House MD

[SPOILER]Δεν έχω λόγια. Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με crimson. ακριβός αυτό. Στο τέλος ανατρίχιασα, ένιωσα μεγάλο πόνο, πολύ κατάθλιψη. Το τραγούδι με την σκηνή απερίγραπτο. Ένιωσα ένα τεράστιο κενό. Δεν ξέρω γιατί. Πραγματικά θέλω να δω που θα πάει η όλη κατάσταση. Έφτιαξαν απίστευτα επεισόδια για το τέλος της season. Πραγματικά. [/SPOILER]

για όποιον δεν το έχει δει ακόμη από το 38:37 βάζουμε ΤΕΡΜΑ τον ήχο ως το τέλος…

[SPOILER]Η διασκευή του Gabriel να με συγχωράτε είναι κατά πολύ ανώτερη από το αυθεντικό των Arcade Fire. Άκουσα και τα 2 σήμερα και πραγματικά ο gabriel εκτοξεύει το κομμάτι σε άλλα επίπεδα.

Είναι ο House που θα ήθελα μετά από μια σχέση που τελείωσε. Πραγματικά σε κάποια φάση (εκεί που είπε ότι “μου ράγισες την καρδιά”) ήμουν ταυτισμένος μαζί του 100% με όλο το ύφος του. Δεν ήταν το τρομερό επεισόδιο, απλά προσωπικά με άγγιξε πάρα πολύ συναισθηματικά. Το λάτρεψα. [/SPOILER]

[SPOILER]Βασικα απο ιατρικης υποθεσης ηταν νομιζω το πιο δυνατο και περιεργο της σεζον.
Τα τελευταια λεπτα ειναι μεν πολυ δυνατα,αλλα εμενα προσωπικα το τελειωμα με αφησε με μια ψιλοξενερα.Δηλαδη εφοσον τον βλεπω να ανεβαινει στα καγκελα και η καμερα να μη δειχνει τι υπαρχει απο κατω,την ψυλλιαστηκα και καταλαβα οτι πηδαει σε καμια πισινα.

Τελοσπαντων,πλησιαζουμε στο τελος και παραδοσιακα τα 2-3 τελευταια επεισοδια απο σεζον χαουζ ειναι η καυλα η ιδια.Περιμενω με το πουλι στο χερι.[/SPOILER]

Απογειώθηκε η σειρά στα τελευταία επεισόδια.
Χάουζ λατρεία, ελπίζω να μη μας απογοητεύσει το φινάλε της σεζόν όπως το περσινό.
Εκτός κι αν ισχύει η καμένη σκέψη του κρίμσον, οπότε δεν έχω λόγια.

οντως!! ειδικα το τελευταιο… και συμφωνω πολυ με τον Angel_Death. νομιζω ειναι απο λιγα επεισοδια που με εχουν αγγιξει τοσο πολυ! αναμενουμε το επομενο. αν βγει πειτε το γιατι κοιμαμαι και ορθιος ωρες ωρες! :stuck_out_tongue:

βγήκε νέο…

[SPOILER]
είχε μερικά αστεία, η υπόθεση έτσι και έτσι(αρχικά. . )
αλλά…
μάλλον θα πάμε σε τέλος που θα μας αηδιάσει και σπάζομαι…
[/SPOILER]

[SPOILER]ζντοινγκ,τερμα ακυρο το τελος,serial killer που τρωει τα θυματα του λεει.

Νταξει η κινηση του να παντρευτει ηταν για να τσιγκλησει την Καντυ και το πετυχε.Και εχουμε ακομα για τελος ρε παιδια,στο 17 ειναι ακομα.Συνηθως στο 21-22 απογειωνεται.[/SPOILER]

να τος ο ΡΟΚΕΡ

Ο Gregory House αφιερώνεται? στη μουσική!

Έγινε ευρύτερα γνωστός από τον ρόλο του σε μια από τις πιο επιτυχημένες τηλεοπτικές σειρές. Όσοι, λοιπόν, τον γνωρίζουν ως Gregory House θα έχουν αντιληφθεί τις ικανότητές αλλά και την αδυναμία του στη μουσική.

