Manowar

Που εντασεται χρονικα αυτη η φωτο???

κατι ασχετο…να ρωτησω κατι ρε παιδια?? αυτους τωρα…τους κανει κανενας παρεα???:lol: :lol: :lol:

Α, όχι πολλοί, μόνο κάτι εκατομμύρια… :wink:

Και νομιζω οτι δε δινουν και δεκαρα για τουσ υπολοιπους που δεν ακουνε.

μμμμ…μαλιστα…και οταν πανε ας πουμε για καφε σκανε ετσι εκατομμυρια ολοι μαζι με τα γουνινα βρακακια στις καφετεριες??? και πως δεν τρωνε πορτα??? η ειναι αγριοι???

Ναι ετσι πανε και στο τελος καταληγουν και φορανε ολοι γουνινα βρακακια και εν τελει γουσταρουν.Σκεψου οτι τα φοραν και οι πορτιεριδες και δεν τρωνε πορτα.Οταν θα ξανακανονισουμε για καφε με γουνινα βρακακια να σε καλεσουμε η ντρεπεσαι?

χαχαχαχα, οχι ψηνομαι με χιλια φιλε, πειτε μου οταν ειναι. αλλα τι να φορεσω απο τα δυο? εχω ενα βρακι που ειναι απο λιονταρι σκοτωμενο και ενα απο ταρανδο, εσυ τι προτεινεις? για να μην γινω και ρομπα…

[QUOTE=mamieisblue1;129067]χαχαχαχα, οχι ψηνομαι με χιλια φιλε, πειτε μου οταν ειναι. αλλα τι να φορεσω απο τα δυο? εχω ενα βρακι που ειναι απο λιονταρι σκοτωμενο και ενα απο ταρανδο, εσυ τι προτεινεις? για να μην γινω και ρομπα…[/QUOTE

Προτεινω απο λιονταρι γιατι ξερεις ειναι πιο επιβλητικο.Οποτε λοιπον να σε περιμενουμε.Θα το κανονισω.:smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

[quote="“manowar7,post:190,topic:1460”]

:lol: :lol: οκ thanx για την συμβουλη, αν και ο ντε μαιο δεν θα με παρει και με τοσο καλο ματι με τοσα που εχω πει για τους manowar…παιζει να με σαπισει…:-s

[quote="“manowar7,post:190,topic:1460”]

Εγώ έχω κάτι παντόφλες με γουνάκι… Μπορώ να έρθω?:-k :-s :stuck_out_tongue: :lol:

[quote="“karvou,post:192,topic:1460”]

μονο σωβρακοφανελες επιτρεπονται μαγκα μου[-X

[quote="“mamieisblue1,post:193,topic:1460”]

Μπορεις να μου δανεισεις και εμενα γιατι δεν εχω και θελω να ερθω πραγματικα!!!:frowning:

[quote="“mamieisblue1,post:193,topic:1460”]

Καλά…:frowning: Κάπου στο υπόγειο είδα ένα αρουραίο. Θα τον πάω στη γιαγιά μου να μου φτιάξει ένα μποξεράκι!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

i apopsi tu an oi manowar ine kaloi exei na kanei me to eksis erwthma? se sxesi me pius? an tus sygrinume me paromoia sygrotimata opws WASP tha tus theorisw isus i xeiroterus,kathws den diaferun se tipota apo tus allus kai den exun kapoio idietero xaraktiristiko pu na tus kathorizei ws bada.den tha tus xaraktiriza ‘‘posers’’ opws poloi kanune,giati an xaraktirizame tus manowar etsi tote tha eprepe na xaraktirisume me polu xeirotero tropo alus ‘‘kalitexnes’’…i musiki tus kata tin gnwmi mu einai strwti kai kapws synithismeni kai den ksefevgei apo to sinithes.i musiki tus ine ‘‘anevastiki’’ kai ‘‘efxaristi’’ alla den einai tipota to idietero i kainotomo.monaxa epireastikan den epireasan.

:o :o :o

:o :o :o

:o :o :o

Μήπως μιλάς για άλλη μπάντα;:-k

Μάλλον για τους nanowar λέει!!!

:lol: :lol: :lol3:

Κορυφαίο ποστ λέμε, καιρό είχα να ξεραθώ στα γέλια!

ΥΓ: Εννοείται ότι δεν το διάβασα, το έκανε ο Maiden1979 για μας! :stuck_out_tongue:

Προφανώς… :wink:

Πέρα από την πλάκα aetius, πρέπει να αναλογιστείς τι έβγαλαν οι manowar, αλλά κυρίως ΠΟΤΕ το έβγαλαν… Αν έβγαιναν τώρα αυτά τα δισκάκια, όντως θα ίσχυαν αυτά που λες… Όμως βγήκαν μια άλλη εποχή, με ένα άλλο μουσικό παρελθόν. :wink:

Επίσης για την επιρροή: και μόνο να πάρεις τα συγκροτήματα που είναι κακιές κόπιες των Manowar, θα φρικάρεις!! Μόνο οι Maiden τους περνούν σε αυτόν τον τομέα…