Iron Maiden vs Metallica

κρυφομεταλικα ειναι

Οι Agoraphobic Nosebleed? :-s

Three days grace.

Ας του αρέσει ότι γουστάρει. Αηδιούλες να μην λέει για τους Μετάλικα μόνο…γιατί του ρίχνουνε στ αυτιά του φίλου του Mustaine.

ευχαριστω για τη συγχωρεση guys!!:smiley:

METALLICA γιατι απλα ετσι ειναι…Metallica Rules!!!8)8)8)8)

Οι Metallica εχουν κανει διασκευη στους Maiden…Χμ… Αυτο νομίζω λέει πολλά…

ναι οτι αυτος που επηρεαστηκε απο τον αλλο εγινε ακομα καλυτερος!!:smiley:

Ω θεοί!

Kαλά μην παίρνεις και όρκο… :stuck_out_tongue:

unholy ceremonial blessings of pure virgin whores slaughtered by the dark prince of the fiendish seas of hellish fire ή αλλιως UCBOPVWSBTDPOTFSOHF ???


(γερμανο-ρουμανικο avant garde-pagan-satanic black-technopower metal για οσους δεν ξερουν)

Οι Μεταλλικα ακουγαν Iron Maiden και ηταν τρελοι οπαδοι του Killers. Το Hit The Lights βρωμαει maiden. Up the irons απο την μια, bang that head that doesn’t bang.

iron maiden8) κ τα μυαλα στα καγγελαααα:!:

[SIZE=“4”]MAIDEN[/SIZE]
Τους Metallica για κάποιο λόγο ποτέ δεν τους πήγα- κανα δυό τραγούδια τους μ’ αρέσουν μονο.

Iron Maiden και εγω…Οχι πως δεν μου αρεσουν οι Metallica αλλα προτιμω τους Maiden!

Ρε παίδες έλεος,είναι διαφορετικά συγκροτήματα.Μόνο ως το πόσα φράγκα έχουν βγάλει μπορείς να τους συγκρίνεις:p

Iron Maiden ftw!!!

ΜΕΤALLICA:D
σορρυ παιδια…

kai ta dyo θρυλικα και φοβερα συγκροτηματα αλλα οι μειντεν μου αρεσουν πιο πολυ

Θεωρω πιο πορωτικους τους metallica,προτιμω τα “you waaaant moooore???moooooree???”,“oh yeahhhh?? OHH YEAHHH???”,“I dont give a shit!!,say with me, I DONT GIVE A SHIIIT!!”,“You greedy bastards!!”, απο το"SREAM FROM MEEEEEEEE του bruce":lol::lol:

Bασικα δεν ξερω ο καθενας τον πορωνουν αλλα πραγματα,στο θεμα αυτο παντως ψηφιζω ταλικα:p