Paradise Lost

Για 666η φορά όμως μέσα σε 2-3 χρόνια.Λίγο υπερβολή δεν είναι?:roll: :-k

κοιτα αμα συνεχιζουν να βαζουν παλια κομματια στα σετλιστς τους δεν εχω προβλημα.
πιο θα περιμενε οτι θα ακουγαμε ζωντανα το sweetness!pity the sadness!gothic!eternal!!!
σε καποια λαιβ των τελευταιων χρονων τους παιζανε και collosal rains!!!

Sweetness,Dying Freedom και Widow να βάλουν στο setlist και έφυγα…:smiley:

ας παίξουν και όλο το χοστ, ό,τι και να παίξουν θα παω. Τους έχω τόση αδυναμία που κάθε σάββατο να έπαιζαν θα πήγαινα

me too ulver,me too!!!

I know man, I know…

ULVER θεικη το αβαταρ!!!
Dude ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Μέχρι το One Second (άντε και το Host για να μην είμαι άδικος;) δεν παίζονται! Είναι ηγέτες. Μετά δεν βρήκα πουθενά καινούρια πρόταση. Αναμασήματα στην ουσία. Πάντως δεν χάνω συναυλία που να με δέσετε χειροπόδαρα.

Eriksa epitelous tin psifo mou sto stous Drakoniakous Kairous. Dyskola pantws.

Draconian times = δισκάρα!!!
Και το Icon καλό και το one second (αν και δεν έχει και πολύ σχέση με lost).
Δίσκοι σαν το draconian times ειναι must για κάθε ανοιχτόμυαλο άνθρωπο. enchachment, the last time, forever failure, jaded, shades of god (όχι το cd) τραγουδάρες

ξερει κανεις τι γινεται με το documentary OVER THE MADNESS???

Όσο περνάει ο καιρός, πιάνω τον εαυτό μου να γουστάρει όλο και περισσότερο την δισκάρα Symbol of Life… Κάπως παρεξηγημένος - και αυτός - ο δίσκος, τείνει να θεωρείται κατώτερος των 2 τελευταίων τους, αλλά προσωπικά πλέον το θεωρώ μάλλον ανώτερο του In Requiem… Βασικά χαρακτηρίζεται απο μια σκοτεινή και φουτουριστική συνάμα ατμόσφαιρα, και ξεχωρίζει απο όλους τους άλλους δίσκους τους. Σκοτεινό μέταλ της νέας χιλιετίας, με τραγούδια-ύμνους. Δισκάρα!

@Signal, σόρρυ, για το ντοκυμανταιρ εγώ τουλάχιστον δεν έχω ακούσει κάτι.

edit: ο δίσκος φυσικά που ψήφισα και είναι ο αγαπημένος μου είναι το One Second…

To Ιcon με μεγάλη διαφορά και στο πολύ χαλαρό…:wink:

τρειλερ εχεις δει??το χει στο youtube

μιλαει μεσα ο ΜΑΤ ΑΡΤΣΕΡ!!!(μαρεσει που καποιο τον ειχανε πεθανει πριν καποια χρονια!!!)
μιλανε επισης λι ντοριαν,μιλε πετροζα,μαρκ γκρινγουει!!!,ααρον κλασσικα,κριστινα σκαμπια,μαρτιν ερικ αιν!!!
πρεπει να ναι φοβερο!!!
προσκυνειστε το μεγαλειο ρεεεεεεεεεεεεεε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το Lost Paradise δεν υπάρχει καν ως επιλογή. :lol:

Πως να μη μιλάνε όλοι αυτοί? Απολύτως λογικό! Paradise Lost ρεεεεε :smiley:

Εντάξει, δε χώραγε, μέχρι 10 χωράει κάθε δημοψήφισμα, χαχα!

Διαβαζουμε κανα ποστ… :wink:

Έχεις απόλυτο δίκιο και το φαντάστηκα ότι δεν υπήρχε χώρος. Το σχόλιό μου ήταν απλά κακεντρεχές, ομολογώ. Έγραψα, θέλοντας να υποβαθμίσω αυτόν το δίσκο. Είμαι ποταπός. Δεν έχω φίλους. Διαβάζω Ποπάυ. Βοηθήστε με…

Δεν χρειαζεται να υποβαθμισεις το δισκο. Ετσι κι αλλιως μετριος ειναι! Κι εγω διαβαζω Ποπαϋ!

Όχι μέτριος,καλούτσικος…συγκρινόμενος τουλάχιστον με τους υπόλοιπους δίσκους αυτού του στύλ,όχι με το τι βγάλανε μετά.