Rocking.gr radio!

Ωραία ιδέα, ψήφισα ναι.

Ελπιζω να εχει ο δασκαλος- nihilist δικια του εκπομπη!!!

Αν κάνω εγώ εκπομπή θα κλείσει το ΕΣΡ τον σταθμό… :lol: :lol: :lol:

Και θα ειναι για το καλο ολων μας!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Εάν κάποιος τυχαίνει να γνωρίζει κάποιο site σχετικά με τη νομοθεσία των online ραδιοφωνικών σταθμών ας μας φωτίσει 8)

www.sportfm.gr

Εδω εχει για radio-live…

Αν ειναι αυτο που θες…

μπες στο υπουργειο τυπου και εχει ολα τα αρθρα σχετικα με τη νομοθεσια για τα ΜΜΕ

http://www.minpress.gr/minpress/index/legislation/legislation-greek/legislation-greek-law.htm

Αν γίνει και βάλετε ράδιο τελικά, θα είναι μόνο κατά τη διάρκεια της επίσκεψής μας στο rocking ή και ανεξάρτητα σε περίπτωση που θέλουμε να μπούμε σε άλλη σελίδα; :-k

Απιστευτική ιδέα που λέει και ο Γκι!!

Το δεύτερο φυσικά :slight_smile:
Να δούμε όμως πρώτα τι χρειάζεται για να γίνει αυτό.

Και να ρωτησω, θα κανουν οι συντακτες εκπομπη, η θα παιζει non-stop?

Εδώ δεν ξέρουμε αν ποτέ θα γίνει ο σταθμός, θα έχουμε βγάλει και πρόγραμμα; :slight_smile:
Όλα είναι υπό έρευνα ακόμα και λογικά, αν αποφασιστεί να το προχωρήσουμε, θα πάρει ένα διάστημα μέχρι να τακτοποιηθούν όλα.

Θα μπορούμε και εμείς τα μέλη να κάνουμε εκπομπή?:-k

Δεν νομίζω, αν κρίνω από τον μεγάλο αριθμό τους.

Δεν χρειαζεται κι ολας… Οι συντακτες μονο αρκουν… Εξαλλου, ο καθενας καλυπτει ενα μεγαλο μουσικο ευρος…:wink:

Εκτός αν έχεις βίσμα :wink:

Έχω paypal πάντως για εύκολη λύση.
Ααααν ενδιαφέρεται κανείς :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κρίμα θα’χε πλάκα να είχε το κάθε ενδιαφερόμενο μέλος co-operation με άλλα κλπ :stuck_out_tongue:

Χμμμ…!!!
44 προς 2 ειναι μια παρα πολυ καλη αναλογια! Δεν νομιζετε…???
Αντε ρε παιδες ψηφιστε περισσοτεροι μηπως και γινει τελικα το rocking radio πραγματικοτητα!
Αντε να ακουστει και καμμια μουσικη της προκοπης επιτελους…!

Ναι αλλά να κάνουμε και τα μέλη εκπομπές!!!