Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

Oλα γαμιουνται γαμω τη μπουτανα μου… ολα…:frowning: ευτυχως που εχουμε Haggard αυριο να χαρουμε λιγο…

Bump. Γαμώ τα λεφτά γαμώ, πως φεύγουν έτσι.

ααααααα δεν προλαβαινω να διαβασω

πουτσες μπλε

γεια σας παραωρες!!!
:bye:
(τιμιο θρεντ!)

εντιτ, ωραιο αβαταρ αξελ!:slight_smile:

μολις εφυγε απο το σπιτι μου 8)

γαμησες?

χαχα ναι

Aξιος ο νουμα νουμα!

8)8)8)
σας αγαπαω ολους

Ελα Τολκι, μεσα εισαι παλι… Για πες μας γιατι δεν κοιμασαι :smiley:

κοροιδευω ενα μπετοβλακα που εχει κολλησει με μια
εσυ?

:lightsabre:

στην τριτη σεlίδα αυτο το τιμιο θρεντ?
πφφφφ
τεσπα

τιμαμε παραωρες!

ειπια τα κερατα μου αποψε. δεν θυμαμαι απο ποσο εχω να πιω τοσο
τεσπα, καλησπερες:bye:

Δόξα και τιμή στη σερβιτόρα γνωστού μπαρ στο γκάζι που φόραγε ανοιχτή μπλούζα δίχος στηθόδεσμο (!) και όποτε έσκιβε να σερβίρει ή να γεμίσει τα ποτήρια βλέπαμε καθαρά και ξάστερα τα πάντα =) Καιρό είχα να πιώ τόσο νερό.

Α επίσης σκότωσα στην είσοδο της πολυκατοικίας μια κατσαρίδα τόσο μεγάλη που παίζει να 'χε και ψυχή (!) και σχεδόν τη λυπήθηκα.

aaaargh dont even get me started tonight :?

εκατσα κ χαζεψα κατι κλειδωμενα θρεντς κ ελιωσα στο γελιο… οι ατακες επεφταν συνεφο…:slight_smile:

πόσο βαριέμαι. έτσι μου ρχετε τεσσερις το πρωί να πάρω το ipod και να πάρω τους δρόμους

το έχω κάνει πρόσφατα vedder ! ακουστικά , εμπιθρι , NWOBHM και βόλτα με το ποδήλατο , κ όπου μας βγάλει ! :slight_smile:
είναι καλό κ βοηθάει αν έχεις αυπνίες ! όρμα ! :slight_smile:

δεν έχω αϋπνίες απλά δε θέλω να κοιμηθώ :stuck_out_tongue:

το ίδιο κάνει . κ εγώ βαριέμαι να κοιμηθώ … πρέπει να είμαι χάλια για να μπορώ κοιμηθώ … οπότε ξεσκίζεσαι στις βόλτες μέχρι να βγει ο ήλιος … κ μετά λες … “ποοοοοο κ τι δν θα έδινα να είχα το κρεβάτι μ τώρα” … κ γυρνάς σπίτι για να κοιμηθείς σαν πουλάκι π ροχαλίζει … :stuck_out_tongue: