Linkin Park

κατι σαν ΝU Metal ποζερς? :stuck_out_tongue: :lol: #-o

Καλα ναι, γενικα ειναι μια ποζερια η ολη φαση… τεσπα.

καλα μωρε αμα ειναι ποζεραδες οι λπ τοτε ξερω γω οι γκανς παραδειγματος τι ητανε?

Οι πιθανότητες, πιάνουν πάτο…

Ποζεραδες κι αυτοι αλλα σκεψου ποτε… Και σιγουρα παιζανε κατι παραπανω για να ειναι ετσι σημερα. Μπορει να μην μου αρεσουν αλλα δεν θα μπορουσα να τους πολυσυγκρινω με lp. Χαλαρωσε, μια αποψη ειναι.

προς θεου δεν τους συγκρινω ουτε εγω…και εννοειται ειναι η αποψη σου :stuck_out_tongue: .δεν ειπα κατι,ουτε αρπαχτηκα για κατι…

σημασια εχει τι παιζεις και αν παιζεις καλα η το ολο ηφος που λανσαρεις προς τα εξω?απλα πες μου ενα συγκροτημα που δεν λανσαρει την εικονα του…κακα τα ψεματα στη ροκ μουσικη παιζει πολυ και το στυλακι…και αυτο αποψη μου…

Αποψη σου ειναι αν σ’ αρεσει η οχι, οχι αν λανσαρεται το στυλ στην μουσικη :stuck_out_tongue:
Εγω βλεπω οτι για να πουλησει σιγουρα καποιος βαζει στυλ. Καποιος που απλα γουσταρει μουσικη δεν το κανει. Οι λινκιν ανηκουν στην πρωτη κατηγορια. Τωρα, μπορει εσενα να σ’ αρεσει αυτο κι εμενα οχι, οκ. Σημασια εχει να παιζεις καλα και να μην λανσαρεις στυλ και ιστοριες γιατι τοτε ξεχναμε οτι προκειται για μουσικη. Αυτα.

Σαφέστατα το τι παίζεις και αν το παίζεις καλά.
Απλώς μερικές μπάντες που δεν παίζουν και τόσο καλά, βασίζονται στο promotion ώστε να πουλήσουν.

ρε παιδια αλλο λεω εγω.οτι παιζει δεν παιζει καλα μια μπαντα,εχει ενα συγκεκριμενο τροπο να προμοταρεται.
οι γκανς,οι μεταλλικα,οι μειντεν και τοσοι αλλοι μια χαρα παιζουνε αλλα δε μενουν μονο σαυτο…γιαυτο και ειπα οτι στη μουσικη παιζει πολυ και το στυλ!

Οι LP για τη μουσική που παίζουν παίρνουν άριστα για μένα.

:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

συμφωνω…ο καθενας εχει ορισμενες ικανοτητες και εμπνευσεις…
δεν ειπαμε οτι ο brad παιχτηκα ειναι slash αλλα περι ορεξεως ειναι αυτα τα πραγματα…

  • 1
    Για το είδος τους είναι κορυφή…

Καλά για το είδος τους φυσικά είναι κορυφή :stuck_out_tongue:

Γενικότερα εγώ τους γουστάρω πολύ, αλλά φάσεις καλοκαίρια κι έτσι. Μου θυμίζουν πολλά γενικότερα…

τα σπασαμε και στην συναυλια και ειμαστε οκ τωρα ε??

εννοειται…

υπαρχει συγκροτημα που να μην πλασαρει στυλακι??

:-k :-k :-k :-k :-k :-k

Οι Big Business.

Και οι Pixies που είναι και τριμέγιστοι.

:offtopic: both o’ yas!