Modern Family

κορυφη και το τελευταιο

[SPOILER]dylan θεος ελπιζω να τον ξαναδουμε
και η σκηνη στο νοσοκομειο που ηταν σαν απο μεξικανικο :lol:[/SPOILER]

το ξεκινησα πριν καμια βδομαδα και κοντευω να τελειωσω την πρωτη σεζον… στη αρχη ηταν μετριο αλλα οσο προχωραει φτιαχνει παρα πολυ… ο φιλ δεν παιζεται, γενικα εχει καλους χαρακτηρες… μολις το τελειωσω ξεκιναω και community…

εχε μπει ηδη στις αγαπημενες χωρις δευτερη σκεψη… φιλ-λουκ τρομερο διδυμο…

την κυριακη ξεκιναει…:smiley:

Άντε να περνάνε οι μέρες!! Ακόμη και στο trailer θεούλης ο Phil :lol:

μαλακια ειπα, στις 26 ξεκιναει τελικα…

Ντάξει γάμησε η πρεμιέρα.

[SPOILER]Στη σκηνή με το λουκ και τη χειροβομβίδα παίζει να γέλαγα ένα πεντάλεπτο μόνος μου.[/SPOILER]

Εγώ έτρωγα όταν το έβλεπα και πνίγηκα στο τέλος :smiley:

προβλέψιμος και εγώ αλλά Phil
είδωλο

Άψογα και τα 2 επόμενα δεν ξέρεις ποια ατάκα να πρωτοξεχωρίσεις.
Λουκ λατρεία

[SPOILER]-What is the square root of potato?
-8.
-Congratulations you have a parrot.[/SPOILER]

Πολύ καλό και το 4!

[SPOILER]φάτσα Phil οταν ο Luke κανει το μαγικο και εξαφανιζεται…:lol:[/SPOILER]

Ποσο γαματο το καινουργιο!!!
:lol:

Η σειρά παίζει σταθερά σε πολύ ψηλό επίπεδο.

ειδα χτες τα 4 πρωτα του νεου κυκλου, λιγο μουδιασμενοι μου φανηκαν για αρχη…ελειπαν οι τρελες ατακες και στο φιλσοσοφυ επεισοδιο ψιλοξενερωσα… πιστευω θα στρωσουν στη συνεχεια…

Το φιλσοσοφυ γάμησε

[SPOILER]http://beta.abc.go.com/shows/modern-family/lolz/philsosophy

If you get pulled over for speeding, tell the policeman your spouse has diarrhea.

You only get one chance at a first impression. I suggest Julia Child because it?s easy to do.

The most amazing things that can happen to a human being will happen to you if you just lower your expectations.

Dance until your feet hurt. Sing until your lungs hurt. Act until you?re William Hurt.

Take a lesson from parakeets: If you?re ever feeling lonely, eat in a front of a mirror.

Never be afraid to reach for the stars because even if you fall, you?ll always be wearing a Parentchute?.

Older black ladies make the best iced tea.

[B]Watch a sunrise at least once a day.[/B]

If you?re ever in a jam, a crayon scrunched up under your nose makes a good pretend mustache.[/SPOILER]

Πραγματικά ατακαρες, θα πρότεινα να τα βάλεις σε spoiler βέβαια.

Αλλο ενα γαματο επεισοδιο!!!
Λουκ απλα θεος

Το σημερινο επεισοδια εδωσε πολυ πονο :lol:

πραγματι, δυνατο τριμπιουτ

παιζει να ηταν και το καλυτερο της σειρας…:wink: