Modern Family

εδώ οι πρωταγωνιστές εκτός των παιδιών…καλό ΔΕΝ θα είναι…:stuck_out_tongue:

Το mega είχε κάνει και την ελληνική βέρσιον του my name is earl, στο οποίο έπαιζε επίσης η Κλέλια Ρένεση.

παίζει και ο κιθαρίστας των need :slight_smile:

…είδα το τρέηλερ…σαχλαμάρα[-X

:):!:

http://www.youtube.com/watch?v=AN39HcjQFzs

http://www.youtube.com/watch?v=GDeqc8sTLpc

…εντάξει…άλλη μια ξεπατικοσούρα, λες και η έμπνευση χρειάζεται σπόνσορα:):!:

Θεϊκό επεισόδιο το τελευταίο!

δεν εχω λογια για το 6x01

Τι εννοείς; Δεν σου άρεσε; Εγώ το γούσταρα πολύ. βσκ στο σπίτι των Ντάνφι γέλασα πολύ, τα υπόλοιπα αδιάφορα.

ηταν εξαιρετικο οπως και η πλειοψηφία των επεισοδιων τα τελευταια χρονια

πολυ ωραιο το 18

πολυ καλη η σεζον μεχρι τωρα οπως κ ολες οι προηγουμενες, εχω δει μεχρι το 16. γενικα απτις λιγες σειρες που δεν εχουν κανει κοιλια για 7 σεζον. φιλ κ τζει πανε τρενο απτην αρχη

Πρέπει να βλέπεις άλλη σειρά, η τελευταία σαιζόν είναι απίστευτα βαρετή και αδιάφορη. Ακόμα και το Big Bang Theory είναι πλέον πιο αστείο.

αυτο σηκωνει ριπορτ:!:

δυστηχως ετσι ειναι. Σπανια κανα καλο επεισοδιο,
σε αντιθεση με always sunny πχ που εχει ανεβει επιπεδο

Έχει πέσει το Modern Family (όχι πολύ όμως), ΟΚ, αλλά το Big Bang Theory είναι ΠΑΤΟΣ εδώ και καιρό. Πραγματικά είναι η δύναμη της συνήθειας και το γεγονός ότι κρατάει λίγο που το κατεβάζω ακόμα. Αν σκάσει μειδίαμα σε καμιά ατάκα μιλάμε για καλό επεισόδιο.

Αν πεθάνει ο Raj που είναι ο πιο pathetic χαρακτήρας στην ιστορία της τηλεόρασης (και η σειρά είχε και έναν Stewart), αυτόματα θα ανέβει η ποιότητα. Μόνο με τον Sheldon διασκεδάζω πλέον, αλλά στο Modern Family έχουν εγκλωβιστεί όλοι σε καταστάσεις με 0 character development, ffs οι μισοί είναι teenagers και δεν μπορούν να βρουν ένα storyline της προκοπής να τους δώσουν. Ο Luke κάνει τα ίδια πράγματα που έκανε κι όταν ήταν δεκάχρονο, η Haley και η Alex αγνοούνται παντελώς παρόλο που είναι οι μόνες με καινούργια στοιχεία, οι υπόλοιποι επαναλαμβάνονται διαρκώς.
Πείτε καμιά καλή κωμωδία να δούμε, αυτά πέθαναν, τα βλέπω από συνήθεια όπως λες Vic. Δοκιμάζω 2η σαιζόν Kimmy Schmidt, η 1η ήταν πολύ καλή.

unbreakable kimmy schmidt που ειπες, broad city, man seeking woman

+bonus το κορυφαιο οτιδηποτε για περυσι (και προπερσι) Nathan for You

ε μη μου πειτε οτι δεν ηταν τελειο το 8x2

για φετος θα συμφωνησω κι εγω οτι επεσε πολυ. Μονο δυο επεισοδια τα απολαυσα στο συνολο τους. Γενικα μονο σκορπιες καλες στιγμες οπως στο σημερινο αυτη