Sonisphere: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax κ.ά. @ Terra Vibe, 24/06/10

αααα τις πήρατε;;; Τέλεια!! :smiley: :smiley:

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΙΔΕΣ!!! ΑΠΤΟ ΜΕΕΤ N GREET ME SLAYER!!!
MHN ME ΞΕΧΑΣΕΤΕ!!!

Χιλια ευχαριστω και για το ιδιο το meet ‘n’ greet (ξανα) και για τις φωτογραφιες που μολις πηρα.

Dude, τον Ιουνιο ειχα πολυ μπακα μιλαμε ε. :lol:

ρε παιδια καντε την καλη να τις στειλετε κ σε μενα τις φωτο απ το meet’n’greet με τους Slayer…
πειτε μου σε πμ οποιος τις εχει να του δοσω mail…
:please:

kaiser & deathakia αν δεν τις έχετε πάρει στείλτε μου πμ τα mail να σας τις περάσω…

εχεις ηδη πμ…

σε ευχαριστουμε πολυ dtheater!!! :slight_smile:

Εχουν περασει 3 μηνες και ακομα δεν μπορω να ξεχασω εκεινη την μερα! αντε μακαρι να γινονται πιο συχνα τετοια Live!8)

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΡΕ[/SIZE][/B][/SPOILER]

:cry:

:drunk::cry:

Ένας χρόνος.

Ετσι ρε και εγω το σκεφτηκα το πρωι… Ενας χρονος απο την φοβερη αυτη μερα… Τι ειδαμε ρε εκεινη την μερα, κατι που πολλοι οπαδοι του metal ονειρευονταν μια ζωη, μπροστα μας. Αξεχαστη εμπειρια…

Πολυ ωραιο το βιντεο αλλα εκεινο το ανεκδιηγητο thanks didi music for the show στο τελος με πεθανε!!! Μαλλον οι didiδες κανονισαν να βρεχει κατα τη διαρκεια του live…

Ακριβώς ετσι ! Συν οτι θα γούσταρα να είχαν πλάνα όταν έπαιζαν το ride the lightning με την βροχή.

Όποιος δεν έφαγε το χαλάζι όταν έπαιζαν οι Megadeth στην Βουλγαρία δεν έχει νιώσει.

ντάξ τί να κλάσει και το χαλάζι.εδώ οι άλλοι παίξανε ανταρκτική.:stuck_out_tongue:

Τελειως ακυρο το “Thanks didi music for the show” αλλα κατα τα αλλα το video με εκανε να ανατριχιασω… Φερτε τους. Κατι μου μυριζει που βγηκε τωρα αυτο το video. Μακαρι…

Πες τα…!! Έριξα τόσο μπινελίκι εκείνη τη στιγμή που πρέπει να φοβήθηκε ο καιρός και γι’ αυτό έφτιαξε μετά από κανά μισάωρο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

+1

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk