New Model Army @ 8 - 9 Οκτώβρη 2010

8 Οκτώβρη στην Θεσσαλονίκη και στις 9 στην Αθήνα!

http://newmodelarmy.org/index.php?option=com_gigcal&task=details&gigcal_venues_id=134&Itemid=1 8)8)8)

Για την περιοδεία για τα 30 χρόνια… :slight_smile:

έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσ. τους ξαναβλέπω ανετότατα!

πότε είχαν έρθει τελευταία φορά?

περισυ τον μάη.

γενικά είναι καλοί στα live?
γιατί μπορεί να μην είναι το αγαπημένο μου post punk συγκρότημα, αλλά παρ’όλα αυτά δε με χαλάνε καθόλου.

γενικα είναι και γαμώ στα λάηβ. αυτές ήταν οι καταγεγραμμένες περσινές εντυπώσεις μας

ωραία, με έψησες.
αν η τιμή είναι λογική θα το τιμήσω το λάηβ.

Σούπερ, αυτή τη φορά πολύ δύσκολα θα το χάσω. Αναμένουμε λεπτομέρειες!

Ίδια μέρα με Shadow Gallery στη Θεσ/νίκη;;; :S :S

EEEΛΛΑΑΑΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!!

Τους εχασα περισυ το Νοεμβρη Birmingham λογω διαβασματων και τραβαγα τα βυζια μου…αυτα ειναι, τωρα δεν χανονται με τιποτα…

Is it the times that we’ve been out fighting?

\m/

Nice. Νομίζω ότι αυτή τη φορά θα πάω να τους δω.

Ξέρουμε τίποτα για τιμή εισιτηρίου Αθήνα;

σαπόρτ οι Deus X Machina - τι γίνεται παντού τους βλέπω αυτούς τώρα τελευταία

το εισιτήριο κάνει 20ε. και η προπώληση έχει ξεκινήσει ήδη στα γνωστά μέρη

μετά και τα παραπάνω, μυρίζει ΤΙΜΙΟ λαηβ

κουυυυυυυυυυυυυυλ! γαμώ θα είναι.

δεν πηρα τικετακι ακομα γιατι παιζει αφραγκεια, αλλα και με αυτη τη προσθηκη δεν χανεται στανταρακι-οχι πως υπηρχε περιπτωση να χαθει δλδ, μας εφτιαξε ακομα περισσοτερο:D-…

\μ/

Περιμενω πως και πως αυτο το λαιβακι…! :smiley: Μην θαβεται αυτο το θρεντ ρεεε!!

Our promise is to play at least 4 songs from each of the 13 studio albums (including the two B Sides/Lost Songs compilations). These will not be played in chronological order, or album-by-album, but a random choice. There are also some cities where we will be playing just a single night and on these shows the band will perform one double-set with a representation of all the albums. It’s possible that we may also feature guest appearances from one or two friends and former members on some nights but nothing is fixed at this point

καλά, ε! γουστάρω να χώσουν κάνα 1984/christian militia/bittersweet να αφήσω τα κοκκαλά μου εκεί.

επίσης στο δελτίο τύπου διάβασα ότι ο Justin δήλωσε πρόσφατα με μια δόση αυτοσαρκασμού ότι: «Σε κάθε πόλη σε ολόκληρο τον κόσμο υπάρχουν τουλάχιστον τρεις άνθρωποι που ακούνε New Model Army»!!!

:lol:

Το πήρα το εισιτηριάκι. :slight_smile:

ρε μπορεί να μου πει κάποιος γιατί το youtube δεν έχει πλέον το οφφίσιαλ βίδεο του 51st state? πριν καιρό το είχε και τώρα απλώς δεν μπορώ να το βρω. να μου πεις υπάρχει στο dailymotion, αλλά περίεργο α.

μπορει καποιος να ανεβασει φωτο το εισιτηριο?? ευχαριστω…:slight_smile:

θα ειμαι κι εγω μεσα…