Rolling Stones

Εντάξει, θα σκουπιστεί με καμιά χούφτα χιλιοδόλλαρα ο Mick και θα το ξεπεράσει :stuck_out_tongue:

1 Like

Ενημέρωση 2 ώρες πριν τη συναυλία τους στο άμστερνταμ.
Πόσες οι πιθανότητες να γίνει η συναυλία στο μιλάνο σε 8 μέρες; λίγες θα έλεγα. Τι γκίνια παίζω ρε πστ μου :pensive:

Μοιρασμένες, θα έλεγα εγώ. Έχει 8 μέρες να το ξεπεράσει ο Mick :wink:

2 Likes

Ενα ειναι σιγουρο.
Οι τυποι εχουν τους καλύτερους γιατρους στον πλανητη.

1 Like

Προχωράμε με συγκρατημένη αισιοδοξία.

Έχασα τον ύπνο μου χτες, πρέπει να είδα 10 διαφορετικά όνειρα ότι δεν θα γίνει τελικά.

2 Likes

7 Likes

Λογικά είναι μικρή περιοδεια. Θα έχει και το χειμώνα έτσι?

Ποιος ξέρει.εγω έχω εισιτήριο για Λονδίνο και δε ξέρω αν θα τους δω:joy::joy::joy:

Για ποτε ? Γιατί εγώ θα είμαι Λονδίνο Οκτωβριο μέχρι αρχες Νοεμβρίου

3 Ιουλίου είναι ρε

Ε μας γαμησες :rofl:

:joy::joy::joy::joy:.και να ξέρες πόσο με έχει γαμησει εμένα το ταξίδι αυτό.ακυρωσεις πτήσεων κλπ

1 Like

Γίνεται λίγο χαμός στην Αγγλία αυτή την στιγμή ακυρώνουν αρκετές πτησεις. Έχω αρκετούς πελατες που δεν ήρθαν Ελλάδα

Στο Μιλάνο ο Mick

Απεθαντος είναι😂

3 Likes

Πρόσθετη ημερομηνία 3 αυγούστου στο βερολίνο, εισιτηρια από 29 ιουνίου. Σπεύσατε

1 Like

Τέλειος κ στο Λονδίνο ο Μικ,150 χρόνια να ζήσει ο ατιμος.ευτυχως πήγα κ ήρθα με μικρές καθυστερήσεις στα αεροπορικά,τυχερός,ένα χάος τα αεροδρόμια.

4 Likes
3 Likes

https://youtu.be/_mEC54eTuGw?si=AyejkpAHLvSjLok1

Τι ωραίο old school κομμάτι! Σπουδαίο video clip, as well!

Ίδια κατηγορία με το thread του Ozz: κάθε φορά που βλέπεις νέα ανάρτηση, σκέφτεσαι μήπως πέθανε κάποιος - και τούτοι εδώ είναι και μεγαλύτεροι ηλικιακά!
(Ποιος ήταν περισσότερο χωμένος στις εξαρτήσεις δεν μπορώ να ξέρω, άλλωστε πρόκειται για ιατρικά θαύματα που ζουν ακόμη αυτοί οι τύποι!)

1 Like