House MD

Άρα 2 βδομάδες ρεπό :stuck_out_tongue:
Η 3η είναι η νορμάλ εβδομάδα που βγαίνει το επεισόδιο,δεν μετράει 8)

Χμμμμμ ναι έχεις δίκιο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

έτσι και έτσι το καινούργιο…αν και προς το τέλος αποκτά ενδιαφέρον…

[SPOILER]…με τα παιγνίδια του House με την καινούρια…και με το ψέμα του προς την καντι[/SPOILER]

15 δε βγαίνει το καινούριο;

[B]November 8, 2010[/B]

8 είχαμε τη Δευτέρα που μας πέρασε,15 το επόμενο.

Το τελευταίο δεν με τρέλανε κιολας…

Πωωωω εγώ νόμιζα ότι δεν βγήκε αυτή τη βδομάδα!!! FAIL!!!

θα ειχε φάση να λέω εντυπώσεις απο ενα φανταστικό επεισόδιο…:stuck_out_tongue:

[B]EDIT:[/B] θυμήθηκα την ατάκα…

[SPOILER]“She’s like the Internet with breasts. Wait, the Internet has breasts” :lol:[/SPOILER]

χααχαχαχαχαχαχααχαχ

δεν έχω δει επεισόδιο αυτής της σεζόν ακόμα. αξίζει ή μπα?

Μπα. Εγώ από συνήθεια τα βλέπω. Ίσως και από ελπίδα για αναβίωση των θεικών εποχών των τριών πρώτων σεζόν.

ignore στο πανω σχολιο :stuck_out_tongue:
και συνεχιζω κανονικη ροη
[B]ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ [/B]το καινουριο…:thumbup:

WTF???:?

Με διαφορά καλύτερη σεζόν είναι η 4η.-

Ούτε για αστείο:p
Καλή είναι και η 4η αλλά οι πρώτες τρεις είναι άλλου επιπέδου όχι απλά καλές. Τότε είναι που πραγματικά γνωρίζεις τον χαρακτήρα του Χάουζ(και ο Χάουζ είναι ο λόγος που βλέπεις τη σειρά-που ο καθένας βλέπει τη σειρά).

Στο τελευταίο επεισόδιο τώρα. Ντάξει παλευόταν,ενδιαφέρουσα ιατρική υπόθεση μετά από καιρό αλλά

[SPOILER]ανακυκλώνονται: η φάση να πεθαίνει κάποιος από την ομάδα έγινε στην δεύτερη σεζόν με τον Φόρμαν και αδιάφορη η παράλληλη ιστορία με τον Γουίλσον και την Σαμ.[/SPOILER]

[SPOILER]μάλλον το καλύτερο επεισόδιο σε αυτόν τον κύκλο…

και με την καινούρια δημιουργούνται νέοι ορίζοντες…

και να μην ξεχνάμε…

[SPOILER]έτσι και όλη η σεζόν είναι παραλήρημα του House που βρίσκεται θαμμένος στα χαλάσματα απο το περσινό τελευταίο επεισόδιο θα πάω αμερικα κολυμπώντας και θα τους φιλήσω όλους τα ποδιά…!!![/SPOILER][/SPOILER]

σκαλωσα! πως τελειωσε το τελευταιο της 6ης σεζον??? :?:?:?:?

[SPOILER]
καλύτερα να το δεις…κατέβασε το έστω αυτό το ένα…

αυτό που λέω εγώ είναι αυτό που θα ήθελα να εχει γίνει…αλλά ούτε μια στο εκατομμύριο…

αν δεν βαριέσαι να διαβάζεις εδώ είναι το τι έγινε…

http://en.wikipedia.org/wiki/Help_Me_(House)[/SPOILER]

[SPOILER]Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω. Το καλύτερο επεισόδιο της season άνετα και με μεγάλη διαφορά. Βασικά εδώ και πολλά επεισόδια είχαμε να δούμε μια άριστη (κατά τη γνώμη μου) ιατρική υπόθεση. Ατάκες House όπως πάντα σκοτώνουν, αλλά σήμερα πραγματικά πήγα να πεθάνω στο γέλιο με την αναφορά στο Star Wars (These are not the droids you are looking for). Διάλογοι με Foreman και Chase άπειροι. Στην αρχή όταν είδα το καράβι, λέω wtf, αλλά μετά το έδεσαν τέλεια, δεν περίμενα κάτι τέτοιο, μέχρι που είδα τους δύτες. Α και εκεί που θέλει να μεταφραστεί ένα κείμενο από τα Ολλανδικά χαχα, απλά αγαπάμε House.

Η καινούργια κλασικά σπαστική όσο δεν πάει!

[SPOILER]Άντε να έρθει η Olivia(που θα έρθει σε λίγο καιρό) μπας και δούμε άσπρη μέρα σε αυτό τον τομέα:D [/SPOILER][/SPOILER]

ναι ρε, ξέχασα…

[SPOILER][COLOR=“Purple”][SIZE=“5”][B]ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΡΕΕΕΕ[/B][/SIZE][/COLOR] :lol2:[/SPOILER]

η αλήθεια είναι πως ο house της 7ης σεζόν έχει σκαμπανεβάσματα. από μετριότατα επεισόδια σε επεισόδια όπως τα 2 τελευταία που επιτέλους βλέπουμε ενδιαφέρουσες ιατρκές ιστορίες .

[SPOILER]η καινούργια κ εμένα μ την σπάει πάρα πολύ . δν αφήνει τον Χαους να χειραγωγήσει τους ανθρώπους όπως έχουμε συνηθήσει (και λατρέψει) … πότε θα έρθει η 13 ? μ έλειψε …

άπειρο γέλιο με το “She’s like the Internet with breasts. Wait, the Internet has breasts” :lol:

εντελώς αδιάφορη η ιστορία με τον Wilson και τη γκόμενα του …σκέτο filler .
όντως η ιδέα του κάποιος από την ομάδα να κινδυνεύει , από μιας ασθένεια π έχει κολλήσει από ασθενή , είναι παλιά . βέβαια [I]τότε[/I] εκείνο ήταν ένα από τα πιο συναρπαστικά επεισόδια ! ατέλειωτο σασπένς … τώρα από την αρχή διαισθάνθηκα πως δν πρόκειται να γίνει τπτ κακό στον Χαους …

ακόμη … ολόκληρος άνθρωπος (και δη πατέρας) πέθανε ρε παιδιά ! μόνο μια σκηνή με [SIZE=“1”]λίγο τόσο δα[/SIZE] κλαματάκι ??? :frowning:

αυτός τελικά πέθανε από την ευλογιά ή από την ασθένεια της γάτας ? :-k
αν δν κάνω λάθος πέθανε από την ασθένεια της γάτας … οπότε ήταν κάτι π θα μπορούσαν να το έχουν διαγνώσει από την αρχή … που σημαίνει πως χάσαμε μια ευκαιρία για ένα ωραίο blame - game … παλιότερα ολόκληρα επεισόδια θα χτίζονταν πάνω σε αυτό … 8)

όπως κ να έχει , [B]από τα καλύτερα επεισόδια της σεζόν μέχρι τώρα[/B] …[/SPOILER]