Liverpool

τώρα φταίω να γκρινιάξω???

Σε αυτη τη λιβερπουλ παιζει και να ειναι πισωγυρισμα για την καριερα του σαμαρα να ερθει.:stuck_out_tongue:

Επιστροφη στην αγωνιστικη δραση για Λουκας.

[SPOILER]Δεν υπαρχει Θεος…[/SPOILER]

αντε τα λεγα και γω για το λουκας, αλλα ας σταματησουμε αυτη τη καραμελα πια. σε αυτη τη λιβερπουλ πολυτιμος ειναι

Tι μπέναλντι έδωσε ο γαμωτοσπιτιτουμέσα…
Ας προσέχαμε, πάντως, πολύ πίσω γυρίσαμε…

Έδιτ… ΓΚΟΛ Ο ΤΖΕΡΑΡΝΤ… στο Ρέϊνα το έβαλε… Αγαμήσου.

γιατι καθομαι και τα βλεπω ρε πουστη μου

Ακριβώς το ίδιο σκέφτομαι κι εγώ…

Τι ζητάω ρε γμτο; Να κάνουν 2-3 συνεχόμενες νίκες με καλές εμφανίσεις. Να πάρουν τα πάνω τους. Σαν να είναι μαστουρωμένοι. Άνευροι…

εδω ρε τοξικε παιζουμε με μονο επιθετικο το ΤΖΟΝΤΖΟ…βαλε κανα μοργκαν τουλαχιστον να χαιρομαι πως παιζουν παικτες απο τις ακαδημιες. θα εχουμε και δικαιολογια πως χτιζουμε για το μελλον

Άσε καλύτερα να σβήσω αυτά που έγραψα γιατί θα φάω μπανμπαν…[-X

τοξικε ελα ρε παιζει και να το παρουμε αυτο!!

παντως σε προηγούμενες χρονιές αυτό δεν το γυρνάγαμε με τίποτα

Είμαι για τη Λίβερπουλ, ότι ο κρίμσον για Αελ. Μόλις σταμάτησα να το βλέπω, το γυρίσαμε… και θα έβριζα τους δύο σκόρερς…

Ετσι,με τσαμπουκα μωρη αρρωστια!!!

…αλλά παρ’ολα αυτά θα τους βρίσω.

Τζο Κόουλ. Μεγάλη μου αδυναμία στην Τσέλσκι και χάρηκα πολύ όταν τον πήραμε. Και -τι θαύμα- δεν έπιασε. Και τον βλέπω χθες (μέχρι το 70 που είδα) να μην κάνει πάσα στα 5 μέτρα, να πατάει τον κώλο του, ΝΑ ΣΕΡΝΕΤΑΙ.
Φτάνω στο Τζότζο. Πιο αργός από τον Κρίστιαν Τόλμπεργκ, πιο βλάκας από τον Αντώνη Φώτση, πιο άμπαλος από τον Αλέκο Τάτση, πιο αντιτουριστικός από τον Κώστα Τσάκωνα. Και παίζεις με αυτόν. ΜΕ ΑΥΤΟΝ!!! Αναπολώ τον Κ#*@λ…
Χοσέ Ενρίκε. Ο δίδυμος αδερφός του Πέπε Πάνκαρο. Δεν συνεχίζω.
Και τελειώνω με μία παράκληση στον Αντώνη Γλύκα, το γλυκούλη.
Χαριτωμένε μου, καλέ μου, γλυκέ μου. Σε παρακαλώ. Στο επόμενο παιχνίδι παλαιμάχων με τον Αστέρα Μαγούλας και τον Βύζαντα Μεγάρων κάλεσε και το Στίβεν Τζέραρντ. Είναι ακόμα σε καλή κατάσταση να παίξει δίπλα στον Ηλία Ρωσίδη και στον Γιώργο Δαρίβα. Ε;;

ήθελα να quotαρω μονο το [B][I]πιο αντιτουριστικός από τον Κώστα Τσάκωνα[/I][/B] :lol2: αλλά δεν γίνεται… είναι ολο ενα μικρο έπος.! :lol3::lol3::bow2:

Είναι όντως όλο ένα έπος, αλλά “ο δίδυμος αδερφός του Πέπε Πάνκαρο” λυγίζει σίδερα.

:’)

Η αποδειξη οτι οι παιχτες μας ειναι καλοκαρδοι αλλα ηλιθιοι

[SPOILER]

The face on the kid says it all.
:lol:[/SPOILER]

γαμησαμε και σημερα ε?

Nαι,το απορθητο και αξεπεραστο τοιχος του ανφιλντ για μια ακομη φορα δεχτηκε τριμπαλο.Τελικα αυτοι οι νεοι αμερικανοι αφεντικα της λιβερπουλ πρεπει να ξερουν πολλα κανταρια μπαλα για να εχουν καταφερει να φτιαξουν αυτη την ομαδα.:?