Kρατατε τις κλανιες σας?

το μεθάνιο μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν καύσιμο.οπότε για να μην συμβάλλεις στο φαινόμενο του θερμοκηπίου μάζευε σε ένα αποθηκευτικο χώρο τις κλανιές σου και μετά πούλα στην ΔΕΠΑ.

Χαχαχαχαχαχαχαχα είστε ελεεινοί ρεε.:lol:

Καθόσαστε και αναλύετε τα εντερικά σας χαχαχαχαχααα…
Καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά άμα δεν σου 'ρχονται…τι κάνεις;;;

Άσχετο…εγώ χθες το βράδυ το ‘‘ξετρύπωσα’’ αυτό το ‘‘βαρυσήμαντο’’ θρεντ - που λέει και η William - χαχαχαχαχα έσκασα στα γέλια λέμεε με τα σχόλια…πέθανα…:lol:

Ρε σεις έμενα με κλάνουν και μεταφορικά και κυριολεκτικά…
…και καλά το πρώτο…τους αγνοώ…
…αλλά όταν το κάνουν κυριολεκτικά τα παίρνω στην κράνααα τελείως όμως:!: :frowning:

Περδομαι ασυστολως :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα οτιναναι

Ερώτηση κρίσεως:
αν την είχατε λοιπόν αυτή, και στο πρώτο-δεύτερο ραντεβού, ενώ κρατούσατε χεράκια, κοιταζόσασταν στα μάτια και πίνατε σαμπάνια, άφηνε μία. Τί θα κάνατε?

Bonus τραγουδάκι -[B]Φαλλική πομπή (το πανέρι)[/B]
Σαββόπουλος - Ο Αριστοφάνης που γύρισε από τα θυμαράκια (1977)

Το πανεράκι κράτα θυγατέρα
χαρούμενα σα να ‘χες καταπιεί
φλογέρα. Όμορφα γελάς, η τύχη
σου θ’ ανοίξει. Ο νιός που θα
σε πάρει θα σε ξεσκίσει.

[I]Για να γεννήσεις κόρες σα
γατίτσες. Πρωί, πρωί ν’ αφήνουνε
πορδίτσες μικρές κι απανωτές σαν
και τις δικές σου. Έλα ντε και
είσαι στις ομορφιές σου.[/I]

Βάλε τα χρυσαφικά σου κι έλα
μες το κόσμο.Μόνο μη σου τα
ξαφρίσει αχ, κανας αλήτης.

Χαχαχα, όταν είμαι μονος μου σπίτι ή με τίποτα φίλους και δεν είναι κοντά άλλοι άσχετοι, τότε ΝΑΙ: αερίζομαι.
Τώρα στη δουλειά, οκ…ντρέπομαι λιγάκι.

Ελπίζω πάντως να μην κλάσει κάποιος την κυριακή στο Gagarin στους Accept γιατί θα πεθάνει κόσμος εκεί μέσα. :):o

:lol::lol:

Χμμμ…αμα ηταν αωσμη δεν θα με πειραζε…θα γελαγα ισως και λιγο…αλλα αμα την μυριζα,αυτοματα θα καταχωρουσα στο μυαλο μου αυτην, παρεα με την μυρωδια και θα με ξενερωνε ασχημα…ειναι σημαντικο μια κοπελα να μυριζει ωραια για μενα τουλαχιστον :roll:

[SPOILER]ή θα αφηνα και γω μια για να νιωσει πιο ανετα:lol::lol::lol:\:D/[/SPOILER]
Υ.Γ. σου αρεσει να κρατας χερακια στα πρωτα ραντεβου?:-k

Χωρίς λόγια…
http://www.youtube.com/watch?v=wwIDQrJl8Gg&feature=related

Χαχαχαχαχαχαχααα ω, θεέ μου…άπαιχτο…

Μου άρεσε πολύ που στο τέλος σχολιάζει ο Σερβετάς…’‘τώρα μου το λες ρε Αντώνη όλο το καλοκαίρι ταξίδευα…’’ :lol:#-o

Mπροστα σε κοπελες ποτε(η υποκρισια η ιδια)…Και σε αγνωστους γενικοτερα ομως…Με φιλους βεβαιαως…Οπως και στο σπιτι ειδικα παλιοτερα σε ιδιοτυπους διαγωνισμους με τον πατερα…Α εχω και ενα κακο οτι αθορυβες δεν βγαινουν ποτε(με αηδιαζουν κιολας) οποτε και να ηθελα να κρυφτω…:!:

the more you fart,the less you shit:!:

Εμενα ο παππους μου, μου λεγε: << δειξε μου κωλο που δε κλανει και θα το φιλησω>> (αυτο για αυτους που ψηφισαν με καμαρι ΔΕΝ ΚΛΑΝΩ). Επισης θα σας υπενθυμισω τη ρηση του λαου μας : << Οποιος ρευεται και κλανει δεν φοβαται να πεθανει>>.Οποτε κλανετε αφοβα και ασυστολως. Αυτα.

Υπαρχουν φορες που τις καραταω οταν ειμαι φροντηστηριο και σχολειο και μετα καθως περπαταω για να γυρισω σπιτι περπαταω και κλανω! :lol::lol::lol:

σε μαθήματα δεν κλάνω ποτέ γιατί το καταλαβαίνει ο άλλος, αν πρόκειται να 'μαι με φίλους τα κλανίδια είναι ενεργά κάθε χρονική στιγμή. δεν τον λυπάσαι τον φίλο σου σε αυτήν την περίπτωση ποτέ…να πεις επίσης ότι κόντα είναι μια κοπέλα και να την αμολήσεις και να πεί αυτή ποιός έκλασε τότε νιώθεις παράξενα :lol:

οταν μαζευομαστε σε σπιτια και ετσι για να μεινουμε κιολα.κατεβαζουμε τα παντελονια και κολλαμε τον κωλο στη μαπα του κοιμουμενου και ριχνουμε αβερτα.και επειδη ανεμιζουν οι τριχες ακουγεται αυτο το φλοπ φλοπ σαν να φυσας σωληνα…μετραει δοκιμαστε το

Χααχαχαχαχχαχαχα :lol: πολύ καφρίλα δικέ μου!

οι μάγκες ξουρίζουν τις τρίχες :!:

[COLOR=“White”]γγγγγγ
[/COLOR]

Πάντως τα καλύτερα κλανοκονσέρτα δίνονται σε θαλάμους στρατοπέδων.

θα μέτραγε αν βάζατε και έναν αναπτήρα στην πηγή…

τωρα που πες αναπτηρα…σε τετοια φαση,overnight καφριλation σε σπιτι ,πετυχα nuclear πυροκλανι!εκανε μανιταρι