Roger Waters touring The Wall 2010 - 2011

Φαίνεται πως ο Roger Waters μετά την Dark Side of the Moon περιοδεία, ετοιμάζεται να περιοδεύσει ξανά με το The Wall αυτή τη φορά! Φήμες έχουν ήδη ξεκινήσει να διασπείρωνται όσον αφορά τους σταθμούς τις περιοδείας. Το thread ανοίγει με σκοπό την πληροφόρηση από όποιον γνωρίζει τίποτα για την περιοδεία (μουσικούς, ημερομηνίες κλπ)

πηγή: http://www.pinkfloydz.com/

‘Ελα να περνάει και απ’ τα μέρη μας!!!

Γι’ αυτό πρέπει να πιέσουμε τους διοργανωτές με την φωνή μας μέσα από το forum!

Ναι, ναι αυτό μπορούμε να το κάνουμε! Παρακαλούμε, φέρτε Roger Waters και απο δώ!!! :bounce::bounce::vibrate:

Eιμαι αρκετα σιγουρος πως μετα την περα για περα επιτυχημενη προσελευση το 2006 για το Dark Side Of The Moon (και οχι μονο) στην Μαλακασα, οτι και αυτη η περιοδεια του Waters θα περασει απο τα μερη μας. Φανταζομαι για καλοκαιρι μιλαμε, να εχουμε ξεμπερδεψει και με τον ΕΣ να το βιωσουμε και αυτο

Ντάξει και στου διαόλου την μάνα να παίξει θα πάω, δεν παίζει.

Αχ και να έπαιζε μαζί του και ο Gilmour! Θέλουμε Wall στην Αθήνα ρεεεεεεεεεεεεεεε!! Όπως είπε και ο Tasosgeo, ταξιδεύω ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ για να το δώ αυτό!

Έτσι, έτσι, τέτοια νέα να ακούω, να χαίρομαι!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Μετά την υπέροχη εμπειρία του 2006, ετοιμαζόμαστε για μία ακόμη πιο υπέροχη! :smiley: 8)
Είμαι αισιόδοξος ότι θα έρθει και Ελλάδα, και ελπίζω φυσικά και σε έναν καλύτερο χώρο, και όχι πάλι στην Μαλακάσα με τις… ηλεκτρικές καταιγίδες και όποια άλλα φαινόμενα. :stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω αν θέλω να γίνει.

Αν γίνει και το δω (έξω προφανώς σιγά μην εμπιστευτώ Didi), μετά μάλλον θα χάσω κάθε διάθεση να δω οτιδήποτε άλλο. Μέχρι και κατάθλιψη μπορεί να φτάσω…

Φερτε τον λεμεεε! Μακαρι παντως θα ειναι μεγαλη συναυλια!

Αυτά είνα!!! Μακάρι και από τα μέρη μας… :papas:

Η συναυλία του 2006 είχε τον καλύτερο ήχο που έχω ακούσει ποτέ σε live!
Ακόμα ανατριχιάζω όταν μιλάω για κείνη τη μέρα!

Δε μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει με το the Wall…

Κλαίω μόνο με την ιδέα

+10000…fingers crossed κτλ…θα ειναι υπερθεαμα λογικα και με ψηνει ασχημα…μακαρι,αναμενουμε με αγωνια…

Αναστατώθηκα τώρα γαμώ. Δεν μπορώ να ηρεμήσω…

ποιός μπορεί να ηρεμίσει?

το 2011 φερτε τον να τον δουμε κ εμεις… δεν γινετε να χασω ολες τις καλες συναυλιες λογω του κωλοστρατου γμτ

+άπειρο.Θα γίνει χαμός

Μακάρι :papas::papas::papas::papas::papas:

Μετά μπορώ γεράσω ήσυχος…

Σίγουρα δεν περίμενα να ξαναζήσω κάτι παρόμοιο με το 2006 αλλά αν γίνει κι αυτό τι να πω; Θα πάω να ανάβω λαμπάδες! :stuck_out_tongue:

Φέρτε τον λέμεεεεεε :bounce: