Παράωρες εξομολογήσεις...(posts μόνο 3-8 τα ξημερώματα)

και στο φορουμ:)

Νομιζω οτι το εχω ξαναδιαβασει αυτο το ποστ :?
Σπαστικο γιατι; Πλακα εχει. Να προτιματε το κρασι :stuck_out_tongue:

Γιατι ξενερωνεις απο το φως και σου θυμιζει οτι καποια στιγμη πρεπει να πας σπιτι.
Επισης δεν τιθεται θεμα προτιμησης, οπως κατσει η φαση, αν και το καλυτερο ειναι να τα συνδυαζεις.

Ελα μωρε, κοιμασαι λιγο και μετα πινεις καφε η δεν κοιμασαι καθολου και πινεις καφε. Αλλωστε απο ενα σημειο και μετα χανεις τα λογια σου :Ρ
Νταξ, περι κρασιου πλακα κανω, οπως βολευεται κανεις.

Εγω θελω να συνεχισω να πινω, οχι καφεδες και βλακειες :stuck_out_tongue:

Το κλασσικο ειναι να ξεκινας με κανα κρασι απο ζαχαροπλαστειο (2,5 ευρω το 1,5λιτρο) και μετα μπυρες.

η γνωμη μου:
φραπες γλυκος με γαλα ειναι ο καφες των μεταλαδων και η βαρελισια μπυρα το ποτο των μεταλαδων:)

Δεν δηλωνω μεταλας. Φραπες μετριος χωρις και δεν ψηνω να κουβαλαω βαρελια μαζι μου, οποτε αμστελ.

Δεν την μπορω τοση μεταλλιτιδα razor. Ειμαι πιο light τυπος.
Timeous, τι να σου πω, να το σχολατε απο τις 2 ξερωγω :stuck_out_tongue:

Ροχαλίζει, αλλά είναι groovy!

Του πα, του πα, του πα, του πα…

Στις 6 ξημερωνει, οχι στις 2 :stuck_out_tongue:

Αχ δεν με εννοεις. Αφου σ’ ενοχλει αυτο με το ξημερωμα, να το σχολας στις δυο ΠΧ. Πιο νωρις δηλαδη απο το ξημερωμα. Ειναι πραματα αυτα ομως; Καλυτερα στις 6 και στις 8 και στις 10 αφου περνας καλα, λιγοτερη ειναι η ξενερα στα σιγουρα. Γω το σχολασα στις 3.30 το μεσημερι χθες :stuck_out_tongue:
Δεν ξερω αν βγαζω νοημα αλλα ειναι και 5 το χαραμα.

Ναι καταλαβαινω, αλλα διαφωνω. Εχουν παιξει και περιπτωσεις που παμε σερι για καφε, αλλα συνηθως αναγκαζομαστε να το ληξουμε επειδη μας ενοχλει ο ηλιος. Ειμαστε νυχτοπουλα, πως να το κανουμε. :lol:

…εξομολογησεις που λεει και το θρεντ. Το προγραμμα και οι ασχολιες των νεων σημερα. Καλα σπαμαραμε. Γεια μας :bye:

άντε να κατέβουν οι φανταστικ 4 να πάρουμε τη δόση μας για σήμερα κ να την πέσουμε … :smiley:

Εγω πλεον το εχω χομπυ να βλεπω τουλαχιστον 3 επεισοδια απο 10η εντολη μετα τις 2. :-s
Ψιλοκλανω μεντες αλλα τα θελω και τα παθαινω.

εχω γινει γραφικος…αλλα παλι κοματια εγινα αποψε

cheers

σε νιώθω απόλυτα ράνια ! κ εγώ το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες αυτό έκανα κάθε βράδυ . κ μ φαίνεται πως 10η εντολή τα επεισόδια είναι πιο “λαιτ” . όταν βλέπω κόκκινο κύκλο μετά γίνομαι σμπαράλια . είναι η καλύτερη ώρα βέβαια για να τα δεις .

μια φορά έβλεπα κάτι επεισόδια μεσημέρι κ άρχισα να γελάω … :roll:

Δεν εχω δει καθολου κοκκινο κυκλο και μου εχουν πει οτι ειναι μια απ’τα ιδια, και ειναι και αυτα αληθινες ιστοριες. Βασικα δεν παιζει να δω απαντα απο 10η εντολη γιατι ειναι πολλα, οποτε μαλλον θα δω και κοκκινο κυκλο. :stuck_out_tongue: Καλα μεσημερι ναι ρε δεν παιζει να νιωσεις τιποτα. Πρεπει να ειναι ησυχα και σκοτεινα. :stuck_out_tongue:
Ειναι εθισμος παντως. :oops: Πλεον απο τον τιτλο και τα πρωτα secs βγαζω κατα 80% την υποθεση στο μυαλο μου. :stuck_out_tongue:

καλά αυτό το βασισμένο σε αληθινές ιστορίες είναι μεγάλο ψέμα ρε . πήραν ξερωγω πως αναφέρθηκε βιασμός μιας γυναίκας από τον άντρα της και αυτή τον δολοφόνησε και το έκαναν πως στο τέλος αυτή τον τάησε στα γουρούνια .

#-o
δν λέω πως μερικά από τα επεισόδια μπορεί να είναι αυτούσια πραγματικά περιστατικά , αλλά από ένα σημείο κ μετά η φαντασία τους οργιάζει … :stuck_out_tongue:

Ναι ρε ενταξει το παραποιουν οσο δεν παει το σεναριο, δεν αντιλεγω. Αν ειχες δει αυτο με τους σαταναδες παντως (το αγγελικα προσωπα) ειναι οντως αληθεια, ενας φιλολογος στο σχολειο μας το ελεγε. :!: Κι εγω νομιζα οτι ηταν τελειως μουφα η ιστορια. :stuck_out_tongue: