Rocking.gr goes Wave FM!

Μην φοβασαι ειναι στο νο.1 ελπιζω…:?

MAIDEN MONO STO NO1!!!
Για να λετε εκπληξη στο νο1,περιμενω suburbs στο 2 αλλιως κατεβαινω πατρα επι τοπου…

Μπράβο παιδιά που υποστηρίζετε τις επιλογές σας.Διαφωνώ με κάποιες βέβαια αλλά μου αρέσει που βάζετε και μπάντες που στον επόμενο κόσμο εκτός Ελλάδας έχουν κοινή αποδοχή.Οπότε πιστεύω πως στην λίστα σας θα πρέπει να έχουν χώρο και οι τεράστιοι DISTURBED που στην Ελλάδα μας δεν είναι τόσο γνωστοί.Ευχαριστώ που μου μάθατε τους Midas Fall kai Taddy Porter!!

Γι’ αυτο ανησυχω

οχι παιδια μαλλον δεν θα ειναι μεσα…

Να τη η εκπληξη!
Avenged Sevenfold [SPOILER]με Portnoy[/SPOILER]

Όχι και τόσο ευχάριστη, αμερικάνικα καραγκιοζιλίκια για μένα αλλα όπως και νά χει πουλάει όπως η Lady Gaga, life as we know it…

Κοιταξτε γενικα ειμαι ευχαριστημενος αλλα περιμενα στο 1 τους Maiden η καπου μεσα στα 5#-o δεν πειραζει…

παλι καλα,
αλλα δε το περιμενα…
θα ελεγχθει.

Arcade Fire στο 1.
Παίρνω ποπ κορν και πάω να χαζέψω τα μπινελίκια που θα πέσουν στην κεντρική. :lol::lol::lol:

τουλαχιστον μου μαθατε τους samsara blues experiment και τους widespread panic

γλυτωσαμε τους μαιδεν
και του χρονου:bye:

καντε ενα ποστ ολοι την λιστα ρε…
Arcade Fire 1η?
μπράααβο εγω τους ειχα μεσα στην 5δα αλλα οχι και για πρώτους…

εντιτ: οκ την ειdα στην κεντρικη… :smiley:

Μήπως μπερδεύτηκες και νομίζεις ότι είμαστε σε forum του Hammer? ΟΙ Maiden βγαίνουν πρώτοι στα μουσικά μέσα που αγοράζεις, εκεί δεν σου χαλάνε χατήρι, εδώ είναι τζάμπα φίλε μου, θα δείς και καμιά ποζεριά αλλά δεν θα δείς Maiden, ίσως σε -20 χρόνια θα τους έβλεπες πρώτους, όταν το άξιζαν δηλαδή.

Κοιτα σχεδον ολοι οι λιστα μου αρεσε εμαθα samsara blues experiment και widespread panic, αλλα πολυ απλα περιμενα καπου εκει μεσα τους maiden για να σου πω τν αληθεια τους περιμενα στο τοπ 3

μπράβο παλικάρια για την εκπομπή…
ωραία ήταν…
και ψήθηκα να ακούσω και 3 μπάντες που δεν είχα επαφή…

άντε και του χρόνου.! :smiley:

καλη λιστα αλλα περιμενα Crippled Black Phoenix 5δα,DEP μεσα στα 30(ντροπή) και POS οχι τοσο ψιλα…

εγω απο τα 30 ξερω τα 19 ρε…
αααα εχω μείνει πισω θα τα τσεκαρω!!!:stuck_out_tongue:

εγω τα 12 ηξερα και εχω ακουσει τα 7

δεν είπα οτι δεν είχα επαφή με μόνο 3 μπάντες…απλά με εψησαν συγκεκριμένα 3.

αν άκουγα και belus…:roll:

Δεν πειράζει, άκουσες Rotting Christ :lol::lol: