Manowar - Principal, Θεσσαλονίκη[17.3.2011] + [18.3.2011] + [19.3.2011]

Μπορεί, αλλά τέλος πάντων συμφωνώ.

Όταν Savatage ή JOP έπαιξαν το Chance

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΟΝΤΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΙΚΥ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΝΤΕΜΑΙΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Δυσκολεύεσαι να το βρεις???
Όποιος θέλει, ξέρει που να το βρει…
Κανα βίντεο από κανα έπος, με καλή ανάλυση και οπτική γωνία θα ήταν προτιμότερο.

καλός ήχος ,ολόκληρο το τραγούδι, καλή εικόνα και όλα τα χερια ενωμένα στο τέλος.

δε με νοιαζει τι λετε στις προηγουμενες 220 σελιδες, η αληθεια ειναι οτι
ΗΤΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΑ

Πολλα ειπαμε ολες αυτες τις μερες. Θελω να καταληξω οτι η συναυλια μου εμεινε με πολυ καλες αναμνησεις και τα συναισθηματα που με κατεκλυσαν σε Battle Hymns, Dark Avenger, Hail And Kill, Sign Of The Hammer, Warriors Of The World United και στο τελος οταν επαιζε απο τα ηχεια το The Crown And The Ring, ειναι απλα απεριγραπτα και μοναδικα…

Το θεμα ειναι οτι αυτο με τις μηχανες και αυτο με το τσιγαρο με ξενερωσαν εκεινη την ωρα και δεν ευχαριστηθηκα καποια κομματια… Ευχομαι την επομενη φορα (αν ερθουν μακαρι να ακουσουμε επιτελους κατι απο Into Glory Ride) να μην συμβει κατι παρομοιο. Οσο για το θεμα με το ξενοδοχεια που πηγαν τα παιδια και με τον αναπηρο αν ισχυει, ειναι μαλακας ο DeMaio, αλλα αυτο δεν αλλαζει τα [B]ΕΠΗ[/B] που εχει γραψει. Αλλωστε τον ξερουμε οτι ειναι κολλημενος με πολλα…

Συμφωνω με αυτα που λες, με μονη διαφωνια το θεμα με τις φωτογραφιες. Γιατι αλλο μηχανη 1000pixel με δυνατο φλας και αλλο μια φωτο με το κινητο. Εγω που ημουν κοντα στον σεκιουριτα, δεν μπορεσα να βγαλω ουτε μια, την πρωτη φορα που το επιχειρησα ηρθε και αρχισε τις γκρινιες…

αγαπητε ελρικ εδω και τοσες μερες μετα τα λαιβ,στη δουλεια,στο σπιτι οταν τρωω,οταν χεζω αυτο ακριβως σκεφτομαι συν την απορια τι θα συνεβαινε εαν επαιζαν κανα gloves of metal,secret of steel.πραγματικα πιστευω οτι το κανουν επιτηδες για να μην γκρεμισουμε το μερος απο την υπερτατη γκαυλα.το μεγαλειο των manowar δεν προκειται να το φτασει κανενα αλλο συγκροτημα ποτε.μα ποτε ομως.και τωρα πως θα περασει η ζωη μας χωρις να εχουμε να περιμενουμε αλλο ενα λαιβ τους?κρεβατομ ουρμουρα με τη γυναικα(πλακα κανω βασω μου),πηξιμο στη δουλεια κτλ.ολα τα χα ξεχασει τοσο καιρο.MANOWAR ΡΕ!

θα θρηνούσαμε θύματα αν έπαιζαν κάτι από το into glory ride :smiley:

Ας το κανουν και βλεπουμε μετα…:stuck_out_tongue:

μαγκες την επομενη φορα που θα ερθουν οι θεοι πιστευω οτι θα παιξουν απο into glory ride,sign of the hammer,kai hail to england και θα τα γαμησουμε ολα,δεν θα μεινει τιποτα ορθιο:metal::metal::metal:

στο επόμενο τουρ που θα παίξουν τα πιο παλιά θα φύγω ασυζητητί!!! δε πα να είναι και στη γη του πυρός :stuck_out_tongue:

να ερχονται καθε 6 μηνες και να παιζουν ενα οπλοκληρο αλμπουμ
καθε φορα και να να συμπληρωνουν απο τα υπολοιπα αλμπουμs
τραγουδια πιστευω θα ηταν μια καλη λυση

i swear to the brothers who stand before me to
no man shall i kneel

λεβεντες εδω και 40 λεπτα εχω βαλει κατω τη γυναικα μου και της ξαναλεω παπαρολογιες για τους manowar.με κοιταει με μισος και ετοιμη να με βρισει.της απηγγειλα το"in the year 1982,the gods sought to test our steel…"και της εξηγω.1 φορα το μηνα υπαρχει μια τετοια μερα αφιερωμενη στους manowar.σε καθε της ενδειξη αγανακτησης της απανταω:αυτο το πακετο πηρες!!σας το συνηστω και εσας,πρηξτε τες οσο μπορειτε.

Στο 6:12 ξεκιναει ο ομαδικος οργασμος !!! :vibrate::vibrate::vibrate:

H πιο καυλωτικη στιγμη στην ιστορια των συναυλιων στον ελλαδικο χωρο !!! :bow2::bow2::bow2:

πωπωπωπωπω ανατρίχιασα πάλι

ρε μονο που το ειδα στην οθονουλα του πισι στο γραφειο ακουγοντας απο ενα voip usb phone, εγινε η τριχα καγκελο και επεσα σε νιρβανα στο “sound the charge…”

μυσταγωγια, εξωγηινες καταστασεις, νεφελιμ, το τελος ερχεται, ηχισαν οι σαλπιγγες της αποκαλυψης και αλλα τετοια

δεν είναι κάυλα αυτό το πράγμα,είναι συγκίνηση!!! δεν είναι πόρωση, είναι λατρεία!!!
To ακούω και ειλικρινά μου έρχεται να δακρύσω από ευτυχία που ήμουν εκεί!
(πολύ γραφικός, το ξέρω! όποιος θέλει κράζει ελευθερα, χωρίς παρεξηγήσεις :lol:)

MANOWAR ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ

χαχαχαχαχαχαχαχα θεος!!!:bow2::bow2::bow2::bow2::bow2::respect:

που να παιξουνε και bridge of death,secret of steel,defender,mountains,revelation,holy war,θα πεθανω απο καρδια:cry:

Ω ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ.
Ω ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ.

το χω βαλει 5 φορες στο καπακι.Στο 6.10 με πιανει ταχυκαρδια.Καθε φορα.