καλό House. Με χάλασε λιγάκι στο τέλος

[SPOILER]το σημείο μετά τα λύση της υπόθεσης που ο Τάουμπ μιλάει στην Τσενγκ. Μου φάνηκε λιγάκι εκτός επεισοδίου[/SPOILER]

αλλά αν είναι να έχουμε τέτοια επεισόδια το παραβλέπω.

Ξενέρααααααα. Δεν είχε χτες καινούριο επεισόδιο… Στις 8/11 ξανά!!!

2 βδομάδες ρεπό?
Μαλακία

3! Στις 18/10 ήταν το τελευταίο…