Νέες κυκλοφορίες 2023

Έσκασε! Με feat. Randy Blythe από Lamb of God.

3 Likes

Έχει ακούσει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

Η υπερμπαντάρα ανακοίνωσε νέο δίσκο:

Ήδη το πρώτο δείγμα είναι δυνατό μεράκλωμα.

Βέβαια, πέρσυ Δεκέμβρη έβγαλαν και split με τους λατρεμένους chaotic immigrindcore ήρωες Chepang που περιείχε “χαμένα” κομμάτια, οπότε θα έπρεπε να το περιμένουμε, αλλά ποτέ δεν ξέρεις με τους Racetraitor.

Επίσης, οι Chepang ανοίγουν και αυτοί κεφάλια με το φετινό “Swatta”:

Αυτά.

3 Likes

Αν και μπορει απλα να μην το προσεξα, αλλα κανενας εδω και 3 βδομαδες?
Νεο Rolling Stones μετα απο 200 χρονια, περιμενα λιγο περισσοτερο buzz στο φορουμ.

Οπως και να χει… το εχω δει ηδη δεκα φορες το βιντεοκλιπ, παντα στο mute βεβαια, για ευνοητους λογους. Α ρε Sydney, μια οπτασια εισαι σκετη. Ισως πρεπει να κανω hate watching το Euphoria…

1 Like
1 Like

Λογικο οκ, εχω και το thread για τους Rolling Stones muted, οπως και την δισκογραφια τους

Track Premiere: Malokarpatan - “Maharal a Golem” - Decibel Magazine
Πάμε για μεγάλα πράγματα εδώ

4 Likes

ΕΒΓΑΛΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΙ ALTARAGE, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕΑΣΔΦΑΣΔΦ

3 Likes

γιατι δεν ακούτε Haunt The Woods;;;

Σχεδόν 8 λεπτά τραγούδι ο καραφλός.

2 Likes
5 Likes

πλέον μπορώ να πω πως έγινε ο αγαπημένος μου post punk δίσκος για φέτος.

1 Like

Την προσοχή σας παρακαλώ, ευχαριστώ.

5 Likes

Κι εκεί που η λίστα έμοιαζε να οριστικοποιείται…

Κάθε μέρα μαθαίνουμε πράγματα. Εγώ ας πούμε είχα τους Γιαπωνέζους Corruupted μόνο ακουστά. Βλέπω τώρα λοιπόν πως κυκλοφόρησαν ένα EP 27 λεπτών, βασικά ένα τραγούδι:

Το άκουσα κι έπαθα μια μικρή ζημιά.

Ακούστε αν σας αρέσει το πειραματικό doom/drone/sludge/ambient, αυτά τα πράγματα τέλος πάντων. Πρόκειται για κάτι πολύ καλλιτεχνικό και πολύ έντονο…

6 Likes

Ο Bleedin’ τους “έσπρωχνε” πολύ αυτούς παλιά στο forum. Δεν άκουσα το EP, αλλά τα παλιά τους είναι πραγματικά “καμένες” κυκλοφορίες που αξίζουν ν’ ακουστούν απλά και μόνο για να δει κανείς μέχρι που φτάνει το πράγμα βασικά (προσωπικά δεν τα αντέχω μετά από λίγο).

4 Likes

Για ρίξε μια αυτιά, δεν μου φάνηκε πολύ καμμένο…

Μπραβο αυτη ειναι μπαντα - εχει κ δικο της θρεντ εεε
Διαφορετικη κατευθυνση καπως πηραν - με εχει ψησει.

1 Like

Εγω παντως το αγορασα μετα απο 3 λεπτά ακροασης και απο εκεινη την ωρα το εχω ακουσει 4 φορές…

Και, με αφορμή αυτούς τότε, είχα φάει μία από τις μεγαλύτερές μου τάπες εδώ μέσα. Μετά από ποστ αποθέωσης από τον Μπλίντιν τολμάω να ρωτήσω “εμένα υπάρχει περίπτωση να μου αρέσουν;” και ο Red Rum μου το ξεκόβει άμεσα: “Από τους Enforcer στους Corrupted; Πας καλά;”.

Άουτς :cry:

2 Likes