In ear headphones

δεν ηξερα που αλλου να το γραψω.

εχετε καμια προταση για ακουστικα?

δε θελω τιποτα τρελο. απλα κατι αξιοπρεπες. απο το αμαζον θα παρω γυρω στις 15 λιρες τιμη

αυτα ειχα http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004NRNMII/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&m=A230Q07CL2JWPH

αλλα μου χαλασαν και δεν τα βρισκω να πωλουνται απο το αμαζον για να μου ερθει με τo super save delivery

^
εγώ τα πήρα από τον γερμανό τα συγκεκριμένα

διάβασε κριτικές και τσίμπα αυτά, εγώ τα’χω βάλει στο μάτι γιατί πήρα το μεγάλο “αδελφάκι” τους,τα HAM5X που πραγματικά ΓΑΜΗΣΑΝ

Και γω την προηγουμενη βδομαδα αυτα τα jvc τσιμπησα. Εξαιρετικο βαλιου φορ μανι. Απο ημπεη.

να τα τσιμπησω κ εγω δηλαδη? γιατι βλεπω καμποσες κριτικες του στυλ “ΜΑΚΡΥΑΑΑ”

αυτα που λεει ο γουρουνιας λεω, οχι τα δικα σου

ο τυπος την εχει δει Κλαρκσον, αλλα τα λεει ωραια

ε αυτα δηλαδη http://www.amazon.co.uk/JVC-HAFX1X-Xtreme-Xplosives-Headphones/dp/B004S7Q8CA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338370010&sr=8-1

μη με μπερδευεις :stuck_out_tongue:

Ψάχνω κι εγώ για ψείρες. Κάθε φορά παίρνω κάτι κλασικά Sony των 10?, λέω να δοκιμάσω κάτι καλύτερο αυτή τη φορά. Απλά δε ξέρω αν θα με βολέψουν τα in ear, αν και όλοι λένε για πολύ καλές επιδόσεις.

μην το σκέφτεσαι καν, και γω έτσι έλεγα και τα είχα συνηθίσει στο πρώτο τραγούδι

καλες οι ψειρες, ειδικα αν μετακινεισαι με μμμ (φασαρια κλπ), αλλα νομιζω οτι κανουν περισσοτεροι ζημια στο αυτι απο τα απλα… οταν τα χρησιμοποιουσα καθημερινα ενοιωσα καποιες ενοχλησεις στο τυμπανο και τα εχω σταματησει εδω και καιρο…
σκεφτομαι να παρω στεκα μην αντιμετωπισω τιποτα σοβαρο

Ακριβως το αντιθετο ισχυει με τα ιν εαρ. Λογω ηχομονωσης δε χρειαζετα να τα βαζεις στη διαπασων

Mπα δεν ισχύει αυτό που λές. Ίσα ίσα που γενικότερα λόγω και της απομόνωσης που προσφέρουν απο εξωτερικούς θορύβους, οι περισσότεροι στην πράξη τα έχουν σε πολύ χαμηλότερη ένταση από τα συμβατικά ακουστικά.

Είχα διαβάσει και ένα άρθρο κάπου σχετικά με αυτό, ότι στα υπόλοιπα ακουστικά αναγκαστικά τα έχεις πιο δυνατά για να μην ακούς τους εξωτερικούς θορύβους, και καταλήγεις να κάνεις ζημιά στα αυτιά σου.

Είχα πάρει πριν καιρό κάτι Sony με στέκα, όχι πολύ μεγάλα βέβαια, αλλά και πάλι διακριτικά δε τα λες. Για γυμναστήρια και τέτοια δε παλεύονται, με το που ιδρώνεις εσύ και το μαξιλαράκι μετά σου γλιστράνε συνέχεια. Μόνο για μέσα στο σπίτι τα έχω πια, κανά skype κλπ.

Λοιπόν, σήμερα ήρθαν τα JVC που ποστάρατε παραπάνω, και ειλικρινά, τέτοια ποιότητα ήχου σε ακουστικά/ψείρες δεν έχω ξανακούσει! Και επίσης, πολύ καλή απομόνωση στους εξωτερικούς θορύβους, και με την ένταση 10 μονάδες πιο χαμηλά από αυτή που είχα προηγουμένως!

Nice! πόσο σου βγήκε σε ευρά;

24,40 ακριβώς

oefsum, μόλις μου περισέψουν τα τσιμπάω και γω

εγω τελικα πηρα τα sony που ειχα ποσταρει καθως στο amazon δεν ειχε την επιλογη της καρτας μου και απο το αμερικανικο δεν με συμφερε λογω των εξοδων αποστολης. τα jvc τα βρηκα στο eshop 36?..

Βιαστηκες

http://www.play.com/Electronics/Electronics/4-/24029958/JVC-HA-FX1X-Xtreme-Xplosives-In-Ear-Canal-Headphones-iPod-iPhone-iPad-Compatible/Product.html?searchstring=jvc+headphones&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

και τζαμπα ντελιβερη.

καντε βρε μια ερευνα, και συ μπιλ

Εδιτ: κανε και συ τσιμπλακο μια ερευνα.

ο πλέυς δεν στέλνει ηλεκτρονικά εκτός UK

κοιτα να δεις. δεν ηξερα.

σκουζάτε μι