Καλύτερο rock bar στην Aθήνα

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΩΡΑ!!

Summary

Θέλω να σε δω! :slightly_smiling_face:

^ να τρομάξω? ;p

Δεν το βρίσκω, αλλά θα επανέλθω οπόταν. Φωτο μιας παραγγελίας σχετική με φραπέ είναι, νθ ματς.

1 Like

Κι εγώ πάντως πίνω φραπέ στη δουλειά, αν ξέρεις να τον φτιάχνεις είναι όντως τίμια λύση και επίσης γλυτώνεις πολλά λεφτά!
Στο σπίτι ωστόσο καθότι έχουμε και εσπρεσσιέρα, τρομάρα μας, φτιάχνω το εσπρεσσάκι μου, το κάνω και φρέντο με λίγα παγάκια και κάνα ελληνικό ( η καλύτερη γεύση καφέ μάλλον).
Α για ροκ μαγαζιά λέμε, ναι και που λέτε έχω να πάω καιρό αλλά με καλή παρέα θα πήγαινα κάνα Rainbow για την φάση, αν και η φθηνή βαρελίσια μπύρα που έχει είναι μπουγαδόπλυμα

3 Likes

Α μπράβο, αυτή ήταν η λέξη που τόσα χρόνια έψαχνα για να την περιγράψω!

1 Like

Επίσης Τιθόρα είχα πάει πριν κανα 2μηνο για καφέ που κατέληξε σε μπύρες αλλά στο κλαμπ έχω να πάω καμιά 10ετία, αλλά πάντα θα θυμάμαι με αγάπη τη μελαχρινή barwoman που δεν μας έδινε καμία σημασία…

1 Like

Mου έλειψες! :slightly_smiling_face:

Summary

Επίσης, κάθε μέρα επί δύο μήνες βλέπω τη μαμά μου, τον μπαμπά μου και τον σκύλο μου… Μπάφιασα!

Εγώ είμαι της Arch είναι και δίπλα στο σπίτι μου, κέντρο σκάω Foxαρα σταθερή αξία παίζει από Slayer μέχρι Prodigy και από Kyuss μέχρι Ministry οπότε περνάω και γαμω και εκεί, Fame στο Περιστέρι δυνατή επίσης, Rainbow ανάλογα το τι αφιέρωμα έχει

1 Like

Ναι ρε, τρομερή η Arch!

1 Like

^Όντως? Μια φορά είχα πάει, πάνε και άπειρα χρόνια και σχεδόν δεν τη θυμάμαι.
Fame οκ ήταν 1-2 φορές που έχω περάσει, είχα πετύχει και πρόγραμμα κλασικούρα οπότε μια χαρά, Fox ΔΕΝ αντέχω πια (ου γαρ έρχεται μόνον…).

Πλέον φαντάσου είναι τριώροφη, παίζει να ναι η μεγαλύτερη μπυραρία στην Ελλάδα, δεν ξέρω για άλλη σε τέτοιο μέγεθος, βέβαια ο κόσμος της είναι ότι να ναι αλλά εγώ για τη σούρα και τη μουσική πάω, κατά τα άλλα foxαρα θρησκεια

'Οχι fox ρε παιδιά όσες φορές και να έχω πάει παιζει metallica - seek and destroy megadeth - symphony slayer - angel of death η κασέτα της κασέτας μόνο για να βρεις γκόμενα είναι εκεί.

2 Likes

Η λύκαινα με απαξιώνει. ;p

1 Like

Έχει ωραία μωράκια και έχει και φάσεις με stoneries υπερτιμιες

1 Like

Έχω ξεχάσει πια πως είναι τα ροκ μπαρ… να σας πω για παιδότοπο αν θέλετε :neutral_face: :mask: :woozy_face:

6 Likes

Φοβερή η Arch αλλά μπυραρία. Δεν ξέρω αν πιάνεται στα ροκ μπαρς ή πως τα λέτε εσείς οι νεολαίοι τελοσπαντων

1 Like

Εντάξει έχουμε περάσει από αυτή την φάση τώρα μεγάλωσαν… :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Τι παλιμπαιδισμός είναι αυτός; Εντάξει κι εγώ έχω περάσει από τη φάση παιδότοπος. Με πήγαινε η μαμά μου όταν ήμουν στο νηπιαγωγείο. Χοχοχο!

1 Like

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Σατανά :rofl: :rofl: :rofl:

Και για πειτε, παίζει τίποτα καλό;; :rofl:

Ωραίο μαγαζί για ροκ (και λίγο μεταλ) αλλά και καλή συλλογή από μπύρες είναι και το pentagram στο νέο Ηράκλειο.

4 Likes