Municipal Waste 2 Σεπτεμβρίου An Club

Ασχετο, αλλα φιλαρακι πηρε το καπελο του κιθαριστα οταν τις ετρωγε :stuck_out_tongue:

Α και φυσικα το καπελο βρωμουσε παρα πολυ :stuck_out_tongue:

Epic fail ?

Ti ακριβως δεν καταλαβες ?

πως γινεται να σου αρεσαν, να μπορει να μην τους ξαναδεις και να μην πηγες στο live?

Τους εμαθα πριν μισο χρονο,ακουσα κομματια τους,μου αρεσαν,στο live δεν πηγα και δεν προκειτε να τους ξαναδουμε στην χωρα μας ,παρολο που θελω να τους δω.Απλο ειναι νομιζω…:roll:

Ρε underdog εδω δεν μπορει να ξεχωρισει αν πηγε στο λαιβ η οχι θα ξεχωρισει σχεση μεταλ και θρας. Ο,τι να ναι

οχι δεν ειναι

μαθε τη χρηση του αοριστου αγορι μου, παρελθοντικος χρονος

εκτος και αν μετα το live (που δεν πηγες) επαψαν να σου αρεσουν

EΚανα ενα λαθος .Γιατι γινεσαι τοσο αφορητα κακεντρεχης?Εγω σε επρηξα επειδη δε βαζεις τονους στις λεξεις?Τωρα να το διορθωσω δε λεει με τοσα quote που το εκανες.αλλο ενα προβλημα…Απλα ελεος

:lol: :lol: :lol: :lol:

Και πολύ ΘΡΑΣ η ολη κουβέντα να ‘ούμ’…

ναι και μετα κανονιστε ολοι μαζι να ακουσετε θρας και επειδη γινονται τετοια σκηνικα στο θρας πλακωθειτε κιολας…

ξυλο ΜΟΝΟ με S.O.D :stuck_out_tongue:

ρε παλικάρια, επειδή κάπου αναφέρθηκε παραπάνω ποια ακριβώς είναι η διαφορά του thrash και του metal???
Νομίζω οτι θα έχει πολυ ενδιαφέρων να το ακουσω!!!

To thrash ειναι επιθετο και το metal ειναι υποθετο στον πισινο καποιων εξυπνακηδων που παριστανουν τους open-minded αλλα αμα τραβηχτει το καλωδιο απο τον γαμαουα εξοπλισμο τους, ριχνουν και καμια σφαλιαρα. Βεβαια η σφαλιαρα μπορει και να γυρισει μπουμερανγκ καμια φορα. Ή οποιος σπερνει ανεμους θεριζει θυελλες.

Ας ξαναπαιζαν λοιπον το τραγουδι, κανεις δεν θα ειχε προβλημα, εκτος κ αν ειχαν αποδειξεις οτι επροκειτο για σχεδιασμενη προβοκατσια απο σκοτεινα κεντρα.

όπως το είπεσ, κάμια φορα, και οπου μασ πέρνει θα προσθεσω εγω και στη πουστια πάντα!!!

Σωστος γενικα …

Μια απορια: Η σφαλιαρα γυρναει απο εναν ή απο δεκα ? Ετσι γιατι ειμαστε κ ελληνες πανω απο ολα και περιφανοι.

Βρώμισε τεστοστερόνη το θρεντ.

ασε φίλε μου έπρεπε να ήταν τίποτα αληταράδες τύπου Deicide, Malevolent, να έβλεπα αν θα τους πλησίαζε κανένας!!!

ο Benton ειναι αληταρας επειδη εχει τον αναποδο σταυρο χαραγμενο στο κουτελο;;;χαχαχαχαχαχαχα…

teh αληταράδες…

ναι, αντι να τα σπασουνε ολα μαζι με χαρα, προτιμησαν να προστατεψουν τον εξοπλισμο τους…περιεργο ε?

αν μελη συγκροτηματος, ενω ειναι πανω στην σκηνη βριζουν, βριστε τους, αποδοκιμαστε τους, καντε “μπουυυ” αχαχ

και φυσικα εκει που μας παιρνει πουλαμε και τσαμπουκα, και δεκα σε εναν :lol::lol: