Premier League

Εχει μερικα χρονια ακομα ο τσιχλας. Για την ωρα παντως ειναι ο μονος προπονητης ο Μουρινιος που θα μπορεσει να γεμισει εστω το δεξι παπουτσι του Σερ.

Εγώ γιατί βλέπω κάποια “κουφή” επιλογή ως προπονητή στη μετα-Ferguson εποχή;

edit: Η Chelsea παίρνει Torres, οι αρουραίοι παίρνουνε Suarez κι εμείς κοιμόμαστε. Θα μου πεις…πάλι πρωταθλητής δε θα είσαι στο τέλος; Ναι, αλλά. Θέλω και Ευρώπη γαμώ.

ή συντάκτες ψάχνουν κ δεν το λένε, ή μαλάκες

όπως κ να έχει το ποσταρω μηπως ψηνεται κανεις σας

Τι έκανε η νιουκάσλ χαχαχαχα. Πρώτη φορά στην ιστορία της πρεμιερ προηγείται ομάδα με 4 γκόλ και δεν νικά

δικο σου στατιστικο αυτο

μπορω να βρω πολλα ματς που καποιος εβαλε 4 και δεν νικησε

Άλλο έβαλε 4 και άλλο προηγείται με 4…

Το έβλεπα, το γκολ της ισοφάρισης τουΤιοτέ ήταν φοβερό…

σορι μισαντερστεντινγκ

ειδα β μερος, κλασαμε στο γελιο, παντα τετοια ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ:D
(αν και ο ρεφ ηταν οπου φυσαει ο ανεμος)

Ωραίοι είμαστε και μεις, 1-2 στο ημίχρονο με γουλβς. Άντε να δούμε

Καιρός ήταν.

Tα κορακια ολως τυχαιως ευννοουν εστω και εμμεσα την Man U.
Tι εγινε μονο εδω εχει παραγκα ? :stuck_out_tongue:

θελει τιτανια προσπαθεια να κερδιζεις 0-4 και στο β μερος, οχι μονο να μην κανεις ουτε μια φαση ή σουτ, αλλα να τρως 4 τεμαχια, οσο και να σε παιζει ο διαιτητης…

δεν πειραζει, ενα χ να φερεις με τη συμπιλιτισσα κι ολα ανοιχτα παλι μετα… :stuck_out_tongue:

αποπανε,:stuck_out_tongue: μη φας

οντοπικ, τα κουρελια τραγουδανε ακομα, σκατα στους νεοπλουτους, κρατα ρε Λιβερπουλ!

Merikes fores skeftomai thn omada pou phre to Champions League to 2005, se sxesh me thn fetinh kai anapolo palies kales stigmes.

Αγαπάμε Λίβερπουλ 8)

μεγαλη η λιβερπουλ,αξια νικητρια,γελαω με τσελσι.
@lost paradise:νοσταλγεις και εσυ τζιμαρα τραορε και ιγκορ μπισκαν ε?:stuck_out_tongue:
γενικα παντως ηταν τεραστιο το κατορθωμα αυτης της ομαδας τοτε,αλλα με τα χρονια εχει υπερεκτιμηθει λιγο πιστευω.δεν ειχε και κανενα καταπληκτικο ροστερ,μην ξεχναμε οτι πηγε να αποκλειστει απο τον θρυλο στους ομιλους τοτε.

μεγαλε εγω αμα θελω θα το δω το ματς! εσυ τι θα κανεις εκεινη την ωρα??? χαχαχαχαχαα :lol::lol:

Πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα, Φλεβάρη μήνα, με τη United να έχει μακράν το χειρότερο roster της τελευταίας πενταετίας-ίσως και παραπάνω. Γι’αυτό, πρωτευουσιάνοι και γαλαζοπανιώνιοι…

…μη γλείφεστε. Πάλι στην πείνα θα μείνετε.

Λονδρέζοι: Φιλάκια