Iron Maiden

Δεν κρατιέστε βλέπω :stuck_out_tongue: Εγώ θα περιμένω πάντως λίγο μήπως και κυκλοφορήσει στα Ελληνικά γιατί βαριέμαι του κερατά να διαβάζω στα Αγγλικά

1 Like

Μην τεμπελιαζεις ρε και διαβασε το στα Αγγλικα. Θα εχει αλλη χαρη να το διαβαζεις οπως το εγραψε, αλλιως θα χασεις πολλα πραγματα απο το υφος γραφης του αν ειναι μεταφρασμενο το κειμενο.

Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις για να στο εξηγήσω :stuck_out_tongue:

Παω πασο, εσυ θα χασεις…

Ποιο ύφος γραφής ποιος είναι ο Πόε? :stuck_out_tongue:
Σίγουρα θα έχει να πει πολλά και ενδιαφέροντα και είναι ωραίος τύπος , αλλά στο κομμάτι της συγγραφής προφανώς θα είχε βοήθεια από επαγγελματίες ο άνθρωπος.

μπα. εχει γράψει 2 μικρά βιβλία στο παρελθόν. Μια χαρά γράφει.

1 Like

Παρελαβα σημερα το αυτοβιογραφια του Βρασιδα. Δεν προλαβα ουτε μια ματια να ριξω γιατι πηζω στην δουλεια αυτε τις μερες και το αφησα και στο γραφειο μου…ελπιζω να βρω λιγο χρονο παραπανω αυριο… :slight_smile:

1 Like
3 Likes

36 Χρόνια… \m/

4 Likes

Καταιγιστική η Ευανθία!

Να πούμε εδώ ότι από εκείνο το πρώτο live του Μπρουσάκου που έλαβε χώρα στην Ιταλία (στρατηγική, φαντάζομαι, η επιλογή να είναι εκτός Η.Β.) προέρχεται και η ζωντανή εκτέλεση του “Remember Tomorrow” που ήταν b side στο “Number of the Βeast” single.

3 Likes

Λαιβάρα…Και η καλύτερη απόφαση που πήρε ο αρχηγός :slight_smile:

1 Like

Ήρθεεεεε :heart_eyes:

5 Likes

Σημερα το πρωι το πηρα και εγω απο το ταχυδρομειο και μαλιστα μαζι του πηρα και το T-shirt απο το Iron Maiden Fan Club που ανανεωσα πριν 1 εβδομαδα. Δεν ανοιξα καν τα πακετα, ανυπομονω να φυγω απο την δουλεια και να παω σπιτι…

2 Likes

Κι εγω το ιδιο! Ανυπομονω να φυγεις απο δουλεια και να πας σπιτι και να ποσταρεις ρε μπαγασα!

1 Like

Να κανει βιντεο unboxing και να το ανεβασει στο YT

3 Likes

καλοκαιρι θα κανουν τουρ.εχει διαρευσει.αλλα δεν λενε ακομα.το δεκεμβριο κατα τα λεγομενα του πιλοτου θα ανακοινωσουν

Aυτο που κυκλοφορει παντως ειναι fake. Τα σταδια ειναι τεραστια και δν εχει μεσα hellfest και ενα festival στο μοναχο που ειναι 99% σιγουρο οτι θα παιξουν.

Καλά για ποιο λόγο?Και το προηγούμενο έκαναν και του 2016…δεν αφήνουν λίγο το Μπρουσάρα να τελειώσει τον προσωπικό του δίσκο?

Ελπίζω πάντως να μην είναι κάνα τουρ βασισμένο σε real live/dead , donington και γενικά fear of the dark περιόδου…

Happy Halloween :jack_o_lantern:

3 Likes