Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

no offence κοπελια… :-s

Guillotine Ευελπίδων 97
Έναντι δικαστηρίων

Δεν ήξερα ότι υπάρχει, πήγα το σάββατο.

Παίζει Metal απ΄όλα και το πάει σχετικά καλά, έχει και πίστα σαν το αγκάθι και το χωρις ανάσα

ναι το εχω ακουστα κ εγω, μια απο αυτές τις μερες θελω να παω σιγουρα, αντε να ειναι κατι καλο ! ωραιο ονομα παντως για μαγαζι…

Πως πας με συγκοινωνια εκει περα?

(Για Guillotine μιλαω.)

Πολυ ευκολα το Legacy. Τιμες, εξυπηρετηση, περιβαλων, μουσικη, καθως και ειναι πολυ προσιτο να πας.

[B]thesis…[/B]
Γιατι εχει πολυ καλους ντι-τζεϊ και παιζουν ροκιες απο το '60 μεχρι και σημερα ΕΚΤΟΣ απο τα εμετικα συγχρονα μεταλλο-καφρακια…:p:roll:
Μπορει στους πιτσιρικαδες να αρεσει το μεταλ, αλλα εγω το σιχαινομαι…Ειμαι γερος, πως να το κανουμε, εγω μεγαλωσα μεσα στο crazy, hombre, la luna, bobbys, big apple και problem (rebound…)
Εχει παει κανεις μετα την προφατη ανακαινιση??? Θελει λιγο δουλεια ακομα, αλλα αλλαξε προς το καλυτερο, και εχει κατεβασει και τις τιμες του…

Οταν λεμε σιχαινομαι το μεταλ, εννοω τις καφριλες με τα βοθρωδη φωνητικα της τελευταιας δεκαπενταετιας…Για να μην παρεξηγουμαστε…:wink:

Δεν έχω πάει RAinbow οπότε ψηφίζω χαλαρά Underground μιας και έχουμε πήξει στην trendypozeria!

Davidian το mosquito έχει ξανανοίξει επί της ελευθερίου βενιζέλου στο ύψος του παλιού woody αν ξέρεις σε ένα νεοκλασσικο.

Απο όσο είδα είναι

Τρόλευ 15
Λεωφορεία 035 140 224

Αλλά ψάξτε το εδω

http://www.oasa.gr/

Στ’ αρχίδια μας το πού μεγάλωσες και τι σιχαίνεσαι.

Χωρίς παρεξήγηση, βέβαια, έτσι?

Κλαίω με την “πολιτική ορθότητα” του σάητ. :lol:

Το Θέσις παίζει όντως καλή μουσική, πάω εκεί λόγω περιοχής τα τελευταία 5 Σάββατα, και αυτή την Παρασκευή πάλι θα πάω που έχει ένα καλό live.
Τώρα όμως όσον αφορά το σχόλιό σου για την ανακαίνιση, διαφωνώ. Δεν έχει καθόλου σωστή ατμόσφαιρα σαν διακόσμηση, πριν ήταν πολύ πιο ωραίο. Έτσι όπως έγινε σαν αίθουσα καφενείου είναι και γενικά δε σου αφήνει καλή αίσθηση. Σώζεται μόνο και μόνο λόγω μουσικής.

Κι έχει και κήπο για το καλοκαίρι.

που είναι αυτό? δεν το έχει πάρει καθόλου το μάτι μου αυτό και περνάω συνέχεια από εκεί :-s

εγώ το mosquito το είχα αφήσει εκεί που γίνονται τα έργα για κάποιο πάρκιν. Σε ποιο ύψος της Ελευθερίου Βενιζέλου έχει πάει; ψήνομαι να πάω πάλι :roll:

dr. feelgood γιατί καλύπτει και τα punk και τα metal γούστα του καθενώς. Μετά από αυτό μάλλον 45 μοίρες.

Ελ. Βενιζέλου 179, λίγο μετά την στάση Μηδείας-Μυκάλης του τραμ.

ΔΕΝ θα διαφωνησω, οτι εγινε λιγο ψυχρο, γιατι γυμνωθηκαν οι τοιχοι και φαινεται αδειο…Γι’αυτο ειπα οτι θελει λιγο δουλεια, για να δειξει…Σαν διαρυθμιση χωρου, εμενα μ’αρεσει απειρως περισσοτερο…Τα παιδια παντως, από,τι λενε, συντομα θα βαλουν διαφορα καδρακια και διακοσμητικα, για να “ζεστανει” ο χωρος…
Καθε αρχη και δυσκολη!

Aπο μενα σιγουρα Feelgood

καλησπερα και απο εμενα για να ξεκαθαρησουμε καποια πραγματα οταν λετε underground ενωειται το καφε γιατη εγω εχω εγγυημενη διασκεδαση εδω περα
"RAGNAROK CLUB" A.METAΞΑ Κ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΠΛ.ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΜΠΥΡΕΣ,ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΤΑ,ΔΥΝΑΤΑ ΣΦΗΝΑΚΙΑ Κ ΜΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΠΟΛΥ Κ ΚΑΥΤΟ HEAVY METAL.ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕ ΒΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.OI DJ’S TOY CLUB EΓΓΥΗΣΗ!!! μολις 10 μετρα διπλα απο το καφε

alley cat…θα πεσει κεραυνος να με καψει αν ψηφιζα κατι αλλο

τακτικος, και κατά περιοδους τακτικοτατος, θαμωνας τα τελευταια 4 χρόνια

και στα περισσοτερα της λιστας παω δλδ, αλλα σιγουρα οχι τοσο, οσο στο αλλευ