Katatonia live in Greece

Ειμαι φαν των 3 πρωτων αλμπουμ μονο… Το ειδος που πιασαν μετα δεν μου πολυ-αρεσει… Να ερθω;
Θελω 'πειχηρηματα plz

πανε. παιζουν και οι sorrofulangels :wink:

ρε 'σεις, δεν θα πρεπε να αναφερουμε καπου πιο κεντρικα οτι παιζουν και αλλες μπαντες οπως sirenia, sorrowfulangels και daylight misery; οχι στην 6 σελιδα :-s
ασχετα που ο λαος θελει κατατονια. μπορει αλλοι να ψηνονται για sirenia ας πουμε. να μην το μαθουν;

το ξερω οτι ειναι λιγο αργα τωρα αλλα τωρα μου ηρθε :stuck_out_tongue:

Εγώ θα’λεγα όχι… Αφού εδώ κ πολλούς δίσκους δεν παίζουν έτσι πια, τί να έρθεις να κάνεις; Μήπως κ πει εμβόλιμα κάνα κομμάτι κ γουστάρεις; [-X

μην ερθεις δν παιζουν τπτ απο τα παλια…οι katatonia οι καινουριοι ειναι ομως ολα τα λεφτα…δν υπαρχει αλλη μπαντα με αυτο το συναισθημα…ειναι κολλημα…

Εδώ θα παίξουν το Evidence ρε, μόνο αυτό φτάνει.

Spoiler alert:p

Dear Friends, the timetable of the show is:

Time for doors open: 18:00

Time for 1st band (DAYLIGHT MISERY) on stage: 18:30 ? 19:00

(
They will play for 30 minutes)

Changeover: 20 minutes

Time for 2nd band (SORROWFUL ANGELS): 19:20 ? 20:00 (

They will play for 40 minutes)

Changeover: 30 minutes

Time for …3rd band (SIRENIA): 20:30 ? 21:50

(They will play for 80 minutes)

Changeover: 30 minutes

Time for 4th band (KATATONIA): 22:20 ? 23:50

(They will play for 90 minutes)

μήνυμα του event στο facebook. ελπίζω οι sirenia να μην παίξουν τόσο, και οι κατατόνια παραπάνω.

ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΜΕΤΡΟ!!!

so metro will still be open when the show is over…?

The last itinerary from the take-off stations is at 00:05 and they stop at the Syntagma station to continue their ride at 00:20.

So if you want to go from Attiki to the Aghios Antonios direction, you can catch up the metro, or else you are screwed!

Ah, thanks. Yeah I wanna head toward Syntagma

Κανεις για το αποψινο τους live στην Θεσσαλονικη???

Απλά δε μπορώ να περιμένω για το αποψινό live :smiley:

Μόλις το τσίμπησα το εισιτήριο και αύριο θα είμαστε εκεί!!!
Ελπίζω να ισχύει το πρόγραμμα και να βγούν μετά τις 10 γιατί έχουμε και μια φιέστα πριν!!! 8) 8)

Παιδες επειδη μολις γυρισα απο επαρχια και το τικετ χαους εκλεισε, ξερει κανεις να μου πει αν θα βρω εισητηριο στο χωρο της συναυλιας??? Μιλαω για Αθηνα παντα…

Παιδιά μια απάντηση αν γίνεται από κάποιον γι αυτό το θέμα? Ταμείο θα υπάρχει? :-sί

Ήδη μετάνιωσα που δεν πήγα γαμώ το κεφάλι μου :?

Ναι μωρέ, χαλαρώστε… Στο gagarin έχει πάντα ταμείο! :wink:

Μόλις γύρισα από το λάιβ στη Θεσσαλονίκη. Απλά τα σπάσανε. Τα νέα μέλη έχουν κάνει την μπάντα να εμφανίζεται ανανεωμένη και πιο δυναμική. Τρομερή ένταση επί σκηνής, χτυπιούνται όλοι μαζί, με τις συνθέσεις να αποδίδονται ογκοδέστερα. Παίξανε για 1.30 ώρα, με πολλά κι αγαπημένα κομμάτια, χωρίς το Tonight’s Music αυτή τη φορά. Πολύ δυνατό live, κόσμος χαλαρός, μπορούσες να χτυπηθείς άνετα, απλά τους περίμενα πιο light και διαψεύστηκα παταγωδώς. Μεγάλη, και κυρίως heavy μπάντα. 8)

λοιπον εχω να δηλωσω το εξης:
κατ αρχην μολις γυρισα κι εγω απο το λαιβ.
daylight misery, sorrowful angels, sirenia και katatonia ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΛΟΙ κανονικοτατα!!!

υγ.

η Aylin με γουσταρει, ε;8) συνεχεια μου εκανε κερατακια και μου εστελνε φιλια!!!σε παντρευομαι τωρα αμεσως!! παιδια κουκλα ειναι απο κοντα!=P~=P~

Φανταστικη συναυλια! Οι katatonia τα δωσαν ολα πανω στη σκηνη και σε παρεσερναν και σενα ηθελες δεν ηθελες! Ανετα θα τους ξαναβλεπα (και ας εχω πονο στο σβερκο για μια βδομαδα:p).
Οσο για τους sirenia αθλιοι, παναθλιοι για μενα! Ποτε δεν μου αρεσαν ε και σημερα επαληθευτηκα για ακομη μια φορα! Αυτη εντελως φαλτσα σε σημειο να γελαμε ολοι απο πισω. Ασε που μου φανηκε πως ηταν και playback-ισως βεβαια να ναι και η ιδεα μου.
Τεσπα katatonia και παλι katatonia! Τους λατρευω!