Roger Waters touring The Wall 2010 - 2011

Μωρε θα ρθει

Και μην ξεχνιόμαστε

[SPOILER][/SPOILER]

φερτε τον πανω απο μια μερα ε…

Παραπάνω από μία μέρα σε ανοιχτό γήπεδο όπως θα είναι αυτή η περιοδεία δύσκολο

Ωχ μωρέ,χειρότερος κι απ τους Prodigy κατήντησε κι αυτός…

Λιγα τα λογια για τους Prodigy :lightsabre::lightsabre::lightsabre:

Ειπαμε,Γκρηκ Τουρ και γκεστ Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο Comfortably Numb πανω στον τοίχο με ανοιχτά χέρια

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΕΚΑΝΑ ΗΧΟ/ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ

Πολύ δυνατό πραγματικά…είναι σα να έχει συμβεί.
Πες τα κι ένας άλλος πια για τον τριμάλακα το “Βασίλη” , δε τα λέτε δε τα γράφετε…

γενικα οταν δε μας αρεσει ενας μουσικος δε χρειαζεται να τον στολιζουμε καθε φορα που τον αναφερουμε

περα απ αυτο

τζιμυ ΟΧΙ :smiley:

ωραίο θα είναι αυτό. Λογικά σε στάδια δεν θα γίνει sold out άμεσα, οπότε όποιος θέλει προλαβαίνει να κανονίσει κάτι. Αξίζει τον κόπο. Ξέρει κανείς αν θα ανακοινώσει τίποτα για Λονδίνο?

Προσωπικα εχοντας δει 4 φορες το The Wall (και μια αρκουσε, αλλα ας οψεται η φαση του DVD και οτι τον ειχα δει εξωτερικο πριν ανακοινωθει Ελλαδα) και μια το Dark Side Of The Moon, το μονο που θελω και με νοιαζει πλεον ειναι να ακουσω τη Stratocaster του Gilmour ζωντανα… Ι got enough of Waters πιστευω.

30/8 ή 1/9 βλέπω να τις αφήνω κενές όπως και να χει… ειδικά Σόφια που είναι και 4-5 ώρες από δω πάνω… και θα παίξει και φθηνότερο τικετ από δω… εκτός αν καταφέρουμε να φτάσουμε τους μισθούς τους μέχρι τότε οπότε θα ναι το ίδιο…:stuck_out_tongue:

παντως πλακα πλακα δε μας χωραει το προγραμμα. γιατι η λογικη λεει οτι ερχεται οταν κατεβαινει και προς Βαλκανια, που εκει δεν υπαρχει κενο. εκτος αν μας βαλει μετα τη Ρωμη που εκει εχει ενα κενο 10 ημερων (το οποιο ομως ισως ειναι και διαλειμμα).

[SPOILER]δε μας χαλαει η Σοφια, ακομα και Βουδαπεστη, Βουκουρεστη ή και Βελιγραδι σκεφτομαι για να το συνδυασω και με κανα 4ημερο εκει. λεφτα δεν υπαρχουν βεβαια…θα δουμε[/SPOILER]

Aυτο με την προπαραγγελια που υπαρχει ειναι για VIP κλπ η και για κανονικα εισητηρια?

Kαι μετα την Ρωμη κολλάει χαλαρα αλλα και μετά το Βελιγράδι όπου έχει 3 μέρες κενό.

Και μετα γενικότερα

:papas::papas:

Άντε να δούμε. Και διακοπές να κάψουμε και εξεταστικές. Λεφτά δεν έχουμε βέβαια, να τα πουλήσουμε όλα. Τη σωβρακοφανέλα του παππού, άμα είναι και τον παππού μαζί, κάτι θα κάνουμε.

Και ξανά :papas:

Αν γίνει κάτι, θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να πάω… Νομίζω πως θέλω να μείνω με την περσινή ανάμνηση.

μονο μη παω στον κωλοστρατο γαμω τη μανα τους

Αν ερθει εδω ειμαι ηδη μεσα, για εξω δεν το κοβω, προεχουν αλλα φετος (Maiden England…:vibrate:). Παντως εχει κενα το προγραμμα για να μας χωσει.

Ενημερωτικά…
Για Βελιγράδι οι τιμές είναι 62 Ε για ορθίους και 80 στις κερκιδες,για Σόφια 85 Ε και 95-108 αντίστοιχα…Οι τιμές αφορούν αγορά από το site του Waters