Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Και εγω Τριτη θα παω για εισιτηριο αν δεν βγει pre-sale για το Fan Club. Ποτε περιμενουν να κανουν την ανακοινωση ομως?

Σήμερα μου ανακοίνωσαν από την δουλειά πως την Τρίτη πρέπει να πάω σε ένα σεμινάριο…
10 το πρωί με 5 το απόγευμα… Πραγματικά λες και το έκαναν επίτηδες…
Να δω πως θα καταφέρω να βρεθώ και να πάρω τα εισιτήρια…

Φοβάσαι ότι θα γίνει sold out και δεν θα προλάβεις;; :stuck_out_tongue:

3 Likes

Λοιπον εμαθα για τα εισιτηρια πως μαλλον δεν θα εχει Front Of Stage, θα ειναι ολα γενικη εισοδος. Προσωπικα ξενερωνω, θα ηθελα να υπαρχουν τα μπροστινα. Και για τιμη μου ειπαν κατι αλλα δεν ειναι οριστικο.

Φοβάμαι μην δεν προλάβω τα πρώτα που παίζει να είναι φθηνότερα. Αυτό μόνο.

Βγήκαν οι τιμές, 150 ευρώ γενική για όλους και 1 ευρώ μόνο για quintom. Sobara.

2 Likes

Για πες δηλαδή, στο περίπου έστω

Στα φεστιβάλ δεν ισχύουν τα εισιτήρια pre sale για το fan club.

Εμαθα για 49 ευρω γενικη εισοδος αλλα μην με κραξετε αν δεν ειναι αυτη η τιμη, τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

@ Greektrooper Και το 2011 στο Sonisphere ηταν φεστιβαλ αλλα ειχε Front Of Stage

1 Like

Κομπλέ μου ακούγεται!

Η τιμή αν ισχύει είναι πολύ καλή

Υπερκομπλε αλλα δεν ειναι επισημο ακομα οποτε κραταω μικρο καλαθι.

Κοίτα 50-60 είναι μια χαρά τιμή.ειδικά αν έχει και τις μπάντες που ακούγεται. Μακάρι…

49 ευρώ ειδικά αν έχει και τις μπάντες που ακούγεται, μού φαίνεται αρκετά χαμηλή τιμή. Εκτός αν ισχύει μόνο για τα πρώτα εισιτήρια που θα βγουν. Θα δείξει την Τρίτη.

Περίμενε… μιλάμε για ζώνη ακριβώς μπροστά από την σκηνή δημιουργημένη από τον διοργανωτή με διαφορετική τιμή από την γενική είσοδο έτσι? Εγω δεν λέω γι’αυτό…λέω ότι δεν ισχύουν τα εισιτήρια που εξασφαλίζουν σε μέλη του fan club των Maiden πρόωρη είσοδο στον χώρο άρα και κάγκελο. Τα λεγόμενα first to the barrier.

Μαλακιες…
Αν δεν εχει front of stage πρεπει να φυγω απο καλαματα πρωι πρωι

Τα First To The Barrier δεν ειναι εισιτηρια, παιρνεις εισιτηριο κανονικα και λιγες μερες πριν την συναυλια μπαινεις στην κληρωση με τον αριθμο εισιτηριου σου αν εισαι μελος του Fan Club και αν κληρωθεις μπαινεις νωριτερα απο το υπολοιπο κοινο στον χωρο. 2 φορες εχω κληρωθει, 2014 στην Σοφια και 2016 στο Βουκουρεστι.

Εγω μιλαγα για Front Of Stage εισιτηρια με υψηλοτερη τιμη απο τα κλασικα γενικης εισοδου.

1 Like

Νομίζω ότι το ξανάπα, αλλά πιστεύω ότι θα έχει και κάποιο σχετικά οικονομικό εισιτήριο, ανεξάρτητα από pitch A, pitch B, pitch Z, επίσημους, ανεπίσημους, FOS, first to the barrier κλπ

Ε, εντάξει το ίδιο πράγμα λέμε :wink:

Εγω εμαθα οτι δεν θα υπαρχουν διαχωρισμοι, απλα εισιτηριο γενικης εισοδου