Slayer

Πότε θα βγάλουν το καινούριο αλμπουμ?

Λογικα αρχες 2009.

Αμα ειναι σα το Christ Illusion, καλυτερα να διαλυσουν το μαγαζι να τελειωνουμε. Και να μη βαλουν παλι τον Κινγκ να γραψει το 80% του δισκου. Απεδειχθη μοιραιο

Ο δισκος μ αρεσει, ε. Απλα ειναι λιγο ‘‘αντιγραφουμε το Seasons In The Abyss’’ με την κακη εννοια.

Το Psychopathy είναι μια τυπικότατη συνέχεια του Christ.
Όπως φάνηκε στο λάιβ είναι πάλι του King.
Τίποτε το σπουδαίο.
Εμένα μάρεσε το Christ, αν και το μόνο αξιόλογο κομμάτι όπως είπε και ο METAL_LAWS είναι το Flesh Storm.
Όλα τα άλλα καλούτσικα μέχρι και αδιάφορα.

Οχι νταξ και το Cult καλο ειναι. Παντως τον ακουω τον δισκο, ειμαι κολλημενος και δε ντρεπομαι να το παραδεχτω. :stuck_out_tongue:

Στο λαιβ τη παλευε καθολου ο Αραγιας; Ψηλες και τετοια;

Μην τα ξαναγράφουμε…:lol::lol:

:D:D:D

Τραγουδούσε αρκετά χαμηλά.
Δεν έβγαλε ούτε το “WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRR…”
Βασικά πρώτη φορά έβλεπα την μπάντα και δεν μπορώ να κρίνω, αλλά έφυγα πολύ μα πολύ ευχαριστημένος.
Και επειδή έχω κόμπλεξ με αυτά , το γεγονός ότι παίξανε 4 κομμάτια παραπάνω από την Αγγλία που υποτίθεται ότι θα ηχογραφούσαν για το dvd, με ικανοποιεί ακόμη περισσότερο.
Τίμια μπάντα!

Ρε σεις το Christ ειναι πολυ καλο αλμπουμ αλλα και παλι εγω μιλησα για πωρωση -κατι που σαφως και δε στερειται (:

Οσον αφορα το Psychopathy Red μου ακουγεται αρκετα καλο.

ρε ο hanneman γιατι δε γραφει?

Καταλαβα. Πανε κι αυτοι. :frowning:

Και γω κολλημενος ειμαι, μη νομιζεις. Στη Γαλλια δλδ που (αντικειμενικα) παιξαν μετριοτατα, ε, το κατευχαριστηθηκαμε, περασαμε σουπερ. Επειδη ειναι οι Σλειερ. Μετα ομως, οπως και να χει θα τα σκεφτεις…

Περιοδεία Slayer-Megadeth λέει!! :lol: :lol: :lol:

καλα ο King δεν ειναι που ακουει Mustaine και βγαει σπυρια???:-k

Καλή φάση αυτή η περιοδία, να παιρνούσε και από τα μέρη μας#-o:?:!:

Φετος εχουμε δει αρκετα θαυματα (ACDC, Slipknot, Γενια του χαους)! Μπορουμε να ελπιζουμε…

ΨΟΦΑΩ Ν ΑΚΟΥΣΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΕΡΡΥ ΚΙΝΓΚ.

Αν και θα τον εχουνε μαζεψει ρε γμτ. Ε ρε τι σου κανουν τα γκαφρα.

…μετα το τουρ ομως; Ποτε δε ξερεις!

Φιρι φιρι το πανε να σκοτωθουν αυτοι οι δυο.:-k

E αφού πήγε η Λαμπίρη στην εκπομπή της Τατιάνας, σιγά μη δε γινόταν και αυτό :!:

7 Ιουλίου το καινούργιο.

Καλή φάση!

Ελπίζω να μην είναι σαν το Christ Illusion.

To Psychopathy Red πάντως μας προϊδεάζει πολύ θετικά…

Συμφωνω απολυτα!
Ωραιο riff.

Reign in Blood. Αξεπέραστο.