South Park

Μετριο.Ξενερωσα

χαλια…συνεχιζεται η κατιουσα πορεια του σιριαλ…

Τζθιθουθ Κραιθτ, μην κάνετε σοβαρή κριτική για το Σάουθ Πάρκ ωρε. Τουλάχιστον όχι σε σοβαρό ύφος :!:

θεωρώ ότι ήταν μέτριο, με εξαίρεση τον Butters, που πυροβολούσε συνέχεια στο συγκεκριμένο σημείο!!:stuck_out_tongue:

Μόνο εμένα άρεσε;;;:-s

Μαλλον :stuck_out_tongue:

Ωχου οι Σάουθ Παρκζ σε κάθε επεισόδιο είναι πιο αστείοι απ’ όσο θα γίνετε εσείς σ’ όλη σας τη ζωή :!:

Kι εμένα…σε μερικά σημεία ήταν πολύ αστείο!

Πολυ γελιο το σημερινο

Από τα καλύτερα έβερ το σημερινό… Επιτέλους ένα πραγματικά τρομερό επεισόδιο. Σε μερικά σημεία είχα δακρύσει από τα γέλια!!

Μετά το προηγούμενο απίθανο επεισόδιο, φαίνεται ότι το Σάουθ Παρκ πήρε μπροστά και να δούμε που θα σταματήσει. Το σημερινό έσπερνε και πάλι και θυμίζει λίγο το 1ο μέρος της καταπληκτικής τριλογίας Imaginationland που βγήκε πέρσι, αφού κι αυτό τελειώνοντας έδειξε ότι θα υπάρχει και συνέχεια (-ες;;). Οπότε υπομονή άλλη μια βδομάδα…

ελα ρε,εμενα δεν μου αρεσε καθολου…εχω βαρεθει τα ψευτοεπικα επεισοδεια με απειρες αναφορες σε ταινιες κτλ…κ το Imaginationland ηταν ψιλοφολα…πανω που ειπα πως εστρωσε μετα το προηγουμενο πολυ καλο επεισοδειο,παλι τα ιδια…ελπιζω το part 2 να λεει πιο πολυ…

Ωραίο ήταν!Επιτέλους επανέρχεται ο kenny!Κομπάρσος είχε καταντήσει!:frowning:

έχω αρχίσει να βλέπω το south park από τις πρώτες season,είμαι στην τέταρτη και δεν μπορώ να πω καλύτερα λόγια…κάφρικο όσο δεν πάει!!!
Screw You Guys,I’m Going Home!!!
αγαπημένος ήρωας ο Kenny, και τουλάχιστον να τον σκοτώνουν με λιγότερους μη-κάφρικους και άκυρους τρόπους!!


Now playing: Anathema - Hope
via FoxyTunes

μετα την 8,αντε 9 σεζον βαρια βαρια,σταματα να βλεπεις,απλα…μην χασεις κ πασα ιδεα…παντως σε ζηλευω,μακαρι ν εβλεπα κ γω αυτα τα επεισοδια ξανα για πρωτη φορα…

γιατί τόσο πολύ χαλάνε τα πράγματα???:!::!::?:?:?


Now playing: Anathema - Feel
via FoxyTunes

παααρααα πολυ…1 καλο κ 5 μλκιες στη σειρα,ως να φτασεις στην τωρινη σεζον,που μετα βιας ολοκληρη σεζον εχει 3-4 υποφερτα επεισοδια…

Βασικά όχι. Όλες οι σεζόν έχουν μερικά γαμάτα επεισόδια αλλά και μερικά απαίσια. Προσωπικά χειρότερη είναι η 10η (και η 12η αλλά περιμένω να τελειώσει πρώτα). Η 11η πάντως είναι απίστευτη και σίγουρα μέσα στις 3 κορυφαίες σεζόν.

Το χθεσινό επεισόδιο είχε κάποια καλά στοιχεία αλλά γενικότερα πολύ μέτριο.

καλά έτσι και αλλιώς θα τις δω για να έχω μια γνώμη αλλά έχω πολύ καιρό μπροστά…
τα επεισόδια που λέτε είναι από το mtv??αν ναι σε ποία σεζον είναι?


Now playing: Anathema - Everything
via FoxyTunes

Ολες εχουν καλα κ κακα,απλα μεχρι την 9 εχει ενα ικανοποιητικο αριθμο καλων επεισοδιων…τα αλλα ειναι υποκειμενικα,πχ η 11 για μενα εχει 3-4 καλα επεισοδια,ολα τα αλλα δεν βλεπονται-ειδικα τα Imaginationland,που ειναι υπερτατες μπαρουφες…-…σιγουρα παντως τπτ δεν ξεπερνα τις σεζον μεχρι 6,που ηταν το σωστο,καφρικο εξυπνο soUthpark,κ οχι τις κρυαδες που ακολουθησαν μετα,που πλεον το μονο που κανουν ειναι να σατυριζουν ταινιες κ σειρες,λες κ ειναι epic movie κ μπουρδες…αρχιζω να πιστευω πως ο μονος λογος που βγαζουν πλεον επεισοδια,ειναι λογω συμβολαιου που πρεπει να τηρηθει…

το mtv νομιζω ειναι σεζον 1 ακομα…