House MD

Ότι ο Σαντιάγκο Μούνιεθ θα έφτανε σε τέτοιο σημείο για να αναστήσει (pun intended) την καριέρα του δεν το περίμενα… Αλλά θα μου πεις, ποιός εμπιστεύεται τους γιατρούς της Ρεάλ;

Εγω την παω πολυ την καινουρια.

[SPOILER]Αλλα η σκηνη στο τελος που λεει δεν μπορουμε να δουλεψουμε ετσι και της απανταει ο Χαουζ εγω μπορω,προμηνυει την παραιτηση της νομιζω.

Οπως επισης νομιζω προμηνυεται και ο χωρισμος της Καντι με τον Χαουζ.[/SPOILER]

“All you can marry” :bow:

Κλασικός τραγικός Wilson.

ΣΚΑΤΑ,του χρονουν παλι χαουζ.

Ξυπνατε,βγηκε καινουριο.
Μολις κατεβηκε,παω να το δω

Το είδα χθες,ήταν πολύ δυνατό…Και έξυπνο,όπως πάντα

γαμαουα το καινούριο…!! μου άρεσε πολύ

+1 . Θύμιζε παλιό καλό μίζερο Χάουζ.

σε ποιο επεισοδιο εχει φτασει ο κυκλος? μεχρι το 8 εχω δει…πολυ μετρια γενικα μεχρι τοτε

Προχθές βγήκε το 12ο.

2ο σερί επεισόδιο που ήταν πολύ καλό. Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

πραγματι τα τελευταια δυο πολυ καλα,ιδιως το 12
και η μεταφραση γαματη(τσουλα του Λουμιδη!χαχαχα)

αυτό :wink:

πολυ διαφορετικο το καινουριο,[SPOILER]γαματο σκηνοθετικα,αδιαφορο απο πλευρας ιατρικης υποθεσης,λιγο ξενερωτο στο τελος με αγαπουλη χαουζ,αλλα εμενα συνολικα μου αρεσε παρα πολυ[/SPOILER]

[SPOILER]Συμφωνώ με θέριον. Όντως πολύ διαφορετικό σε σχέση με τα υπόλοιπα…Ουσιαστικά δεν υπήρχε υπόθεση. Τρελό γέλιο στο σχολείο με τα πιτσιρίκια. Πάντως λείπει το επεισόδιο που να είναι μόνο Candy ή Wilson και επιτέλους πότε θα έρθει η 13? Η σειρά έτσι όπως πάει δεν με έχει χαλάσει προσωπικά. Πόσες ακόμα season θα έχει ξέρουμε? Δεν θα έλεγα όχι σε ένα stop…[/SPOILER]

καλο ηταν αλλα οχι και οδυσσεεια τουθ διαστηματος

πωω τι ξενερα ειναι αυτη στο 15ο…

συνεχίζοντας την συνομοσιολογια…[SPOILER]

χθες είχε το τελευταίο επεισόδιο της περσινής σεζόν στο σταρ…

  1. στο τέλος το νοσοκομείο δεν υπάρχει πουθενά κανείς…ούτε καν στην ρεσεψιόν…

2)ο μαυρουκος του λεει οτι δεν γινόταν τίποτα για να την σώσει…ναι…είναι για την κοπέλα στα ερείπια…αλλά αν δεν είναι…???

  1. η καντυ εμφανίζεται ξαφνικά μέσα στο σπίτι του house …

*ένα μείον είναι εκεί που τον ρωτάει αν πήρε τα χάπια και ειναι ακόμη στα χέρια του…[/SPOILER]

εχω χασει τη μπαλα και με αυτα που διαβαζω εδω…μαλλον πρεπει να ξανασω τα τελευταια 2-3 επεισοδια.(μεχρι το 15 εχω φτασει…):-k

crimson εχεις κατι στο μυαλο σου εκτος απο αυτα που εχουν προβληθει? αν ναι στειλε ενα πμ να καταλαβω τι εννοεις…:?

μην μου δίνεις σημασία…μου αρέσουν οι ιστορίες…:stuck_out_tongue:

σου έστειλα…

αρρώστια λέμε.!!

*νέο επεισόδιο

[SPOILER]δεν ήταν και το καλύτερο αλλά ο house είναι ενα βήμα πριν “καεί”…πριν το τέλος βλέπεις οτι πλέον ούτε τα παιγνίδια/γρίφοι με τους αρρώστους δεν του κάνουν αίσθηση…
και το τέλος με τον house να πέφτει από το μπαλκόνι υπο τους ήχους του My body is a cage γάμησε…
μπορεί να δείχνει κάπως ξεμπλοκαρισμένος, αλλά δεεεεεν…

*κλαίω με τον τύπο στο ξενοδοχείο…μορφαρα[/SPOILER]