Αυτή η αδυναμία θα αποτελέσει και την αφορμή για τον Hugh Laurie να βάλει ένα προσωρινό ?stop? στην καριέρα του ως ηθοποιός.

Ο 51χρονος ενημέρωσε την παραγωγή της τηλεοπτικής σειράς του Fox Channel για την πρόθεση του να σταματήσει για ένα διάστημα τα γυρίσματα και να αφιερωθεί στη μουσική και στην προώθηση της πρώτης του δουλειάς με την μεγάλη του αγάπη τα blues.

Πρόσφατα έκανε στη Νέα Ορλεάνη των Ηνωμένων Πολιτείων της Αμερικής την πρώτη του εμφάνιση, μπροστά σε λίγα άτομα που ο ίδιος είχε καλέσει.

Το πρώτο του album ο Hugh Laurie το ηχογράφησε τον περασμένο Σεπτέμβριο στο Λος Άντζελες. Η επίσημη «πρώτη» της δουλειάς του έχει οριστεί στις 9 Μαϊου.

Σε 2 βδομάδες το επόμενο #-o

Συνολικά 3 δηλαδή…

από το τρέιλερ του 18ου πάντως μάλλον πρέπει να είναι πολύ δυνατό…

σπόιλερ αλέρτ:

[SPOILER]ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ Η 13 ΡΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SPOILER]

εγω ειδα πως εχει τη Δευτερα παντως .

Μαλακιες ειδα ?

ναι:p

o τίτλος για το φινάλε της σεζόν θα λέγεται [B]?Moving On.? [/B] :? (μου χάλασε την τρελή υπόθεση που είχα κάνει…αν και πάλι θα μπορούσε…?Moving On.? λέει…)

*νόμιζα οτι θα τελείωνε φέτος…κάπου πήρε το μάτι μου οτι έχει και άλλη σεζόν…

Βασικά The Dig λέγεται crimson! :smiley: edit:Το επόμενο…όχι το φινάλι…μλκία έγραψα

Αν βρεις από που προκύπτει ότι έχει άλλη σεζόν λίνκαρε ασαπ,ε! :slight_smile:

και το είδα και στο site αυτού που αποκάλυψε πως θα λέγεται το τέλος της σεζόν…και λέει τέλος σεζόν και οχι σειράς…
και στα σχόλια το ιδιο λέει…οτι που να δείτε και του χρόνου…

αν κάποιος άλλος ξέρει κάτι άλλο…

ειδα το τρεηλερ

[SPOILER]παλι με δολοφονο?τι γινεται…και μαλιστα τοσο συντομα απο το αμεσως προηγουμενο?:blink:[/SPOILER]

Κρίμα…πιστεύω πως αυτή η σεζόν ήταν ιδανικό να είναι η αυλαία του κεφάλαιου House

[SPOILER]Ίσως και του House του ίδιου :stuck_out_tongue: 8)[/SPOILER]

βγήκε νέο…έτσι και έτσι…

[SPOILER]bitch is back, σκηνές γουέστερν…άντε να δούμε τι θα γίνει στο τέλος… [/SPOILER]

σε λιγο θα το δω και εγω με την απαραιτητη συνοδεια παγωτου οικογενειακης συσκευασιας!! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]and…the bitch is back!!! Ναι ρε πάρε πούλο masters, πολύ έκατσες. έρχεται η θεά τώρα:cry::cry::cry: εγώ μια φορά το απόλαυσα το επεισόδιο, όχι τίποτα σπουδαίο αλλά άξιζε:D ανυπομονώ τώρα για το επόμενο…[/SPOILER]

μενα παντως η περιπτωση του ασθενη με καθηλωσε, τοσο που εκανα φερδερ ρησερτς να πουμε, πρωτη φορα

[spoiler] δεσποινις wilde, μου φτιαχνετε τη μερα

εντωμεταξυ ανοιξα καταλαθος το σποιλερ του κριμσον και διαβαζω bitch is back, και ο νους μου πηγε cut-throat bitch, και λεω νατα μας παλι, αλλα νταξει, [/spoiler]