Sonisphere Greece 2011

ok σιγουρα δεν εννοω gay…απλα ρε παιδια αυτο που λενε και πιο πισω…κανεις 80αρια να ειμαστε ολοι στα 65…και οχι για τα 15 γ@μημενα ευρω…αλλα γτ μας εκμεταλλευονται πολυ…και ξερεις κτ…ποσοι πηραν 80αρια φέτος οκ δεν ηταν πολλοι…δεν λεω θες να πας καγκελο…αλλα σκεψου συλλογικα ρε ελληνα…αυτη ειναι η αποψη μου.
και μισω τους μανογορ…απο τοτε που τους ειδα λαιβ το 07…-.-'
δεν θελω να προσβαλλω κανεναν που τα εχωσε να παει να δει μπροστα…αλλα πρεπει να νιωθετε κουτοι που τα δωσατε…γτ ηταν και πολυ μικρή η διαφορα.Ενω με τους μεταλλικα το 07 νομιζω ηταν πολυ μεγάλο το πιτσ Α…

Οφφ τοπικ δεν είναι, αλλά σελίδες επί σελίδων αναλώνεται η ίδια κουβέντα, (άλλο να τα πεις μια δυο φορές μετά το λαιβ) νομίζω είναι προτιμότερο να 'ναι κάπου μαζεμένη, μιας και που υπάρχει ήδη τοπικ σχετικό.

Προτιμάτε να τα πείτε εδώ ανάμεσα σε ποστ “οι μέιντεν γάμησαν” και που θα χαθούν με το καιρό, it’s fine by me. Το πρόβλημα της διοργάνωσης είναι γενικό, γι’ αυτό και θεωρώ ότι μπορούν να ειπωθούν αυτά σε πιο εξειδικευμένο τόπικ. Ούτε λουκέτο, ούτε ντιλιτς έπεσαν, + ότι χρήστες μόνοι τους μετέφεραν τη κουβέντα εκεί.

Εγώ πάντως τα προτιμάω εδώ, μαζί με τα σέτλιστς και τα “οι μέηντεν γάμησαν”, γιατί όλα μαζί δίνουν την εικόνα του λάηβ.

Δεκτόν, και ξαναλέω, χρήστες μόνοι τους μετέφεραν τη κουβέντα αλλού. Εμένα δε με ενόχλησε άλλωστε, απλά έκανα μια υπενθύμιση ότι υπάρχει και σχετικό τοπικ που γίνεται και εκεί συζήτηση.

8O8O8O8O8O8O8O8O8O8O

ελα οχι οκ…δεν τους μισω…ειναι η απογοητευση αγαπης λογω του ΧΑΛΙΑ λαιβ τοτε…!
Οι μανογορ ειναι μια αγαπη που μενει οκ…και οταν κανω γυμναστικη με μανογορ κανω διπλες επαναληψεις(αληθεια λεω)…

ΤΕΣΠΑ …το θεμα ειναι οτι εγω προτιμουσα ενα εισητηριο 70 για ολους και να τελειωναμε…!

Δν ξερω αν παιζουν ρολο οι αριθμοι στα βραχιολακια αλλα εμενα ηταν 21.000 και κατι οταν μπηκα στις 4 μιση

ε???

εδώ το σώνεις κάπως :-k

Νομιζω πως δεν παιζει.Η οχι;Τεσπα μακαρι να ημασταν και 30.000.Απλα μου φαινεται λιγο δυσκολο!

απο αποψη ήχου…τεσπα τελος αυτο γτ ειναι οφφτοπικ!:stuck_out_tongue:

δεκτό :stuck_out_tongue:

Παντως ειχε σιγουρα περισσοτερο κοσμο απο περσι. Και δεν το περιμενα με τιποτα!

what ? αληθεια λεει ?

oχι περυσι ειχε περισσοτερο κοσμο…

δεν παιζει αυτο το πραμα. νταξει κ γω δεν τα παω καλα με τις μετρησεις, αλλα δε νωμιζω με τν καμια να χε περισσοτερο

Πλάκα κάνουμε τώρα??
Πέρυσι ο κόσμος μέχρι την είσοδο κόντευε να φτάσει, καμία σχέση με φέτος.

Στανταρ δεν μετράει γιατί μπίκα με το που ανοίξαν οι πόρτες και εχω στο βραχιόλι το νουμερο 41.828!! λίγο χλωμό το κόβο…

χαχαχαχαχα!Ατάκα of the month!!Είμαι στη δουλειά και γέλασα δυνατά!!! :respect: :lol: :lol:
Γενικά πάντως το thread προσφέρει πολύ διασκέδαση εδω και κάτι σελίδες!! :stuck_out_tongue:

Ας πω κι εγώ κάτι off…
Angmar απο φωτο που έχω δει εδω μέσα…μήπως ήσουν στους rotting παρέα με μια κοπέλα και φόραγες καπέλο και μπλούζα carpathian forest?

…κάπου τόσοι πρέπει νά’μασταν
…και αν είχε και κανένα γυράδικο, εκεί μέσα, χρυσές δουλειές θά’κανε, με τις μαλακίες που είχε:p
:):!:

:thumbup:

Σκεψου συλλογικα, καντε ολοι ντου.

Στο οποιο φυσικα δεν θα πηγαινες και θα ελεγες “Α, ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΗΣ ΝΤΙΝΤΙ. ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΥΤΟ 70 ΕΥΡΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ?”