Judas Priest (χωρις KK Downing) - Whitesnake - Opeth - Firewind etc July 5th Athens

Πάντως, δε νομίζω να πάθαμε στους Priest μαζική ΑΝΘΥΠΟΒΟΛΗ, με αυτά που βλέπαμε και ακουγαμε, σα να μασταν σε άλλη εποχή…
Τσιμπιώμασταν μεταξύ μας, να φανταστείς, και αναρωτιώμασταν, μήπως ήταν Play back , όνειρο ή de javu , στο 1988…
όμως φίλε μου, ήταν πέρα για πέρα ΑΛΗΘΙΝΟ…
Αν τολμήσει κάποιος να πεί κόψε κάτι , ρε μεγάλε θά ταν σε άλλη συναυλία προφανώς, ή ήταν περαστικός...ΤΡΙΑΔΕΣ- που γίνανε 4ΔΕΣ, και μετά ΟΜΟΒΡΟΝΤΙΕΣ ΗΧΗΤΙΚΕΣ, και ισοπεδώσαν τη παραλιακή , σα νατανε ΓΙΟΡΤΗ ΒΑΚΧΙΚΗ.
και με ενα setlist, Που πάντα σε αφήνει hungry for real fuck*** music .
Η περιφορά του επιτάφιου,αν τραγουδάει έτσι ο ROB, Πρέπει να κρατήσει μιά 10ετία ακόμη, και να πάρουν σύνταξη, τα groups , 20 και κάτι , αν δεν έχουν μεταλαμπαδευτεί του Μπέρμπιγχαμ, την βαρέα κληρονομιά του British Steel…
Δι ευχών…[B]defenders of the faith of METAL GODS [/B]

Γαματη συναυλια!!! απλα θεοι και οι WHITESNAKE και οι JUDAS PRIEST!!!

…Ναι…

Mία μέρα μετά και με πιο ψύχραιμο μάτι μπορώ να πω ότι δεν ήταν τόσο τρομερό όσο πίστευα…

[SPOILER][B][SIZE=“3”]ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ[/SIZE][/B][/SPOILER]

βλέπω το βιντεακι απο Beyond the Realms of Death(:!:slight_smile: και η φωνή του θεου ειναι κάτι το περίεργο…σε μερικά σημεία ανατρίχιασα.!!! θα μας τρελάνεις μωρέ!!!

*Beyond the Realms of Death :frowning:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=160397

Κάθομαι και χαζεύω τα βίδεα από τη συναυλία.
Κλαίω. Τι ζήσαμε ωρέ…

Αισθάνομαι χάλια, έχω πολύ σοβαρή μορφή μετασυναυλιακής κατάθλιψης. Συνειδητοποιώ τι έζησα και μάλλον θα δακρύσω σε λίγο, θέλω κ άλλοοοοοοοοοοο!

Θα το θυμόμαστε μια ζωή παίδες.

γιατί οι judas είναι το heavy και οι priest το metal 8)

Τελικα αυτο με τα security και τα πτυσομενα γκλομπ και τα νοσοκομεια ηταν trolololo?

Λιακοπουλος mode on : Η ΗΤΑΝ ΔΑΚΤΥΛΟΣ ΤΗΣ DIDI ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΕΙ ΤΟ ΙΒΕΝΤ;;;;
Λιακοπουλος mode off

Δε μας λυπαστε που δεν ήρθαμε ρε?

Απο ότι βλέπω στα βίντεο μεγάλος ρόμπ σε πεινκιλα κ βικτιμ.

Στο beyond προσαρμοσμένη η ερμηνεία στην τωρινή του φωνή καθαρά…

Κατα τα αλλά μου φάνηκε βελτιωμένος απο τις άλλες φορές αλλα όχι και βγαλμενος απο το παρελθόν ρε παίδες

Τον αδικεί η καράφλα στα video. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Αν ήσουν εκεί θα καταλάβαινες ότι ακουγόταν δέκα φορές καλύτερα και ότι τα video χάνουν.

+1000

H συναυλία αυτή μπήκε α ν ε τ α στο τοπ-3 των συναυλιών μου έβα…

Απο προχθες σκεφτομαι συνεχεια την συναυλια, ολα αυτα που ζησαμε… Τι ηταν αυτο ρε παιδια? Τι αποδοση ηταν αυτη, μου φαινεται ακομα απιστευτο και δεν μπορω να το συνειδητοποιησω… Αυτη η συναυλια θα μεινει χαραγμενη στην μνημη μας για παντα και θα μνημονευεται ως [B]ΜΥΘΙΚΗ[/B] μετα απο χρονια… Ο Halford ηταν λες και εχει εφευρεθει η τηλεμεταφορα και τον ειχαν φερει απο το παρελθον… Σκετη μαγεια αυτη η συναυλια…

[B][SIZE=“3”]ALL BOW TO THE METAL GODS…[/SIZE][/B]:bow2:

απιστευτη συναυλια!μπραβο στα παιδια με τα καπνογονα!:D:D:D:D

το μονο αρνητικο ηταν οτι δεν ειχε συγκοινωνια κ μου βγηκε η παναγια να γυρισω στα πατησια… τραμ για τζιτζιφιες μετα 040 για συνταγμα, μας αφησε συγγρου φιξ γιατι ειχε αγανακτησμενους κ με τα ποδια πανεπιστημιο για να βρω ταξι… 1.30 ωρα εφαγα αλλα αν επαιρνα ταξι απο κατω δε μου’φτανε το 20ρικο…
σε νορμαλ συναυλιες μια χαρα βολευει ομως ο χορος, γενικα μου αρεσε η πλατεια νερου…

Εμεις αραξαμε για μπυρα, φαι και φυγαμε πιο μετα για να εχει φυγει ο πολυς κοσμος και καναμε και παλι πολυ ωρα με το αμαξι, αστα να πανε… Το θεμα ειναι αλλο ομως…

[B][SIZE=“3”]ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΡΕ, ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ?[/SIZE][/B]

σαν πρωην απιστος ζητω ταπεινα συγνωμη που δεν ειχα ασχοληθει σοβαρα με judas priest (τους θεωρουσα too heavy for me#-o:tomato:) κ τους ευχαριστω που ειχαν μαζι τους τους whitesnake γιατι αλλιως μπορει κ να μην το ζουσα το προχθεσινο…

Μετανοηστε ολοι οι απιστοι και ακουστε τα απαντα καθημερινα για να ξεπληθει η αμαρτια…

BOW TO THE PRIEST

^^ευχαριστώ για το desktop