Real madrid

Δεν είναι όλοι οι πάγκοι ίδιοι φίλε Ζοζέ. Το Μπερναμπέου είναι λάκκος λεόντων. Έλα στο λιμάνι της καρδιάς μου, μπας και δούμε άσπρη μέρα…

Χρυσή ευκαιρία λοιπόν να πάρει φέτος το Τσάμπιονς Λιγκ (και να γίνει ο πρώτος στα χρονικά με 3/3). Είναι οξύμωρο να το χει πάρει με Ιντερ και Πόρτο και όχι με την Ρεάλ του Κριστιάνο, Μπενζεμά, Εζίλ και Χάβι Αλόνσο.

Καθόλου οξύμωρο, το ρόστερ της Ρεάλ είναι όπως πάντα, φτιαγμένο για να πουλήσει φανέλες αλλά όχι για να κατακτήσει τσ.λ. Το ακριβώς αντίθετο με την Ίντερ του 09/10 δηλαδή.

το ροστερ της ρεαλ τελευταια ΔΕΝ ειναι φτιαγμενο για να πουλαει φανελες… μια χαρα μπορει να παρει το τσ.λ. οπως μπορουσε και περσι…

Ναι οπωσδήποτε, Μπενζεμάδες, Ντι Μαρίες, Μαρσέλοι, Μόντριτς, Κόντριτς είναι οι παίκτες που θα φέρουν τσάμπιο λιγκ :!:

αυτο που λες ειναι περιπτωση σιτυ… η ρεαλ των κασιγιας,πεπε,ραμος,κοεντραο,τσαμπι,οζιλ,κ.ροναλντο σηκωνει τσ.λ… και αν πηγαινε περσι τελικο πιστευω οτι θα το παιρνε ευκολα…
οσο και αν σεβομαι την τσελσι και το τρομερο ποδοσφαιρο που επαιξε περσι, δεν θά αντεχε…

Δεν πήγε τελικό όμως, γιατί ήταν λίγη στα μόνα δύσκολα ματς που έδωσε στην διοργάνωση.

στα πεναλτι αποκλειστηκε… και αν θυμασαι, στο πρωτο μισαωρο στο μπερναμπεου θα επρεπε να εχει τελειωσει η προκριση… με το αν δε γαμησε κανεις βεβαια απλως το λεω επειδη θεωρω οτι εχει ροστερ για τσ.λ. και το απεδειξε… φετος ειναι χειροτερη ομως χωρις λογο, περιμενω να ξυπνησουν στα νοκ αουτ

Έφαγε γκολ στο 90 στη Γερμανία και δεν τέλειωσε το ματς στο Μπερναμπέου γιατί το κέντρο και τα πίσω άκρα της είναι πιο λίγοι κι από λίγοι.

Τσάμπιονς λιγκ φέτος μπορεί να πάρει, όλα γίνονται σε αυτή τη ζωή, αλλά δε θα το έπαιρνε ποτέ παίζοντας κόντρα στους καμικάζι Καμπιάσο, Ζανέτι, Ετό και σία της Ίντερ του Μουρίνιο που ανέφερε πιο πάνω ο Σκορτζ.

Eκεί κατάλαβα και όπως οι περισσότεροι δηλαδή ότι δεν θα προκρίνονταν ποτέ.:wink:

μμμ κρισπ μιλας για τον ιδιο προπονητη ομως, χωρις μουρινιο οι καμικαζι ηταν γατακια του καναπε… οποτε στο ρεαλ2012-ιντερ2010 με 2 μουρινιους οντως θα παω και εγω με τους ιταλους…

Προφανώς και μιλάω για τον ίδιο προπονητή αφού η κουβέντα ξεκίνησε αναφορικά με τις ομάδες του ΙΔΙΟΥ προπονητή που έχουν κατακτήσει το τσ.λ. σε αντίθεση με τη Ρεάλ και το “οξύμωρο” του θέματος.

Βέβαια είναι λίγο να αποκαλούνται αστείο γατάκια του καναπέ ο Ζανέτι και ο Ετό, αλλά είσαι ο δρ. αμπαλοβ οπότε το κατανοώ. Άλλού χώλαινε η Ίντερ τα προηγούμενα χρόνια.

ναι γατακια ηταν ολοι στην ιντερ και λουζερ οσο δεν παει … καθαρα λογω μουρινιο το πηραν που ξερει να παιρνει το μαξιμουμ απο καθε εναν, ειδικα οταν παιζει στην κοντρα… Γι’αυτο δεν κανει τα ιδια στη ρεαλ…

:blink:
Δόκτωρα, αναρωτιέμαι αν πείθεις έστω τον εαυτό σου μ’ αυτά που γράφεις.

Με Γιουναιτεντ στους 16!!!Περαστικα μας

Αποδείξτε μου την αξία σας απέναντι στο υπέρτατο μίασμα του σύμπαντος…
Κάντε με να σας αγαπήσω ακόμα πιο πολύ.
Δεν θα αντέξω, αν…

Στην κατασταση που ειναι η ομαδα θα μας κανει ο Ολλανδος με τον Ρουνει αλογα!!!

Οπως εγραψα και στο θρεντ των διαβολων μιλαμε για Clash of the titans αναμεσα στις αγαπημενες μου ομαδες.Παντα ημουν ομως διαβολος οποτε και τωρα θα παω με την μεγαλυτερη αγαπη μου.Ευχομαι να δουμε ματσαρες και να απολαυσουμε μπαλαρα οπως αρμοζει σε δυο τετοιους θρυλους.

για πλακα στην οχταδα… ασ’τη γιουναιτεντ ειναι πεσμενη, μην κοιτατε που παει τρενο στην αγγλια, 90-10 υπερ της σφυρανε…

ενω τη Ρεαλ την σφαζουν :p:p