Parks & Recreation - The Ron Swanson appreciation thread

ειδα 1 και 2 το μεσημερι, καλα ξεκινησε ο κυκλος…

0:11

χαχαχα επιτέλους ο jean ralphio ξανά εμφανίζετε

http://www.drunkronswanson.com/

Είχα δει την pilot season την ανοιξη, και μπορώ να πω ότι βαρέθηκα αρκετά, αποφάσισα όμως σήμερα το πρωί να της δώσω άλλη μια ευκαιρία γιατι θα ηταν αδικο να κρίνω από 6 επεισόδια.
Το αποτέλεσμα ήταν νευρικά γέλια στα πρώτα 5 λεπτα της δεύτερης σεζον, και σχεδον να χασω το μάθημα στη σχολή. Πείτε μου μόνο ότι συνεχίζει έτσι, δε θέλω να διαβασω τα προηγουμενα σχολια γιατι διαισθάνομαι spoilers :stuck_out_tongue:

Mην δεις. Μέτρια σειρά απλά έχει πολύ hype. Ξεκίνα κάτι άλλο.

To P&R είναι ο ορισμός της σειράς που την βλέπεις για να περνάς καλά. Από τη δεύτερη σεζόν και μετά είναι απόλαυση και οι χαρακτήρες ένας κι ένας.

[B]εντιτ[/B] μην τον ακούς τον αποπάνω

Διχασμένες οι απόψεις, εμένα προς το παρον με διασκεδάζει υπερβολικα, δηλαδή 4 αξιομνημονευτες σκηναρες που σε λυγίζουν από τα γέλια σε 2 επεισοδια, είναι αρκετό.

Χαχαχα, δε πρέπει να έχεις δει ούτε ένα επεισόδιο έτσι; #-o

Ούτε ένα. Γνωριζόμαστε και από κοντά ε;

Ναι ρε πούστη, έτσι πρέπει να είναι τα επεισόδια γάμων!

γω συγκινηθηκα λιγακι :oops:

Γαματο το διπλο επεισοδιο.
Θεουλης ο σουρωμενος Τζαμ.

Άντε καλά που έγινε επιτέλους και αυτό, να επικεντρωθούμε στους υπόλοιπους χαρακτήρες και όχι πια στο πόσο ρομαντικός είναι ο γλυκανάλατος.

Ρε σεις,subs βρισκεται κανονικα;Ή τα βλεπετε ανευ;Εχω κολλησει στο 8ο επεισοδιο(της τρεχουσας σαιζον εννοειται).

Μεχρι και το 9 υπαρχουν σιγουρα. Τα αλλα τα εχω δει με αγγλικους και μαλιστα το σερι 11-15 ειναι πολυ καλο.

[SPOILER][/SPOILER]
:lol:

Spoiler για guest εμφάνιση

[spoiler]

Jason Schwartzman is coming to Parks and Recreation![/spoiler]

ποιος θα βρει/φτιάξει gif για το you almost dropped that clumsy;

Ο Rob Lowe και η Rashida Jones αποχωρούν από το Parks and Recreation

Όπως θα έλεγε και ο Περντ, τα νέα της ημέρας είναι ότι έχουμε δυσάρεστα νέα. Η Ρασίντα Τζόουνς και ο Ρομπ Λόου φεύγουν από το Parks and Recreation. Το τελευταίο επεισόδιό τους θα είναι το 13ο της 6ης σαιζόν, όπου θα αναγκαστούμε να αποχαιρετήσουμε την Ανν και τον Κρις. <Buzzfeed>

Η Ανν Περκινς ήταν βασικός χαρακτήρας από την αρχή της σειράς, ενώ ο Κρις Τρέιγκερ εμφανίστηκε στη δεύτερη σαιζόν ως γκεστ, για να μη φύγει τελικά ποτέ.