Manowar

Καλα κανεις ειναι Αγρικοι αυτοι :stuck_out_tongue:

Όπως είχε πει ο deMaio σε συνέντευξη του στο Rock On πριν 2 χρονια : Δεν είναι για όλους οι Manowar. Οποιος ενοχλείται καλά κάνει και δεν ακούει Manowar. Egw pros8etw : FUCK THE WORLD HAIL AND KILL

Kai ego epauxano!!!Hail brother

Εντάξει χαλαρώστε λίγο… Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει η μουσική των manowar αλλά σιχαίνονται τα καραγκιοζιλίκια τους.

Και γαμω τα γκρουπ οι Manowar,εχουν γραψει τρομερες κομματαρες,μας εχουν πορωσει ασχημα κατα καιρους αλλα…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:
τα σπασες ολα!:lol:

Μουαχαχχαχαχααχχαχαχαχχαχααχ…
:lol: :lol: :lol:

Ρε ότι και να λέτε, ότι κι αν σκαρφίζεστε αιρετικοί, το ΕΠΙΚΟ θα κυριαρχεί!!!
Κι ας μας λέτε γραφικούς!!! 8)

πανω πανω στην εικονα λεει metal morons! :lol: :lol: :lol:

#-o

Δεν το 'χα δει αλλά morons είναι αυτοί που το έγραψαν και ανίδεοι! :stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Ξεστραβωθείτε τώρα! :twisted:

Άστους ρε! :wink:

Μην ασχολείσαι! [-X

:metal: [SIZE=“4”]All Hail Manowar![/SIZE] :metal:

You just made it worse.:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Χωρίς πλάκα τώρα, ο υπέρτατος ορισμός της γραφικότητας και της κακογουστιάς. Ήμαρτον.

Είναι οι Manowar φίλε μου και είναι αυτοί που είναι.
Και για 'μένα αντιπροσωπεύουν επακριβώς το μεταλλικό ιδεώδες, τουλάχιστον μέχρι το 1988 αναμφίβολα. :wink:

Τώρα μίλησες ΟΡΘΟΤΑΤΑ και συμφωνώ σε αυτό 100%. Άλλωστε μέχρι και το Kings Of Metal τους έχω κι εγώ όλους τους δίσκους. Αλλά από κεί και πέρα, να βλέπω αυτή τη φωτό… σόρρυ, αλλά αυτό, τουλάχιστον για την δική μου αισθητική, απέχει εκατομμύρια έτη φωτός από το να ακούω τους δίσκους και να μου αρέσουν. :wink:

Apolito dikio:D

πωωωω ρε φιλεε…τωρα το ειδα αυτο…τι παλικαρια…χαχαχαχαχαχα δεν μπορω ρε το στομαχι μου!!! τι καρναβαλοι ειναι αυτοι???:lol: :lol:
χαχαχαχχα, τι μας δειχνουν τωρα οτι πανε γυμναστηριο??? χαχαχαχαχα