SAVATAGE Exclusive European Show - WACKEN 2015!

Εξυπηρετούν και άλλες ανάγκες, για το αυτοκίνητο ας πούμε ένα best of θεωρώ ότι είναι ότι πρέπει, ειδικά ένα μικρό όπως αυτό, απο το να βάλω το χ άλμπουμ μιας μπάντας όπου, εκτός λίγων εξαιρέσεων, ακούγονται το πολύ τα 3-4 τραγούδια από τα μινιμουμ 10-14 που συνήθως έχουν καλύτερα ένα τέτοιο δισκάκι όπου όλα είναι ένα κι ένα![emoji6][emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σα ψέμα φαίνεται ε.

Απο το facebook του Chris Caffery
Throwing back appropriately to the same building that we are rehearsing for the Wacken Open Air!
This photo was from my first official show ever as a member of Savatage.
I’m playing this music. With my best friends. Rehearsing for one of the biggest festivals in the world. I have to be honest with you.
We are having so much fun. There may be almost 100,000 people at Wacken. But the honest smiles and emotions I’m seeing during these rehearsals are some of the most precious moments of my life.
I watch Paul as he sees this all come together and I will say one thing. Like a proud father he’s smiling larger than any of us.
One week from today the stages of Wacken will be hosting a very special night!
When I have tears in my eyes at rehearsal u can only imagine what the fans will feel.
All I ask of you is Believe!
I’m going to go visit Criss on Friday. I need to sit and talk and thank him for his special guidance to me throughout the last 28 years.
If only he could be onstage at this show…but somehow through our souls he definitely is!
Mt. Kings birthday rehearsal happened to be one of the funniest experiences of my life. We were all laughing to the point of tears.
So excited for next Thursday!
Goodnight!
Chris

Μας έχει αρρωστήσει ο caffery με αυτά που γράφει…σε λίγες μέρες η μεγαλύτερη μπάντα όλων των εποχών επιστρέφει…still the orchestra plays…

2 days to go…

Το βάζω σε σπόιλερ γιατί ίσως κάποιοι δε θέλουν να το δουν, ανέβηκε στο φμπ αλλά το κατέβασαν γρήγορα, όσοι πάτε στο Βάκεν να ξέρετε ότι

[SPOILER]γαμιέστε. [/SPOILER]

αύριο πετάμε…
MADNESS REIGNS!!! :bye::papas::har::drunk::drunk:

Ποιά μέρα γράφεται ιστορία τελικά; Φαντάζομαι να χει κάνα live streaming να κλαψουμε κι εμείς από το πισι μας

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πέμπτη βράδυ αν ακούσεις τίποτα ουρλιαχτά εμείς θα είμαστε :wink:

Δώστε τα όλα ρε !!!

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όχι για να το παίξω εξυπνάκιας ή κάτι τέτοιο, ελπίζω δλδ, αλλά το “wake of magellan” ξέρουμε ότι δεν είναι η αφύπνιση του Μαγγελάνου ε; =Ρ

κατά τα άλλα, όσοι πάτε ποστάρετε καμιά φωτο από το merch, κάνα meet and greet ίσως, γενικά ποστάρετε.

[SIZE=1]γαμιέστε.[/SIZE]

Ζηλεύω πολύ, ζηλέυω πολύ…που λέει και ο μεγάλος Αντύπαρος!!! Αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μας έρθουν, δεν μπορεί. Να περάσετε καλά μάγκες, περιμένω με αγωνία βιντεάκια και φωτογραφίες!

Κατάθλιψη.

Έπαιζαν ταυτόχρονα στις 2 σκηνές, ψάξτε στο twitter για φωτογραφίες, βιντεάκι βρήκα μόνο εδώ, 20" από το believe

https://twitter.com/O_Kafros

https://www.youtube.com/watch?v=FvyGkZn2mbs ονειρο ζω μη με ξυπνατε.Oliva αδυνατισμενος.ορθιος χωρις μπαστουνι.οργωνει τη σκηνη του wacken.

ΕΠΟΣ!!!

Ρε γμτ, μόνο εμένα μου φαίνεται τέρμα ξενέρωτο το κοινό;

Στο θέατρο περισσότερη ζωντάνια υπάρχει.

Νταξ, τους δικαιολογώ. Reunion Savatage, συνηθισμένα πράγματα μωρέ.